Jump to content
tomekb

seksowanie.pl sekserka.pl

Recommended Posts

seksowanie.pl

sekserka.pl

 

Witam , może się kojarzyć dwuznacznie , ale nie są to domeny erotyczne , proszę o opinię .

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wg mnie 0 zł seksowanie? proszę Cię...

Witam , bardzo szanuje twoje zdanie i innych kolegów dlatego wrzucjąc do tego działu swoje domeny w pewien sposób staram się wyciągać wnioski jakich domen nie kupować, przedłużać i rejestrować , dlatego prosił bym Cię o rozwiniecie tego stwierdzenia ,,, proszę Cię " bo nie wiem co Miałeś na myśli .

 

Seksowanie segregowanie piskląt według płci. ( czy to kiepska branża ???)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wycena taka jak i wiedza obu Panów. Chyba nie wiedzą, że seksowanie to rozróżnianie piskląt wg płci.

 

 

haha :lol: i powiedz mi jak to wykorzystać komercyjnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ptaki egzotyczne są bardzo drogie, a seksowanie nie dotyczy wyłącznie kurcząt

 

 

Wybacz ale nadal nie wiem jak to można wykorzystać komercyjnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaloze sie o piwo ze spadna za rok , takie domeny kosztuja na Am <100zl a czesto sa wolne i sie nie sprzedaja. Nie widze komercyjnego zastosowania stad moja wycena , druga rzecz to fonetycznie te slowa nie brzmia dobrze wiec wynikiem jest wtopa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteście sceptyczni bo zazdrościcie pisklakom że im dobrze od... małego :)

Seksowanie to czynność którą można wykonywać wszędzie. Są mobilne sekserki.

Podobno japońskie kobiety są najlepsze w tej branży. Serio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam zupełnie odmienne zdanie na temat domeny seksowanie.pl

 

http://biznes.onet.pl/seksowanie-drobiu,18550,5110069,11847549,fotoreportaze-detal-galeria

 

Mam znajomego który ma fermę drobiu i wiem od niego że na seksera (tak nazywa się chyba fachowiec) czeka się kupę czasu, usługa kosztuje podobno niesamowicie duże pieniążki. Zresztą w polsce jest około 20 fachowców tym zajmujących się. A więc rynek potencjalnych klientów jest dość mały jednakże może któryś z sekserów będzie chciał zrobić sobie prestiżową wizytówkę w internecie i zapłaci odpowiednią cenę.

 

Ja domenę wystawił bym za 1-2k i prawdopodobnie taka kwota to dla dobrego seksera kwestia jednego dnia pracy.

Taką kwotę wystawił bym tylko i wyłącznie dlatego że potencjalnych klientów jest mało, gdyby było więcej i branża bardziej rozwinięta w necie, zdecydowanie więcej bym sobie życzył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam zupełnie odmienne zdanie na temat domeny seksowanie.pl

 

http://biznes.onet.pl/seksowanie-drobiu,18550,5110069,11847549,fotoreportaze-detal-galeria

 

Mam znajomego który ma fermę drobiu i wiem od niego że na seksera (tak nazywa się chyba fachowiec) czeka się kupę czasu, usługa kosztuje podobno niesamowicie duże pieniążki. Zresztą w polsce jest około 20 fachowców tym zajmujących się. A więc rynek potencjalnych klientów jest dość mały jednakże może któryś z sekserów będzie chciał zrobić sobie prestiżową wizytówkę w internecie i zapłaci odpowiednią cenę.

 

Ja domenę wystawił bym za 1-2k i prawdopodobnie taka kwota to dla dobrego seksera kwestia jednego dnia pracy.

Taką kwotę wystawił bym tylko i wyłącznie dlatego że potencjalnych klientów jest mało, gdyby było więcej i branża bardziej rozwinięta w necie, zdecydowanie więcej bym sobie życzył.

ale co niby by mialo sie znajdowac na stronie zbudowanej pod tym adresem?

kontakty do sekserow? i niby na czym ta strona mialaby zarabiac?

szukasz seksera - google i juz masz, po co tak drogo domene kupowac, bez sensu

zawod moz i oplacalny i intratny ale domenka raczej nic nie warta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to co?

Kontakt do usług i szkoleń np.

Niedawno czytałem o szkoleniach w tym zawodzie.

 

@enzo

20 to jest na południu polski może. Więcej jest takich osób niż piszesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to co?

Kontakt do usług i szkoleń np.

Niedawno czytałem o szkoleniach w tym zawodzie.

 

@enzo

20 to jest na południu polski może. Więcej jest takich osób niż piszesz.

taki maly cytat z branzy:

"Dopóki sekserów nie wyparło genetyczne badanie komórek byli bardzo chętnie zatrudniani w dużych fermach drobiu w kraju i poza jego granicami."

 

dla mnie wszystko jasne,

domena niszowa i nic nie warta

 

juz by dawno taki serwis powstal gdyby bylo to tak potrzebne.

kontakty do sekserow, jezeli juz sa potrzebni znajdziesz bez problemu w googlach.

ja bym nie ryzykowal nawet 100 zl na ta domene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaloze sie o piwo ze spadna za rok , takie domeny kosztuja na Am <100zl a czesto sa wolne i sie nie sprzedaja. Nie widze komercyjnego zastosowania stad moja wycena , druga rzecz to fonetycznie te slowa nie brzmia dobrze wiec wynikiem jest wtopa.

Piękne stwierdzenie.. fonetycznie nie brzmi dobrze, a SSANG YONG brzmi? A czerwone wino jest lepsze niż białe? A wolisz marchewkę, czy groszek? Błagam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×