Jump to content
Sign in to follow this  
como

slownik-e.pl

Recommended Posts

Dla mnie bomba, proszę o kontakt :)

Kontakt como@onet.com.pl :) ewentualnie telefon podam w mailu, pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy po jej sprzedaży stać Cię będzie na wakacje na Dominice, a co dopiero na Dominikanie :-P

 

Gdy napisałeś o tej Dominikanie to od razu skojarzył się mi ten wątek z "dominikańskimi" domenami. ;-)

 

http://di.pl/topic/76775-duza-grupa-domen-do-wyceny-akcesoriado-i-inne

 

Tamte też były "z top 100 najczęściej szukanych" i ktoś wierzył (i dalej wierzy, bo przedłuża), że mogą być zamiennikiem dla domen .pl. Pewnie stracił na swojej "wizji" mnóstwo pieniędzy, radziłbym porzucić też podobną wizję domen typu slownik-e.pl, bo szkoda pieniędzy - nikt tego nie kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy napisałeś o tej Dominikanie to od razu skojarzył się mi ten wątek z "dominikańskimi" domenami. ;-)

 

http://di.pl/topic/76775-duza-grupa-domen-do-wyceny-akcesoriado-i-inne

 

Tamte też były "z top 100 najczęściej szukanych" i ktoś wierzył (i dalej wierzy, bo przedłuża), że mogą być zamiennikiem dla domen .pl. Pewnie stracił na swojej "wizji" mnóstwo pieniędzy, radziłbym porzucić też podobną wizję domen typu slownik-e.pl, bo szkoda pieniędzy - nikt tego nie kupi.

Jeżeli stracił to jego sprawa, jego pieniądze i jego życie. Gdyby wszyscy żyli tylko schematami, patrzyli na innych, nie myśleli po swojemu i nie próbowali nowych rzeczy to świat nie posuwałby się do przodu.

 

To, że większość nie popiera mojego pomysłu - z różnych powodów - jakich to można się tylko domyślać, nie oznacza wcale, że pomysł jest chybiony.

Bez próby sprzedaży tej domeny się tego nie dowiem, inni też nie. Pożyjemy - zobaczymy :)

 

A propos Twojego przykładu - to jest zupełnie inna sprawa, dwie różne bajki - ja proponuje dodanie czegoś do domeny z najpopularniejszym rozszerzeniem w Polsce czyli .pl, a Ty mi przytaczasz przykład z rozszerzeniem które wcale w Polsce nie funkcjonuje - także jest to trochę nieadekwatne.

 

Ja osobiście uważam, że domena z -e.pl jest dobrą domeną bo to, że ma tą literkę na końcu nic nie zmienia w funkcjonalności i jest na pewno lepsza niż domeny z dopisanym przymiotnikiem na początku, jakiś jest pełno na giełdach domen, a funkcjonujących jeszcze więcej i one dziwnym zrządzeniem losu nie są wyceniane na 0 zł.

 

Ktoś wcześniej napisał, że ludzie mogą zapomnieć o tej literze albo nie będzie im się chciało jest dopisywać. W domenach z e- na początku ludzie nie zapominają o jej dopisaniu - jeśli portal/strona przedstawia interesujące i potrzebne treści. A dla wstawienia na stronę byle czego ludzie nie kupują domen tylko biorą pierwszą lepszą wolną.

 

com.pl czy net.pl też trzeba dopisać, a myślę, że zajmuje to więcej czasu niż dopisanie -e.pl = tylko dwóch znaków bez dodatkowej kropki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę odstawiłem na boczny tor zajmowanie się domenami, ale widząc Twoje wypowiedzi muszę chyba coś napisać.

 

Podziwiam Cię za wiarę w swoją/swoje domeny, ale i przestrzegam. Nie jako dobry wujek czy też, a jako osoba, która tak jak Ty miała pewien syndrom. Syndrom "młodego domainera". Objawia się on o wyższości jego domen nad innymi, ujmując rzeczowo same zalety, a żadnych wad. Pierwsze moje domeny były zgoła straszne, ale nawet nie tak straszne jak Twoje, a bynajmniej nie starałem się dorabiać sobie ideologii, którą Ty dorabiasz.

 

Ty masz ten sam stan. Jako wojskowy powiem krótko. Weź się chłopie w garść, przestań snuć sny o milionach z domen i weź sobie rady "starszych domainerów" do serca. Pozwoli Ci to zaoszczędzić kilkanaście/kilkadziesiąt/kilkaset złotych i zapewni spokoju. Jeśli zaczynasz od zera(od rejestracji na rynku pierwotnym) będzie potrzeba dużo cierpliwości, trafności podejmowanych decyzji i szczęścia, abyś zaczął zarabiać na tyle, aby przyniosło Ci to satysfakcję. Zapewniam Cię.

 

Pozdrawiam

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega como uparczywie broni swoich racji za wszelką ceną. Zawsze próbuje znaleść odpowiedź ;)

A co domeny to nie ważne czy pomysł jest dobry czy zły. Ważne jest to, żeby na tym pomyśle zarobić i sprzedać domenę.

 

A to, że wszystkie topowe domeny z 'keyword -e' są zajęte (np. sex-e.com) to nie znaczy, że twoja domena jest warta duuuuuużą kasę. Pomysł będzie dobry jeśli sprzedasz tą domenę nawet z zyskiem.

 

Jak narazie proszę cię o przedstawienie (z wiargodnych źródeł) chociaż kilku sprzedaży takiej kombinacji za jakąś wiarygodną cenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myśle, że to nie przejdzie. Choćby ze względu na wymowę.

Przeczytajscie to na głos:

 

słownike

księgowośće

podpise

papierose

usługie

rachunkowośće

fakturae

grye

dotacjee

szkołae

studiae

szkoleniae

commercee

 

To jest jakieś seplenienie, a nie nazwy dla stron internetowych.

 

Co innego:

esłownik

eksięgowość

efaktura

eusługi

epapieros

...itd

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego zaraz po nazwie jest myślnik, a dopiero potem e. Czyli slownik-e.pl wymawiasz "slownik myślnik e, kropka pe el". Tak samo jak dla domeny z e i myślnikiem na początku np. e-costam.pl nie wymawiasz "e costam kropka pe el" bo osoba której adres podajesz wejdzie na stronę ecostam.pl. Tylko wymawiasz "e myślnik costam kropka pe el. Proste, logiczne, nie trzeba za dużo tłumaczyć.

 

Dziękuje za uwagę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena warta 0zł

kazda inna domena tego typu warta jest 0zł

 

Moja rada chcesz zarobic na tym glupim pomysle to sproboj rejestracji .com a nie .pl ale i tak stracisz kase

 

PS Myslalem ze to jest prowokacja jakas , nie sadzialem ze moja wpasc na taki "pomysł" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×