Jump to content
visser

MyVoucher_pl

Recommended Posts

499erło = 2 009,72zł

 

Kupującym jest właściciel tej samej nazwy w końcówce .de

 

Kontakt pojawił się podczas testów owej domeny na 50S i na 100S od dwóch różnych podmiotów.Automatycznie zarejestrowałem domenę i ustawiłem cenę KT na 499e i po chwili dostałem sms iż domeną sprzedana.Trochę problemów mieliśmy z transakcją poprzez AM więc sprzedający zaryzykował i wysłał mi należność na moje konto ja natomiast wysłałem kupującemu authinfo code i czekam aż zainicjuje transfer.Pieniądze już są na moim koncie.

Dodatkowo toczymy rozmowy o tę samą domenę ale w innej końcówce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tradycyjnie składam gratki :) - szkoda tylko, że nie każdy w dziale sprzedam chwali się swoimi sprzedażami -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice...

Jak wpadłeś na tę nazwę, co Cię skłoniło do rezerwacji? Gdyby rezerwacja okazała się niewypałem - puściłbyś ją wolno? ;)

 

Gratuluję szybkiej akcji.

Ale czy dwukrotność tej kwoty nie była czasem do osiągnięcia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje!

 

Czyli rozumiem że udało się anulować transakcję sprzedaży domeny w Aftermarket tłumacząc się jedynie problemem z płatnością kartą via AM?

 

Co odpowiedział support AM w tej sprawie, czy oddali authinfo bez problemu?

 

Skoro kupujący zaryzykował zapłaty 499 EUR bezpośrednio na Twoje konto musi być bardzo zainteresowany.

Myślę że ta druga domena może być droższa (oczywiście zależy jaka końcówka).

 

Wysokiej sprzedaży życzę!

Domenion.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice...

Jak wpadłeś na tę nazwę, co Cię skłoniło do rezerwacji? Gdyby rezerwacja okazała się niewypałem - puściłbyś ją wolno? ;)

 

Gratuluję szybkiej akcji.

Ale czy dwukrotność tej kwoty nie była czasem do osiągnięcia...

Śmieszna sprawa...........Siedziałem w Niemczech na sedesie i na drzwiach była reklama wersji .de .... ;-) i tak jakoś sprawdziłem .pl i wolne więc w testy......domenę puściłbym wolno ponieważ ruch znikomy.Myślę że kupujący zapłaciłby dwukrotność ponieważ firma jest właścicielem kilku dosyć sporych portali.

 

Gratulacje!

 

Czyli rozumiem że udało się anulować transakcję sprzedaży domeny w Aftermarket tłumacząc się jedynie problemem z płatnością kartą via AM?

 

Co odpowiedział support AM w tej sprawie, czy oddali authinfo bez problemu?

 

Skoro kupujący zaryzykował zapłaty 499 EUR bezpośrednio na Twoje konto musi być bardzo zainteresowany.

Myślę że ta druga domena może być droższa (oczywiście zależy jaka końcówka).

 

Wysokiej sprzedaży życzę!

Domenion.pl

Poprosiłem AM o anulowanie transakcji i o to samo musiał poprosić kupujący.Po czym domena powróciła normalnie na moje konto i authinfo mogłem wyciągnąć bez problemu z panelu.

Za drugą domenę chcę 999erło a kupujący daje "tylko" tyle co poprzednio ;-)

Zobaczymy jak się potoczy dalej sytuacja.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje, nie sądziłem że AM tak łatwo zrezygnuje ze swojej prowizji :P Jak by nie było, KK znalazł twoją ofertę przez Aftermarket, prawda?

 

nie oddawaj drugiej domeny taniej niż 999 EUR - zaczekaj aż KK dojrzeje.

 

Powodzenia!

Domenion.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×