Jump to content
Sign in to follow this  
Paweł Gibek

Witam wszystkich

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów:)

Napisz coś o swoich domenach. Jak tu trafiłeś, co Cię zaprowadziło do domainingu... mam nadzieję, że się mylę, ale mam wrażenie, że jesteś botem ;) a przynajmniej pozycjonerem, ale o innych personaliach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Botem? Hmmm, nic mi o tym nie wiadomo...Z pozycjonowaniem byłeś blisko bo zajmuję się SEO copywritingiem... Co do samego pozycjonowania to ograniczam się tylko do własnych stron. A mam ich aż dwie:) W zasadzie trafiłem tu poprzez After Market... Może nie bezpośrednio ale od rejestracji w After Market się zaczęło. Domaining wydał mi się ciekawą alternatywą dla pisania, sposobem na dowiedzenie się czegoś nowego i zarobienie jakichś pieniędzy. No ale na razie nauka i sporo czytania stąd moja wizyta na tym forum. Może kojarzysz mnie po zdjęciu bo jestem też zarejestrowany na forum PiO pod nickiem seoskryba_pl...

Edited by Paweł Gibek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mea Culpa ;) W takim razie powodzonka ;)

A fota faktycznie znajoma :)

 

A zarobić można.. a i owszem, ale tak jak mówisz... sporo czytania... co by nie popełniać tych samych błędów, co setki innych - w tym ja :D Ale jak piszesz, że zajmujesz się copywritingiem i znasz SEO, to z pewnością będzie Ci łatwiej ogarnąć temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za słowa otuchy i pokrzepienia! Błędy i tak pewnie będę popełniał bo raczej nikt nie jest w stanie się ich ustrzec... Oby jednak efekt końcowy był pozytywny! Jeszcze raz dzięki!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×