Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

dezodorant.pl

Recommended Posts

dezodorant.pl

 

Gratulacje dla kolegów "zdobycia" fryzury.pl i wlosy.pl ... mnie mimo uprzejmości Daniela przypadła w udziale domena dezodorant.pl, która też chyba nie jest najgorsza z tego setu jaki się "uwolnił" bo tego towaru to na pęczki jest wystarczy wejść do pierwszego supermarkieta. Co sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydawałoby się, że fajny generyk. Ale co mogłoby się znaleźć pod tym adresem? Producent dezodorantów? Hmm.. chyba nie bardzo...

Nie wiem, czy jedyna nadzieja nie leży po stronie jakiegoś nowego producenta antyperspirantów.

 

Nie wyceniam, bo chyba od Sebastiana zaraziłem się ucinaniem jednego zera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena dezodoranty.pl jest do kupienia od usera Di.pl za 1k wiec Twoja jest warta 1/2 lub 1/3 wartości liczby mnogiej

Proponuje odkupienie po proponowanej kwocie i wtedy komplet jest bardzo fajny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena dość szybko skoczyła 49k.

Cena mogła skoczyć ale wartość pozostaje ta sama, a nawet rzekłbym, że się zmniejszyła skoro na giełdzie pojawiła l.p

Co innego gdyby komplet należał do jednego sprzedawcy..

Share this post


Link to post
Share on other sites

do mnie jakoś średnio przemawiają domeny z l.poj. Tak myśląc o jakimś producencie.. czy dystrybutorze...

 

I obawiam się że jak cena będzie tak wysoka, to domena będzie krążyła w d2d aż ktoś obniży cenę... do średniego xxxx zł bo myślę że tyle to maks za taką domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×