Jump to content
cannot

vjb.pl

Recommended Posts

vjb.pl

 

Witam, jestem posiadaczem domeny vjb.pl. Napisałem ostatnio do firmy vjb która posiada stronę vjb.com.pl z zapytaniem czy są zainteresowani moją domeną, od razu dostałem maila ile za nią chcę..... firma zajmuje się budową domów i sprzedażą, wystarczy odwiedzić ich stronę.

Sprawdzałem i nazwa vjb.pl nie jest zarejestrowana w urzędzie patentowym. Moje pytanie jest następujące ile mogę zaśpiewać za tą domenę a ile realnie oni mogą mi zapłacić. Dodam że firma operuje kwotami kilkuset tysięcznymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z uwagi na to, że Ty pierwszy zwróciłem się do firmy z ofertą to "oni" teraz dyktują warunki, jeśli chcesz koniecznie sprzedać... słowa VJB to nie jest domena jakaś premium z 3-literowych i jak dla mnie wycena to:

 

1000-1500 PLN dla KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie domena nie jest premium jeżeli chodzi o trzyliterówki, to że wystąpiłem z propozycją jej sprzedaży też nie stawia mnie w sytuacji dyktatora warunków, obawiam się również że mogą ją chcieć odkupić za pare groszy a jak nie zechce sprzedać to zerwą "negocjacje" ale mam nadzieję że im bardzo zależy na jej kupnie. Proszę o wypowiedzi na ten temat, co możecie mi doradzić i poniżej jakiej ceny nie zchodzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mam nadzieję że im bardzo zależy na jej kupnie.

 

Jak by im zależało to sami by się zgłosili do Ciebie.

Strasznie się podniecasz tą sytuacją. Nie sądzę, że zapłacą z nią więcej niż 1k.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisałbym 2k za 1.5k bym sprzedał bo na tyle oceniam jej wartosc dla KK , gdyby oni napisali napewno zaryzykowal bym 5-6k do ew negocjacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Jak by im zależało to sami by się zgłosili do Ciebie.

Strasznie się podniecasz tą sytuacją. Nie sądzę, że zapłacą z nią więcej niż 1k.

ja sadze, ze nie zaplaca wiecej niz 0.1k pln

Share this post


Link to post
Share on other sites

sądzę że maksymalnie dadzą 200-300 zł a domena z niechcianym znakiem nie jest warta wiele więcej możesz zaoferować im 6000 zł jednak wtedy masz pewność że więcej się nie odezwią

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisalem do nich ze cena jaka mnie interesuje to 1500zł zobaczymy co z tego wyniknie

 

Według mnie powinni kupić za około 800-1000 PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisalem do nich ze cena jaka mnie interesuje to 1500zł zobaczymy co z tego wyniknie

 

 

Daj znać jak coś z tego wyjdzie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sądzę że maksymalnie dadzą 200-300 zł a domena z niechcianym znakiem nie jest warta wiele więcej (...)

Chyba jednak wszystko zależy od kontekstu. W przypadku ogólnego wyceniania domen można je dzielić na te z "chcianym" i "niechcianym" znakiem. Tutaj mówimy o konkretnej ofercie dla firmy, dla której akurat TE litery są "chciane". Podejrzewam, że teoretycznie więcej warta "wjb.pl" prawdopodobnie by ich w ogóle nie interesowała.

(...) Strasznie się podniecasz tą sytuacją. (...)

Zgadzam się.

 

I tak bardziej ogólnie zastanawiam się w ogóle nad sensem pisania o negocjacjach z KK w ich trakcie na forum. Wyobraźmy sobie, że ludzie z negocjującej coś firmy piszą na jakimś "fejsbuku", że chociaż cenią coś na 100k, ale sprzedadzą każdemu, kto da 70k.

Tym bardziej, że forum DI jest praktycznie otwarte dla każdego.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie macie całkowitą racje, podnieciłem się i podszedłem do tematu jak dzieciak. Po przedstawieniu swojej ceny za domenę kontakt się urwał. Nie będę się ośmieszał i pisał do nich maili. Wystawie chyba domenę w af z ceną jaką chciałem i poczekam rok może 2, 3 a w tym czasie oni sami się odezwą. Macie jakąś radę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak.

Pomijając tematy na di - kupię domenę. Nie pisz do ludzi czy chcą kupić.

 

Nie bardzo rozumiem. Kupi Pan domenę? Rozumiem że to z Panem wymieniałem korespondencję mailową w sprawie domeny vjb.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem. Kupi Pan domenę? Rozumiem że to z Panem wymieniałem korespondencję mailową w sprawie domeny vjb.pl ?

 

Kolega "lufthansa" raczej miał na myśli obecny dział - tutaj na forum DI.pl - Handel i Ogłoszenia - Inne Ogłoszenia - Kupię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×