Jump to content

damien

Użytkownik
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

damien last won the day on February 6 2020

damien had the most liked content!

Community Reputation

215 Excellent

About damien

 • Rank
  Maniak

Recent Profile Visitors

10,037 profile views
 1. Jedyne z czym mi się skojarzyło https://www.dzialzagraniczny.pl/
 2. Nie wiem jak to jest liczone, ale wg tych danych https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html jest to na razie prawie 6% (3300 wyleczonych z 57000)
 3. Jasne, z drugiej strony ciekawe jak byłby wyliczany ten abonament "na zawsze". AM to rozwiązało w ten sposób, że kupujący opłaca przedłużenie. Równie dobrze, a może i nawet lepiej można by zrobić tak, że wypłacana kwota czynszu jest raz w roku pomniejszana o koszt odnowienia. Co masz na myśli pisząc, że można przedłużyć na kolejny okres? Jednostronnie przez klienta na wcześniejszych zasadach? Chodzi o to, żeby klient miał pewność, że cena się nie zmieni (co najwyżej o inflację), a jednocześnie będzie mógł dzierżawić domenę tak długo, jak będzie chciał.
 4. AM już nie oferuje takiego pośrednictwa? Kiedyś mieli takie rzeczy, zarejestrowałem tak przez nich domenę .sk (było wtedy jeszcze ograniczenie terytorialne). Inna sprawa, że domena po kilku miesiącach znikła z panelu, a AM co najwyżej zgodził się oddać kasę za rejestrację.
 5. Cześć, byłaby możliwość dodania w przypadku dłuższych dzierżaw opcji, że kwota będzie waloryzowana o wskaźnik inflacji? W chwili obecnej nie jest to szczególnie istotna sprawa, ale nie wiadomo jak będzie wyglądała sytuacja w gospodarce za jakiś czas.
 6. Cześć, chciałbym zaproponować klientom dzierżawę domen na czas nieokreślony. Czy byłaby opcja, aby taką wprowadzić? Jeśli dobrze widziałem, maksymalny czas dzierżawy to 120 miesięcy. Świetnie byłoby, gdyby przy dłuższych dzierżawach była opcja dodania do umowy dzierżawy zapisu, że kwota będzie waloryzowana o wskaźnik inflacji. W dzisiejszych czasach to może nie jest istotne, ale byłoby to dobre zabezpieczenie na ewentualne gorsze czasy.
 7. Zgadzam się, nikogo nie interesuje, czy się zgadzam z jego opinią o mnie, ale zrozum też, że nikogo tutaj nie interesuje Twoja opinia na czyjś temat. Nie zbudowałeś sobie reputacji wyroczni, aby Twoja opinia była dla kogoś na tym forum cenna, jesteś zwykłym pieniaczem i wszystko co robisz, to zaśmiecanie kolejnych tematów. Może wykorzystaj w końcu tę swoją bystrość umysłu i spróbuj zrozumieć, że nigdzie nie napisałem, że popieram oszustów i cwaniaków.
 8. Ad. 1 Nie Tobie to oceniać. Ad. 2 Faktycznie, Ty jeden to nie nikt. Jeśli wszystko, co ważne zostało już napisane, po co odkopujesz temat sprzed 4 lat?
 9. @Domeniacz, może się mylę, ale nikogo na tym forum raczej nie interesuje, co myślisz o tematach sprzed 4 lat. Załóż sobie jeden temat do robienia gównoburzy i pisz tam, zamiast zaśmiecać całe forum osobistymi wycieczkami.
 10. Szanuję takie ustawienie parametrów aukcji.
 11. Domena to spad po serwisie - korzystaj z ruchu, bo będzie malał.
 12. damien

  sto.lat

  Za późno, nasz szeryf już wie, że nie jest Twoja i nic nie poradzisz.
 13. Spróbuj pomyśleć jak ten przedsiębiorca. Przejmujesz kilkadziesiąt obiektów, to znaczy że masz już wypracowaną markę (bądź taką przejmujesz). Do czego Ci domena silownia.pl? Fajnie mieć na przekierowanie, na jakiś portal content marketingowy... ale za 100k? Można te pieniądze wydać dużo lepiej, choćby na pozyskanie dodatkowych klientów. Fajnie jest myśleć kategoriami życzeń, ale trzeba pamiętać, że po drugiej stronie są ludzie, którym inwestycja musi się opłacać, szczególnie jeśli mowa o kwotach sześciocyfrowych.
 14. I co w związku z tym? Kiedy miałbyś klienta na samolot.pl, sprawdzałbyś ile kosztuje Airbus?
×