Jump to content
Domenion.pl

FirmaWindykacyjna.pl

Recommended Posts

FirmaWindykacyjna.pl

 

Proszę o wyceny dla KK:

firmawindykacyjna.pl

 

Statystyki AdWords

Miesięczne wyszukiwania

lokalnie (j.polski, tryb ścisły) 2 400

Sieć wyszukiwania Google 2 900

Przybliżony koszt CPC 2,93 zł

Konkurencja Wysoki

 

Potencjalnym KK jest znana z reklam firma windykacyjna. Ile wg Waszej opinii jest w stanie zapłacić za domenę? Z góry dziękuję za merytoryczne opinie i wyceny.

 

Pozdrawiam

Domenion

Share this post


Link to post
Share on other sites

FirmaWindykacyjna.pl

(...)Potencjalnym KK jest znana z reklam firma windykacyjna. Ile wg Waszej opinii jest w stanie zapłacić za domenę? Z góry dziękuję za merytoryczne opinie i wyceny.

(...)

Nie sadzę, by jakakolwiek firma windykacyjna znana obecnie z ogólnopolskich reklam pokusiła się na tę domenę. Nie mówię, że to totalna ninja, ale czegoś jej brak... powagi? profesjonalizmu..?

 

Max 2k, ale równie dobrze może być ciężko z 1k.

 

 

# windykatorzy*com.pl

# windykator*eu

# windykacjaterenowa*pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z @doggystyle4.

 

Jeśli konkretna firma windykacyjna zdecyduje się na zakup tej domeny, to na przekierowanie, jako dodatkową.

Czyli nie będzie skłonna wydać na nią wiele. Max. 1k.

 

Przykład: #producentobuwia.pl ---> #www.lukasz.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca się zgadzam z powyższymi wypowiedziami.

Patrząc co się dzieje w naszym kraju, sądzę że takie firmy będą miały w najbliższych czasach prawdziwe El Dorado. ( w sumie już mają )

 

Dlatego za mniej niż 5K bym nie puszczał.

 

#wierzytelności.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi po prostu słowo "firma" w domenie nie pasuje. A do domen windykacyjnych mam sentyment, więc bez powodu bym jej (domeny) nie obrażał ;)

 

Do myślenia może dać też wykaz największych sprzedaży domen ze słowem "firma" wg CenyDomen.pl, gdzie na 10 miejscu jest FirmaPogrzebowa.pl sprzedana za 300zł. Wiem, że to może 10, może 50% ujawnionych sprzedaży, nie mniej jednak jeśli nie ma innych narzędzi posługujemy się tym, co jest dostępne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi po prostu słowo "firma" w domenie nie pasuje.

 

Prawdopodobnie dlatego, że "firma" to określenie potoczne, natomiast oficjalnie stosowane to:

przedsiębiorstwo, agencja, stowarzyszenie, biuro, instytut...itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi po prostu słowo "firma" w domenie nie pasuje. A do domen windykacyjnych mam sentyment, więc bez powodu bym jej (domeny) nie obrażał ;)

 

Dziękuję za komentarz, czy wg Ciebie domena PlatformaWindykacyjna.pl była by bardziej atrakcyjna z punktu widzenia KK (firmy windykacyjnej) niż FirmaWindykacyjna.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, chyba lepsza już firma ;)

 

"Platforma" raczej wskazywałaby na serwis, w którym możliwa jest interakcja internauty z zasobami witryny, a w "windykacji" chyba się tak nie da...

 

edit:

 

Hmm.. jakby tak się głębiej zastanowić, to właściwie na obrót wierzytelnościami mogłaby się nadać. Wyraz "platforma" pasuje na serwis typu "skup - sprzedaż" / tu wierzytelności /.

 

No, ale podsumowując. Dla firmy zajmującej się windykacją średnio się nadaje.

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 lata była u mnie w tym okresie 0 zapytań ....to puściłem wolno. Słowo "firma" wydawała mi się na plus ....ale tylko wydawała stąd już jej nie ma u mnie. ;)

Życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jonatan: dzięki za komentarz, dziwię się że puściłeś zamiast sprzedać np. na LM...

 

FirmaWindykacyjna.pl mam z rynku wtórnego, niestety dość drogo kupiona ale mam nadzieję że się opłaci. Czasem cierpliwość się opłaca ;)

 

Pozdrawiam,

Domenion

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jonatan: dzięki za komentarz, dziwię się że puściłeś zamiast sprzedać np. na LM...

 

FirmaWindykacyjna.pl mam z rynku wtórnego, niestety dość drogo kupiona ale mam nadzieję że się opłaci. Czasem cierpliwość się opłaca ;)

 

Pozdrawiam,

Domenion

MISZCZU, innych pouczasz a sam dajesz przykład. Chcesz sobie popierdzielić o d...e Maryni to zmień forum na Cafeterie a nie GG sobie urządzasz.

Czy ktoś z adminów zauważy wreszcie notoryczne podbijanie własnych wątków przez kolegę?

Długo to ma jeszcze trwać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×