Jump to content
Sign in to follow this  
Paczus

Fizjoterapii.pl

Recommended Posts

Fizjoterapii.pl

 

Jedna z domen o tematyce rehabilitacji, ktore zostaly po ost projekcie portalu dla klienta. Na wzgląd, że trochę ich jest postanowilem otworzyc wlasny portal + forum o wymienionej tematyce. Sposrod wszystkich posiadanych domen korci mnie ta:

 

Fizjoterapii.pl - Ogólnopolskie Forum Fizjoterapii

 

ile waszym zdaniem jest warta lub jaki ma poteciał ? Oddać, sprzedać, czy postawic wlasny portal ? Domena jest czysta. Jest kilku zainteresowanych kupnem. Branża "podobno" przyszłościowa... Jeżeli sprzedać to za ile waszym zdaniem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy ma prawo do swojego zdania, proszę o pozostałe opinie..

Dodam, że jest to prawidłowa odmiana ponieważ w użyciu nie stosuje sie słowa np. fizjoterapeutyczny tylko fizjoterapii

 

np. Instytut Fizjoterapii, Studia Fizjoterapii, Gabinet Fizjoterapii itd. itp. -

 

Tak więc duża łatwość w zapamiętaniu i łatwość w pozycjonowaniu na frazę fizjoterapia - Tak jeszcze mniemam. Będę wdzięczny za pozostałe opinie lub opinie równe opinii mofokeng.

Domena generuje sredni ruch 30 na tydzien.

Edited by Paczus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fizjoterapii.pl

 

Jedna z domen o tematyce rehabilitacji, ktore zostaly po ost projekcie portalu dla klienta. Na wzgląd, że trochę ich jest postanowilem otworzyc wlasny portal + forum o wymienionej tematyce. Sposrod wszystkich posiadanych domen korci mnie ta:

 

Fizjoterapii.pl - Ogólnopolskie Forum Fizjoterapii

 

ile waszym zdaniem jest warta lub jaki ma poteciał ? Oddać, sprzedać, czy postawic wlasny portal ? Domena jest czysta. Jest kilku zainteresowanych kupnem. Branża "podobno" przyszłościowa... Jeżeli sprzedać to za ile waszym zdaniem ?

Każdy ma prawo do swojego zdania, proszę o pozostałe opinie..

Dodam, że jest to prawidłowa odmiana ponieważ w użyciu nie stosuje sie słowa np. fizjoterapeutyczny tylko fizjoterapii

 

np. Instytut Fizjoterapii, Studia Fizjoterapii, Gabinet Fizjoterapii itd. itp. -

 

Tak więc duża łatwość w zapamiętaniu i łatwość w pozycjonowaniu na frazę fizjoterapia - Tak jeszcze mniemam. Będę wdzięczny za pozostałe opinie lub opinie równe opinii mofokeng.

Domena generuje sredni ruch 30 na tydzien.

 

Trochę chyba źle podchodzisz do sprawy. To co Ty argumentujesz jako poprawność nie bardzo brzmi w pojedynkę, a wartość stanowi we frazie. Takie moje zdanie.

 

Czy dobra na własny portal, forum, etc.? To sam sobie odpowiedz. Mnie jakoś nie bardzo leży. Taka jakaś nie dopowiedziana, taka jakaś no właśnie nijaka. Nie wiem jak uargumentować, a nie chce lać wody. Moim zdaniem zła.

 

Masz możliwość to sprzedaj. Praktycznie każda suma do zaakceptowania, która Ci proponują.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę chyba źle podchodzisz do sprawy. To co Ty argumentujesz jako poprawność nie bardzo brzmi w pojedynkę, a wartość stanowi we frazie. Takie moje zdanie.

 

Czy dobra na własny portal, forum, etc.? To sam sobie odpowiedz. Mnie jakoś nie bardzo leży. Taka jakaś nie dopowiedziana, taka jakaś no właśnie nijaka. Nie wiem jak uargumentować, a nie chce lać wody. Moim zdaniem zła.

 

Masz możliwość to sprzedaj. Praktycznie każda suma do zaakceptowania, która Ci proponują.

 

Pozdrawiam

 

Trochę chyba źle podchodzisz do sprawy. To co Ty argumentujesz jako poprawność nie bardzo brzmi w pojedynkę,

 

Wydaje mi się, że czym domena krótsza tym lepsza: Jeżeli mam możliwość posiadania domeny np. gabinetfizjoterapii.pl a fizjoterapii.pl - stawiam na to drugie.

Nie od dziś wiadomo, ze skupuje wyłącznie domeny medyczne, mimo działania na rynku od 07r. z domena fizjoterapii.pl mam dylemat. Branża medyczna nie toleruje żadnych niepoprawności w nazewnictwie, a tu mamy poprawnie... Mniemam, że osoby zainteresowany są w pełni tego świadome.

 

 

W Polsce średnio przybywa 40 tysięcy fizjoterapeutów rocznie, zawód nie jest regulowany ( nie posiada odrębnej ustawy ) a zainteresowanie tematyką rośnie z roku na rok... Zastanawia mnie również ten ruch. Świeża domena, nigdzie w żaden sposób nie reklamowana i te dwa ii na końcu - a ruch "zalążek" jest i się utrzymuje.

 

 

Dylemat jest większy bo łatwo można tworzyć dobrze brzmiące sub domeny typu: forum.fizjoterapii.pl lub gabinety.fizjoterapii.pl , uczelnie.fizjoterapii.pl – ta w zasadzie poprawna i dobrze brzmiąca poprawność nazw zbije mnie z tropu. Za wszelkie komentarze powyżej jestem wdzięczny i czekam na kolejne. Stanowi to dla mnie oparcie czy zainwestować w to samemu (jak dużo) czy puścić symbolicznie. Tak więc pisać : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem idziesz złą drogą.

Poza tym gabinetfizjoterapii.pl przekładam nad fizjoterapii.pl

Dodatkowo np.: centrumfizjoterapii oraz gabinet-fizjoterapii zagospodarowane, warto o tym pomyśleć.

 

Domena nie ma zaplecza, nie widzę też historii.

Dla mnie jedynie na własny użytek i to też dla kogoś z fantazją...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem idziesz złą drogą.

Poza tym gabinetfizjoterapii.pl przekładam nad fizjoterapii.pl

 

Tu się nie zgodze i nie mówię bo tak uważam, tylko na własnych już prawie 6 letnich doświadczeniach.

Ponad to jakie znaczenie ma zagospodarowanie domen centrumfizjoterapii oraz gabinet-fizjoterapii ?

 

To są strony prywatnych gabinetów fizjoterapii, nie portali tematycznych. Nie widzę, żadnej konkurencji. Ponad to fizjoterapii - to nazwa własna (Jeżeli się myle proszę o poprawe, ale nie wydaje mi się).

 

Domena nie ma historii, jest czysta. Nigdzie nigdy i w zaden sposob nie uzytkowana.

Edited by Paczus

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Wydaje mi się, że czym domena krótsza tym lepsza: Jeżeli mam możliwość posiadania domeny np. gabinetfizjoterapii.pl a fizjoterapii.pl - stawiam na to drugie.

 

 

Nie zawsze domena krótsza jest lepsza.

Nie można myśleć tak schematycznie.

W tym przypadku gabinetfizjoterapii, centrumfizjoterapii... czy cokolwiek podobnego, będzie lepsze niż fizjoterapii.pl, ponieważ użyta forma jest nieprawidłowa i przekombinowana. Przekaz takiej domeny jest właściwie żaden.

Ostatecznie można użyć do mailingu np: centrum@fizjoterapii.pl :)

 

Jeśli komuś bardzo zależy na krótkiej nazwie, może zarejestrować np. e-fizjo.pl (wolna),

ewentualnie gabfizjo.pl... (analogicznie do gabstom*pl).

Do tego pozostaje cały wachlarz niedocenianych domen funkcjonalnych.

 

Jeśli jest amator na taką domenę to sprzedaj i nie zastanawiaj się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Tu się nie zgodze i nie mówię bo tak uważam, tylko na własnych już prawie 6 letnich doświadczeniach.

 

Współczuję tych 6 lat doświadczeń.

 

Nie zarejestrowałbym gdyby leżała wolna, ale nie zdziwi mnie jej sprzedaż za kilkaset złotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Współczuję tych 6 lat doświadczeń.

 

Jak widzisz mija 6 lat a ja nadal jestem na rynku i trzymam się dobrze.

Tak więc.. Uważam, że mam sporo do powiedzenia w kwestii domem medycznych i paramedycznych.

 

 

e-fizjo.pl (wolna), gabfizjo.pl...

 

W tego typu domeny nie inwestuje, znikomy zarobek. To juz wiem.. może w innej branży to sie sprawdza, w medycznej nie. Tylko pełna poprawna nazwa, bez tzw. "udziwnien" są w zakresie moich zainteresowań.

 

Mimo sceptycznych komentarzy wierze w domenę i dla amatora nie oddam. Miesięcznie domena ma 120 unikalnych odwiedzin, bez problemu wystrzelę domenę fizjoterapii.pl w top 3 na frazy fizjoterapia, fizjoterapeuta itp. po takim zabiegu liczę na min około 2 tysiące unikalnych wejść na miesiąc - Tak wiec na utrzymanie zarobi, to chyba lepsze niż oddać domene za 300,400zł. Tutaj dzięki powyższym komentarzom inwestując w domenę nie zakupie np. IPB tylko chwycę np. MyBB i tak samo z innymi skryptami, myślę, że to będzie najrozsądniejsze.

Edited by Paczus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Tylko pełna poprawna nazwa, bez tzw. "udziwnien" są w zakresie moich zainteresowań.

 

Sam sobie zaprzeczasz.

 

bez problemu wystrzelę domenę fizjoterapii.pl w top 3 na frazy fizjoterapia, fizjoterapeuta itp. po takim zabiegu liczę na min około 2 tysiące unikalnych wejść na miesiąc

 

Zapewniam Cię: Nie "wystrzelisz jej"

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam sobie zaprzeczasz.

 

 

 

Zapewniam Cię: Nie "wystrzelisz jej"

 

eh.. Nie skomentuje.

Po 1 - nie zaprzeczam, w środowisku rehabilitacyjnym słowo fizjoterapii jest określeniem w pełni poprawnym. Zapraszam do słownika.

Po 2 - wystrzelę, zajmuje sie tylko zakresem domem medycznych od 6 lat więc uwierz mi.. wiem jak to zrobić i posiadam zaplecze w tym zakresie

Po 3 - jeżeli faktycznie wiesz tyle w zakresie domem medycznych to proszę o portfolio sprzedanych domem z tego zakresu. Jeżeli masz cos wartościowego to mogę rozpatrzyć kupno.

Po 4 – jeżeli masz zaplecze i uważasz ze zrobisz to lepiej niż ja, czekam na ofertę + cena usługi (wymagam faktury)

 

Tak więc czekam, albo dyskusja z Tobą nie ma sensu.

Edited by Paczus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

eh.. Nie skomentuje.

eh... Właśnie to zrobiłeś :)

 

Po 1 - nie zaprzeczam, w środowisku rehabilitacyjnym słowo fizjoterapii jest określeniem w pełni poprawnym. Zapraszam do słownika.

Po 2 - wystrzelę, zajmuje sie tylko zakresem domem medycznych od 6 lat więc uwierz mi.. wiem jak to zrobić i posiadam zaplecze w tym zakresie

Po 3 - jeżeli faktycznie wiesz tyle w zakresie domem medycznych to proszę o portfolio sprzedanych domem z tego zakresu. Jeżeli masz cos wartościowego to mogę rozpatrzyć kupno.

Po 4 – jeżeli masz zaplecze i uważasz ze zrobisz to lepiej niż ja, czekam na ofertę + cena usługi (wymagam faktury)

 

Tak więc czekam, albo dyskusja z Tobą nie ma sensu.

 

1. Forma słowa "fizjoterapii" jest poprawna sama w sobie jednak jako domena nie ma zbytnio racji bytu bo jest po prostu niepełna.

2. Nie twierdzę że nie wiesz, twierdzę że z taką domeną nie będzie to jak to ująłeś "bezproblemowe wystrzelenie"

3. Nie sprzedaję domen D2D ^_^

4. Nie mam zaplecza, nie zajmuję się już pozycjonowaniem jednak doskonale znam to zagadnienie gdyż zajmowałem się tym "chwilę". Z fakturą nie byłoby problemu jeśli już tak "pogrywasz" - mam w PKD wpisany wachlarz usług tego i innego typu.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

[/size]

[...]

 

Tak więc czekam, albo dyskusja z Tobą nie ma sensu.

 

 

Ktoś tu komuś "ukrócił" arogancki nosek ;) Co do domeny nie podoba mi się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgorzej jak ktoś jest ślepo zakochany w domenie. Nie twierdzę, że nie masz doświadczenia w domenach medycznych lecz Twoje zachowanie przypomina mi trochę postrzeganie świata przez początkującego domainera.

 

Tak samo mogłoby być:

 

kosmetologii * pl

estetyki * pl,

 

a nie uważasz, że lepsze byłby:

 

kosmetologia* pl

estetyka* pl

 

W przypadku Twojej lepsza byłaby:

 

fizjoterapia* pl ?

 

Ja tam Ci życzę wysokiej sprzedaży, ale brak pokory to nie dobra cecha.

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie domena warta xx maksymalnie i tylko jako jakaś zapleczówka. Jeśli nie ściemniasz z tym, że masz kilku klientów to ja bym sprzedawał. Wyraz niby poprawny jeśli chodzi o j. polski, ale sam wiesz, ze w takiej formie (samodzielnie) nie używany i co byś nie pisał o niej, nie będzie używany :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ile waszym zdaniem jest warta lub jaki ma poteciał ? Oddać, sprzedać, czy postawic wlasny portal ? Domena jest czysta. Jest kilku zainteresowanych kupnem. Branża "podobno" przyszłościowa... Jeżeli sprzedać to za ile waszym zdaniem ?

 

Nic nie warta. oddać i zapomnieć. Branża może i przyszłościowa ale domena w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też miałem do Ciebie pisać w sprawie tej domeny. Ile chcesz kaski...mi dać, żeby zdjąć z Ciebie ten krzyż...

:)

 

5 lat stażu na tym forum jak widzę nic Tobie nie dało...jak w zlew...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli w twojej głowie jawi się wizja forum na fizioterapii.pl to już wiedz, że coś się dzieje. Jeśli twoja strona będzie miała jaskrawe kolory, czarny jak piekło, czerwony jak ogień, to wiedz, że coś się dzieje...

Edited by entersite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×