Jump to content
Sign in to follow this  
szuwar

systemybukmacherskie.pl

Recommended Posts

systemybukmacherskie.pl

 

ilość wyników w google: ok. 300,000

KD dla frazy: 3,588

w archive.org ma wpisy z 2005 i 2006 roku

 

raczej łatwo ją bedzie wypozycjonować

 

 

Zdaje sobie sprawe że to żadna perełka jest, ale mimo wszystko MOIM zdaniem ma jakąś tam rynkową wartość i myśle że mi sie zwróci. Proszę o rzetelną wycene jak również o opinie. Dzieki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na temat tej domeny moge ci troche powiedziec gdyz siedze w temacie bukmacherki. Otoz pod ta strona byl serwis amatorski o ile mozna to bylo nazwac serwisem... raczej estetyczne ogloszenie o sprzedazy systemow bukmacherskich numer konta itd cena wachala sie w przedziale 29-49zl systemy wysylane na maila. Jedyny odnosnik na stronie to byl adres email...

 

Ogolnie pod ta domena gosc szukal naiwniakow ktorym sprzedawal systemy ogolno dostepne na forach w internecie. Reklamowal sie na najwiekszych stronach o bukmacherce w Polsce. Obiecywal dochody rzedu 3-5tys miesiecznie majac nawet tylko 50zl na start lol. Ogolnie tak sie skonczylo ze firmy przestawaly reklamowac te strone ze wzgledu na skargi uzytkownikow danego portalu.... Skonczyl mu sie biznes z uwagi na ostrzezenia na forach ale zarobil kolo 6000zl w 2miechy nie wiem czy to prawda ale ponoc pochwalil sie tak na jakims forum...

 

Co do domeny to bukmacherka jest ciagle na fali nowych przybywa haslo systemu bukmacherskie nadal czesto wpisywane jednakze wszystkie mozliwe systemy sa ogolnie dostepne na stronach, forach, portalach takze konkurencja niesamowita wiec sprzedaz systemow to tam raczej by nie wypalila choc naiwniakow nie brakuje, systemy to zbior wiedzy ktory sie juz nie uaktualnia gdyz wszystkie mozliwe systemy zostaly praktycznie wypisane i ogolnodostepne takze nad gotowym serwisem praktycznie w ogole by sie nie siedzialo w kwestii merytorycznej (uaktualniania) tylko promocja reklama pozycjonowanie.

 

Domena wedlug mnie na chwile obecna ponad 2k takze gratuluje przechwycenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

coś mały odzew :] naprawde jest tyle warta?

 

teoretycznie bukmacherskie programy partnerskie moga przynosic spore zyski... moze postawic na tym jakies forum albo stronke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli mam być szczery, mówiąc czysto teoretycznie o tej domenie, to przyznam Ci że forum poświęcone "tylko" systemom byłoby mało ruchliwe, z prostego powodu (o czym pisał pezet) - wszystko już jest, a nowe systemy pojawiają się raczej jako jakieś wymysły których systemami raczej nazwać nie można. Pod ogólne forum bukmacherskie ta domena się raczej nie nadaje, z powodu nazwy. Zresztą ogólnie konkurencja w chwili obecnej jest tak duża, że trzeba mieć albo kapitał albo układy u bukmacherów.

Prędzej jakiś serwis, ale sam serwis z systemami też nie za bardzo, bo można to znaleźć samemu. Zyski z programów partnerskich są coraz mniejsze, bo wiele osób ma już mnóstwo kont u wielu bukmacherów, więc tak naprawdę tylko początkujący się rejestrują a obecne formy PP u buków to raczej % od obrotu niż typowe CPA.

 

Nie przeczę, że domena jest fajna i przyjemna, ale na serwisie raczej ciężko będzie zarobić. Chyba, że naprawdę dobrze go wypromujesz i zmażesz złe wspomnienia ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko, ze na % mozna lepiej zarobic niz na CPA, tylko trzeba troche poczekac :huh: Jezeli chodzi o konkurencje to masz racje, jest spora... zarobki rowniez mniejsze niz kiedys...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko, ze na % mozna lepiej zarobic niz na CPA, tylko trzeba troche poczekac :huh:

Pamiętaj jednak, że jest minimalny "obrót" wymagany, a niestety coraz więcej polskich graczy kończy przygodę u bukmachera internetowego bądź bardzo szybko, bądź po "wyciągnięciu" bonusu. Nieczęsto niestety zdarza się, że ktoś coś wpłaca sam i gra i robi obrót.

Więc też nie wiem co lepsze B)

 

Kwestia wyboru i gustu w sumie, no i czasu i potrzeby zarobku.

 

 

Ale odchodzimy od tematu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

grunt żeby była warta wiecej niż 40zł bo tyle mnie kosztowała. jeśli tak jest, a wszystko na to wskazuje, to znaczy ze jest ok :huh:. dzieki za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×