Jump to content
Wojtasbdg

ewybieg.pl

Recommended Posts

Bardzo ciężko jest coś sensownego napisać. Spróbuj najpierw określić komu i do czego ta domena by się mogła przydać.

Gdyby była to domena bez "E" na początku to znalazłaby pewnie zastosowanie w świecie mody. to "E" psuje wiele bo co wybieg przez internet? czy elektroniczny?

 

Zastosowanie jakie widzę to transmisje internetowe z jakiś pokazów mody, ale czy takie rzeczy są dostępne to nie wiem.

A tak, mimo, że teoretycznie domena związana z modą/pokazami/modelkami trochę ciężko o zastosowanie.

Na serwis ogólny o świecie mody pewnie można znaleźć lepszą domenę.

 

Życzę udanej sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie najbardziej mi pasuję na serwis dla modelek. Serwis dla ludzi którzy chcieli by spróbować swoich sił jako modelki/modele.

 

Pod adresem wybieg.pl jest właśnie coś takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO samo "wybieg" pasuje. Przedrostek E czy I kojarzy się z usługami (aplikacjami, sprzedażą etc.) dostępnymi (tylko) przez net. Więc średnio pasuje.

Chyba, że namówisz jakąś modelkę/fotografa/projektanta/stylistę do napisania ebooka lub porad udzielanych przez sieć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo, że nie mam psa domena kojarzy mi się właśnie z wybiegiem dla psów... (w wersji elektronicznej :D )

 

Ale ja raczej nie oglądam TVN-u - czyt. TOP Model

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za wszystkie opinie, ja mam cały czas przed oczami jakiś wirtualny "wybieg" dla modelek w którym umieszczają swoje profile. :)

Głodnemu chleb na myśli ;)

Ciężko jednak będzie sprzedać domenę, ale jeśli się już trafi kk to do 1k według mnie. Proponuję, więc ustawić 1k kt i czekać.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×