Jump to content
Sign in to follow this  
harey

ntd.pl

Recommended Posts

ntd.pl

 

Dzień Dobry, zbliża się chyba mój czas rozstania z domenami w związku z planami mieszkaniowymi.

Na dziś myślę o wycenie dwóch trzyliterówek z mojego portfela

 

ntd.pl

wsj.pl

 

Wiem, że kolega DD ma duże sukcesy w 3literowych, może i mi się uda ale bez presji :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedając je domeniarzom uzbierasz co najwyżej na szafkę do butów.

 

Jeśli masz oferty od klientów końcowych to 1,5m2 mieszkania we Wrocławiu uznałbym za dobry wynik (łącznie za obie domeny)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedając je domeniarzom uzbierasz co najwyżej na szafkę do butów.

 

Jeśli masz oferty od klientów końcowych to 1,5m2 mieszkania we Wrocławiu uznałbym za dobry wynik (łącznie za obie domeny)

Dzięki :) W Lublinie to będą pewnie całe 2 m2. Również myślę, że byłby to sukces, cudów nie oczekuję a na parę mebelków na pewno się przyda. Tylko kto mi tyle da? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki :) W Lublinie to będą pewnie całe 2 m2. Również myślę, że byłby to sukces, cudów nie oczekuję a na parę mebelków na pewno się przyda. Tylko kto mi tyle da? :)

 

Od ręki na pewno nikt. Widzę że na jednej już ustawiłeś stronę z informacją i kontaktem, ustaw jeszcze na drugiej i spokojnie czekaj. Myślę że każda z nich ma potencjał na 2 m^2 w Lublinie, więc jeśli Ci nie zależy na czasie, to nie ma sensu wystawiać na aukcję albo puszczać tanio.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za podpowiedź. Pewnie przyjdzie na nie dobry czas. Mówią, że kryzys się kończy :D

 

Już się skończył, tylko niektórzy jeszcze nie zauważyli. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×