Jump to content
Sign in to follow this  
nowy1978

talizmany.pl

Recommended Posts

Myślę, że fajna domena. Za bardzo nie znam się na talizmanach, ale zdaję sobie sprawę, z tego że sporo ludzi je stosuje i jest to raczej stabilny rynek. W sumie przychylam się do wypowiedzi doggystyle4. Pozostaje cierpliwie czekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena.

Obserwowałem tę aukcję, ale czy sklep z kolekcją talizmanów będzie skłonny dać za nią więcej niż 2k?

Mam wątpliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna domena ale jak dla mnie ciężko będzie ją spieniężyć za dobre $.
Biorąc pod uwagę również jej historię pod lupę widać że nie szału nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mnie się domena bardzo podoba, zastosowanie o wiele większe widzę, rynek wróżb, talizmanów wzrasta. Talizmany to też kamienie szlachetne, biżuteria (słynny pierścień z Atlantydy), figurki ozdoby itp. Dużo osób nosi naszyjniki z bursztynu w kształcie ząbka ;) Talizmany są też do nabycia u bioenergoterapeutów, są przez nich stosowane.
Tak, więc jeżeli domena przejęła moc od kruszców będzie o wiele więcej warta niż się zdaje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

rynek wróżb, talizmanów wzrasta

podobnie jak ludzka głupota, na której żerują owi bioenergoterapełci i inni sprzedawcy "kamyków z rzeki", co jednak nie wyklucza że to generyk i ktoś może się domeną zainteresować (sorry za OUT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domena. Mi co prawda szczęścia nie przyniosła (bo kupiłem ją rok temu za kwotę 310 zł i sprzedałem prawie 3 razy taniej), ale życzę wysokiej sprzedaży, bo domena ma potencjał. Aha i proponowałbym następnym razem dać domenę do wyceny po jej opłaceniu (bo ta domena talizmany.pl jest jeszcze u mnie w panelu, a w zasadzie nie swoich domen do wyceny nie można dawać).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przemawia do mnie ta domena - zdecydowanie wolałbym l.p. talizman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×