Jump to content
Sign in to follow this  
maniek32s

Kodrabatowy.pl + Kod-rabatowy.pl

Recommended Posts

Przeglądając sprzedaże ccTLD w serwisie DNJournal.com natrafiłem na informację, że powyższy komplet sprzedany został za 10.000 Euro.

 

Wg. whois kupującym jest firma z wysp kanaryjskich.

 

Jak dla mnie bardzo dobra cena jak za taką domenę - oby więcej takich sprzedaży ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W komplecie sprzedajemy też domenę opust.pl, ale wyraz "upust" jest cztery razy częściej wyszukiwany. Na potwierdzenie cytat z poradni językowej PWN: "Rzeczownik upust w znaczeniu ‘obniżka ceny’ używany jest od niedawna, choć powszechnie. Niektóre słowniki (np. Nowy słownik poprawnej polszczyzny) kwalifikują go ostrożnie jako typowy dla słownictwa środowiskowego, inne przyjmują to znaczenie bez żadnych sygnałów dystansu (np. Inny słownik języka polskiego). Do tego dodam, że w tekstach internetowych upust (w interesującym nas znaczeniu) występuje kilkakrotnie częściej niż opust. Uwzględniwszy te fakty, musimy stwierdzić, że wyraz ten już wszedł na stałe do polszczyzny i stał się wyrażeniem poprawnym.

— Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski".

 

Całość oddam za jedyne 15000 zł (z zawartością).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

l.mn topicowej domeny jest o wiele lepsza dlatego cena mnie szokuje ale mnie to tam cieszy :-) niech kupuja

Gratki dla sprzedajacego kim kolwiek jest

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

l.mn topicowej domeny jest o wiele lepsza dlatego cena mnie szokuje ale mnie to tam cieszy :-) niech kupuja

Gratki dla sprzedajacego kim kolwiek jest

 

Sprzedającej - http://web.archive.org/web/20120903045049/http://www.kodrabatowy.pl/o-nas

 

Wydaje mi się, że serwis będący wcześniej pod tą domeną kodrabatowy.pl wpłynął na tak wysoką cenę.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×