Jump to content
Tabasco

megaliner.pl

Recommended Posts

0zł.

 

Można zastąpić Teraliner (wolna).

A wraz ze wzrostem pojemności dysków, ten przedrostek wejdzie do normalnego słownictwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

0zł.

 

Można zastąpić Teraliner (wolna).

A wraz ze wzrostem pojemności dysków, ten przedrostek wejdzie do normalnego słownictwa.

typowa odpowiedz w tym dziale, - ktos daje domene do opiniii wyceny i pierwsze co robia komentatorzy to sprawdzaja kiedy zostala zarejestrowana - jezeli z palca i wczoraj lub dzisiaj to odrazu jest nic nie warta- opinie najczesciej bez przemyslenia i bez zapoznania sie z branza.

czesto jest wlasnie tak w tym dziale:

domena z palca = 0zl ("bo przeciez gdyby byla cos warta to by nie byla wolna")

ale TAK NIE JEST !

 

 

mam domeny rejestrowane z palca ktore dalem do platnej wyceny u specjalistow i sa sporo warte - TAK rejestrowane z palca!

 

wiec ww domeny moze nie sa nic warte ale znam troche branze transportowa i uderze do nich,

moze ktoras z firm bedzie chciala miec taka domene zeby konkurencja jej nie miala, poza tym jest to miedzynarodowanazwa co podnosi atrakcyjnosc.

 

przetrzymam je zeby nabraly wieku potem wysle zapytania

 

 

rejestracja kosztowala ok 24 zl za obie, wiec jezeli dostane za nie 200-300 zl to bedzie OK

Edited by Tabasco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co paliłeś, ale przesłanki na których jest oparta twoja argumentacja są zupełnie błędne - nawet mi przez myśl nie przeszło sprawdzić, kiedy megaliner została zarejestrowana.

 

BTW: jeśli swój domenowy biznes opierasz na tym, że będziesz rejestrował wolne i sprzedawał je po 200zł, to kokosów nie wróżę.

Edited by Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

 

mam domeny rejestrowane z palca ktore dalem do platnej wyceny u specjalistow i sa sporo warte - TAK rejestrowane z palca!

 

[...]

 

 

Można jakiś namiar na tych specjalistów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

typowa odpowiedz w tym dziale, - ktos daje domene do opiniii wyceny i pierwsze co robia komentatorzy to sprawdzaja kiedy zostala zarejestrowana - jezeli z palca i wczoraj lub dzisiaj to odrazu jest nic nie warta- opinie najczesciej bez przemyslenia i bez zapoznania sie z branza.

czesto jest wlasnie tak w tym dziale:

domena z palca = 0zl ("bo przeciez gdyby byla cos warta to by nie byla wolna")

ale TAK NIE JEST !

 

 

mam domeny rejestrowane z palca ktore dalem do platnej wyceny u specjalistow i sa sporo warte - TAK rejestrowane z palca!

 

wiec ww domeny moze nie sa nic warte ale znam troche branze transportowa i uderze do nich,

moze ktoras z firm bedzie chciala miec taka domene zeby konkurencja jej nie miala, poza tym jest to miedzynarodowanazwa co podnosi atrakcyjnosc.

 

przetrzymam je zeby nabraly wieku potem wysle zapytania

 

 

rejestracja kosztowala ok 24 zl za obie, wiec jezeli dostane za nie 200-300 zl to bedzie OK

Witam , kolego spokojnie nie ma się co denerwować ,Sam dajesz swoje domeny do oceny więc musisz się liczyć z różnymi komentarzami dobrymi lub złymi dla Ciebie ,

Nie możesz się obrażać na cały świat z powodu tego że ktoś coś powiedział nie po twojej myśli , Niestety musisz przejść ten etap nauki , ja sam często zamieszczam w tym dziale swoje domeny i 90% tych odpowiedzi na początku było ,,ninja" lub żadnego komentarza, teraz często się zdarza że zdania są podzielone jedni uważają że moja domena ma szanse inni uważają że by takiej nie zarejestrowali , czyli jest poprawa myślę że ta krytyka kolegów bardziej doświadczonych mnie czegoś nauczyła i już mniej ,,błędów" popełniam , ale cały czas się uczę i chciałbym dojść do momentu w którym każdy komentator wyceni moją domenę na wysokie,, xxxx" , ale trzeba pamiętać że i tak nie zawsze się ją za tyle sprzeda .Więc kolego walcz dalej ,powodzenia :) .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam , kolego spokojnie nie ma się co denerwować ,Sam dajesz swoje domeny do oceny więc musisz się liczyć z różnymi komentarzami dobrymi lub złymi dla Ciebie ,

Nie możesz się obrażać na cały świat z powodu tego że ktoś coś powiedział nie po twojej myśli , Niestety musisz przejść ten etap nauki , ja sam często zamieszczam w tym dziale swoje domeny i 90% tych odpowiedzi na początku było ,,ninja" lub żadnego komentarza, teraz często się zdarza że zdania są podzielone jedni uważają że moja domena ma szanse inni uważają że by takiej nie zarejestrowali , czyli jest poprawa myślę że ta krytyka kolegów bardziej doświadczonych mnie czegoś nauczyła i już mniej ,,błędów" popełniam , ale cały czas się uczę i chciałbym dojść do momentu w którym każdy komentator wyceni moją domenę na wysokie,, xxxx" , ale trzeba pamiętać że i tak nie zawsze się ją za tyle sprzeda .Więc kolego walcz dalej ,powodzenia :) .

czesc,

przeciez ja sie nie obrazam ani nie denerwuje

pisze tylko komentarz do komentarza, tak to jest na forach,

tez caly czas sie ucze w tej materii i cenny jest kazdy komentaz i opinia ale czasami dobijaja mnie niektorzy malkontenci dla ktorych wszystko jest warte 0zl i wogole jakas totalna beznadzieja.

no chyba zeby microsoft tu swoja domene do wyceny wstawil to moze wtedy by te dziadki ruszyly szare komorki i cos produktywnego napisaly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co paliłeś, ale przesłanki na których jest oparta twoja argumentacja są zupełnie błędne - nawet mi przez myśl nie przeszło sprawdzić, kiedy megaliner została zarejestrowana.

 

BTW: jeśli swój domenowy biznes opierasz na tym, że będziesz rejestrował wolne i sprzedawał je po 200zł, to kokosów nie wróżę.

a kto ci powiedzial ze ja jakiekolwiek kokosy chce zbijac na tym???????

step by step man

domena rejestrowana z palca i sprzedana za kilkaset zl to niezly wynikwiec nie krytykuj takich sytuacji.

prawidziwa kase robi sie kupujac i sprzedajac - to wiem,

ale wole miec rozne opcje wiec bede - tu 200 zl , tam 300 zl a jak cos wiekszego uda sie zlapac to xxxx, i wlasnie tak to dziala, wlasnie tak sie kase robi, ze wszystkich stron ma kasa splywac- mala i duza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za pomoc ;)

no jak to, przeciez jestem uzytkownikiem tego forum, tutaj takie odpowiedzi to normalka- ucze sie od najlepszych, heh

zobacz dzial Pytania - same drwiny i pokretne a nierzadko glupawe odpowiedzi, widze ze jestes zaawansowanym czlonkiem tego forum wiec wiesz o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tabasco

Staraj się nie pisać 3 postów , jeden pod drugim. No i niestety trzeba trochę pokory, aby nabrać doświadczenia, które pozwoli na rejestrowanie domen, które będą lepiej wyceniane. Moje za dobrze tez nie są, nie przejmuj się.

Ale nikt nie gwarantuje, że nawet dobrze wyceniona domena się w ogóle sprzeda. Nawet za 1/10 wyceny.

Bo może nie być w ogóle chętnych przez X lat.

I pozostaje pytanie czy dalej inwestować w tą domenę przez lata dopłacając czy puścić ją wolno.

Może się zdarzyć, że ją puścisz a za 2 tygodnie ktoś ja kupi za XXXX ;] albo też będziesz trzymać 10-12 lat (mam takie domeny:) i nikt ich nie chce kupić po za jakimś 1-2 zapytaniami z przed lat...

 

Z drugiej strony możesz mieć jakąś domenę, wyceniana jako totalna ninja i sprzedać ją wysoko.

 

W tym biznesie przede wszystkim liczy się wstrzelenie w trend/tematykę oraz szczęście (do klienta). drugim ważnym elementem jest ilość posiadanych domen. Oczywiście ich jakość też się ogromnie liczy, a dobór ich przychodzi z czasem i doświadczeniem.

 

@waniawp

Pewnie Sedo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się kojarzy bardziej z liniami lotniczymi. Ktoś kiedyś może zrobi taki naming...

Dzisiaj mam wrażenie że liczą się tylko domeny z nazwą konkretnego produktu.

 

A ja mam domenę z palca, która może się opłacić.. co powiecie na chy3.pl? (portal typu ceneo, albo innowacyjny startup dla ludzi, którzy chcą oszczędzać)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
    • dziś zakończenie aukcji
    • http://www.wypozyczalniaprzyczepkrosnostyrus.pl/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,180
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×