Jump to content
Sign in to follow this  
LEZELL

dangerous.pl

Recommended Posts

dangerous.pl

 

Jestem właścicielem kilku domen i dopiero zaczynam "przygodę" z domenami. Tą zarejestrowałem, gdyż miałem wobec niej pewne plany na przyszłość i akurat była wolna (może nadal mam). Jak wyceniacie tą domenę?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dangerous = niebezpieczny, słowo niby ładne, ale trudno znaleźć zastosowania dla takiej domeny. Cena do wystawienia przynajmniej 200, ale wątpię, aby klient końcowy się znalazł. Będzie po prostu trudno sprzedać.

 

Szukaj bardziej przebojowych słów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram, nie bardzo widzę komercyjne zastosowanie. Może na jakiś supergadżeciarskimegaodlotowyrealityshow :) Ale to już czysta abstrakcja.

Edited by mystical

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rejestrując tą domenę kierowałem się stworzeniem marki o tej nazwie. Czekam jeszcze na opinie innych użytkowników i dziękuję za dotychczasowe wypowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już ją zarejestrowałeś, to poniżej 500 PLN nie sprzedawaj.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na markę chociażby młodzieżowych ciuchów się nawet nadaje. Wtedy cena może być spokojnie średnie 4 iksy i w górę, ale nie wiem, czy i kiedy ktoś na to wpadnie...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się podoba (dałbym jej 1-2 lata na kupca) :) Na brand odzieżowy bdb.

 

Sam w tym samym celu ją rejestrowałem, nawet opracowałem do tego idealne logo. :)

 

Czekam na dalsze opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na markę chociażby młodzieżowych ciuchów się nawet nadaje. Wtedy cena może być spokojnie średnie 4 iksy i w górę, ale nie wiem, czy i kiedy ktoś na to wpadnie...

Zgadzam się.

Takie anglojęzyczne domeny z ciekawym słowem (na brand klubu, ciuchów, itp.) mogą się całkiem fajnie sprzedać. Oczywiście w przeciwieństwie do generyka potrzeba dużo więcej szczęścia do trafienia na ewentualnego KK.

 

Jak już ją zarejestrowałeś, to poniżej 500 PLN nie sprzedawaj.

Ja podbiję tę minimalną granicę do 2-3k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim...nie jesteś właścicielem kilku domen...tylko ich abonentem...

Na brand za długa i mało wpadająca w oko...Rynek odzieżowy jest przesycony a budowanie nowej marki trwa latami o ile oczywiście w trakcie budowy nie nastąpi katastrofa budowlana... :)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli, nie czepiajmy się słówek - wiadomo o co chodzi. :)

 

Jeśli ktoś podjąłby się otworzenia brandu o takiej nazwie, to raczej liczyłby się z tym, ile to trwa. Co ciekawe ostatnio Bruno Banani wypuściło perfumy sygnowane w ten sposób. Nie koniecznie musiałby być to brand odzieżowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli, nie czepiajmy się słówek - wiadomo o co chodzi. :)

 

Jeśli ktoś podjąłby się otworzenia brandu o takiej nazwie, to raczej liczyłby się z tym, ile to trwa. Co ciekawe ostatnio Bruno Banani wypuściło perfumy sygnowane w ten sposób. Nie koniecznie musiałby być to brand odzieżowy.

I rozumiem że wzorem mistera Bananiego masz na budowę marki jakieś parę milionów $ ?

Zejdź na ziemię...

Skoro przecinek miewa znaczenia to słowa jak najbardziej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chociaż przez chwilę myślisz nad tym, co piszesz - podałem to jako ciekawostkę i przykład na powiększenie szans, na sprzedaż domeny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chociaż przez chwilę myślisz nad tym, co piszesz - podałem to jako ciekawostkę i przykład na powiększenie szans, na sprzedaż domeny. :)

Myślę...w przeciwieństwie do Ciebie...zarejestrowałeś ją w celu stworzenia marki odzieżowej...po chwili już ją sprzedajesz... :)

Jesteś niczym ciotką Krysia przed ostatnią miesiączką...sprecyzuj o co Ci chodzi bo zaprzeczasz sobie samemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym całkiem nie przekreślał tej domeny. myślę, że niskie x.xxx można by było wyciągnąć przy odrobinie szczęścia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę...w przeciwieństwie do Ciebie...zarejestrowałeś ją w celu stworzenia marki odzieżowej...po chwili już ją sprzedajesz... :)

Jesteś niczym ciotką Krysia przed ostatnią miesiączką...sprecyzuj o co Ci chodzi bo zaprzeczasz sobie samemu...

 

Owszem, gdy ją rejestrowałem, kierowałem się myślą stworzenia brandu - rozważałem różne nazwy, domena była wolna, więc wziąłem ją mimo wszystko. Tutaj jej nie sprzedaję, a próbuję określić jej wartość. Podałem przykład Bruno Banani, to odpowiedziałeś jakbym to ja chciał tworzyć taką markę, gdy napisałem, że odpisałeś niezgodnie z tematem - Ty odpisujesz, że ją tutaj "sprzedaję", a na tworzenie brandu musiałbym mieć miliony $. Nie masz pojęcia o jakim brandzie myślałem kierując się stworzeniem tej domeny i za każdym razem piszesz poza temat, dlatego skończ to robić - dyskusję z Tobą uważam za zamkniętą.

 

zabaco. :)

 

Czekam na dalsze opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×