Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

Wartościowe domeny na aukcjach - powiadomienia

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze. ;)

 

Postanowiłem, że co jakiś czas będę wystawiał na aukcjach ciekawe domeny z niską ceną startową, zwykle będzie to 10 PLN.

 

Będą to jedynie wyselekcjonowane adresy, cieszące się sporą ilością ofert i zapytań od Klientów końcowych i Inwestorów, stanowiące dobrą okazję inwestycyjną. Ostatnio sprzedałem tą drogą domenę Jaskra*pl, obecnie na aukcji wystawiona jest Lawyer*pl. Na aukcje trafiać będą również naprawdę wartościowe domeny, które nigdy wcześniej nie były oferowane, ani wystawione na żadnej giełdzie, a których jestem abonentem.

 

Jeżeli ktoś z Was chciałby być informowany majlowo o takich licytacjach to proszę o wiadomość na PW lub gk[at]egzo dot pl.

Będę wysyłał nieregularne powiadomienia na wasze adresy e-mail nie częściej niż kilka razy w miesiącu z linkiem do licytacji, nie będzie tam żadnych aukcji LM, czy domen wątpliwej jakości.

Zachęcam do kontaktu, nie warto przegapić okazji, ponieważ dobre domeny na rynku d2d pojawiają się już bardzo rzadko. ;)

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim, którzy skontaktowali się ze mną, wszyscy otrzymali potwierdzenie zapisania do newslettera, jeżeli ktoś nie dostał potwierdzenia to znaczy że wystąpił jakiś błąd i proszę ponownie napisać na PW. Zachęcam również inne osoby do przesłania swoich adresów e-mail, nie każdy musi licytować, a zawsze warto chociaż obserwować aukcję, żeby być na bieżąco. ;)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×