Jump to content
Sign in to follow this  
Geekboy68k

tanienarty.pl

Recommended Posts

Sprzedana przed chwilą przez KT za 2500 PLN netto.

Kilka dni temu negocjowałem z jedną panią jej zakup, stanęło na 1000, do którego się nie ustosunkowałem. Kupił jakiś facet, bez żadnych negocjacji. Może gdybym to inaczej rozegrał, wyciągnąłbym więcej - z drugiej strony nie wiem, czy to nie powiązane osoby.

 

Niespełna tydzień temu pchnąłem też jednego trademarka za 1000 netto :)

Edited by Geekboy68k
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby co mam taniefutra.pl i nie jestem do niej zbyt przywiązany :)

W futrze na narty to chyba w sam raz (a już w tanim futrze na tanie narty to na pewno) :wacko:

Ja nie jestem zbytnio przywiązany do moich taniehelikoptery-pl i urloptanio-pl, więc gdyby tak ktoś chciał polecieć tanim helikopterem na tanie narty (zakładając, że generalnie urlop ma być tani) będąc odzianym jedynie w tanie futro, to komplet jest jak znalazł... :D

 

Tak na poważnie, to 2,5k PLN jest zupełnie przyzwoitą kwotą, ale moim zdaniem ta domena zasługiwała na większą kwotę (tak okolice 3,5-4k PLN byłyby chyba ok).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na podstawie WHOIS można wywnioskować, że będzie pracowała dla ski24*pl. Uważam, że udana inwestycja. Jednocześnie gratuluję sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna cena, ja mam taniesnowboardy.pl (i chociaż to nie narty) to życzyłbym sobie takiej samej oferty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna cena, ja mam taniesnowboardy.pl (i chociaż to nie narty) to życzyłbym sobie takiej samej oferty :)

Chyba raczej nie ma najmniejszych szans. Takiej formy się w ogóle nie używa, tylko "tanisnowboard", tak jak mówimy jedziemy na narty, na... snowboard a nie snowboardy. Sorry za OT bo to nie miejsce na wyceny ale tak jakoś mi się w oczy rzuciło :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×