Jump to content
Sign in to follow this  
Mr.Nice

najlepszasilownia.pl placonline.pl placonline.com pzuz.pl skuteczneleczenie.pl

Recommended Posts

najlepszasilownia.pl

placonline.pl

placonline.com

pzuz.pl

skuteczneleczenie.pl

 

Proszę o wycenę jak w temacie i typy najlepszych domen czy będzie z tego chleb ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

chleba chyba nie, ale może chociaż sól do chleba :P

widzę, że trochę jeszcze brakuje Tobie do domen za 30k

Share this post


Link to post
Share on other sites

chleba chyba nie, ale może chociaż sól do chleba :P

widzę, że trochę jeszcze brakuje Tobie do domen za 30k

dzięki Edit za budujące słowa :)

A która domena według Ciebie ma największą wartość ( orientacyjna kwota ) i dlaczego ? Jeżeli zechciałbyś się podzielić tą uwagą, która w przyszłości pomoże mi przykładać większą uwagę do wyboru w celu osiągnięcia założonego celu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tymi domenami to za bardzo nie trafiłeś. Jeszcze skuteczneleczenie ujdzie reszta raczej zupełnie bez szans na sprzedaż (może ta siłownia, ale to środowisko docelowe jest mi obce :) wiec nie wiem czy w ogóle kupują domeny).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

najlepszasilownia.pl - moze ktos sie skusi ale raczej male pieniadze wchodza w gre , za 100 bym pchal

 

placonline.pl - slaba - nie wiem o co w niej chodzi, z niczym mi sie nie kojarzy, jak dla mnie 0zl

 

placonline.com - 0zl - domena nieporozumienie jak dla mnie

 

pzuz.pl - jako skrot jakiegos urzedu lub firmy - ok, jezeli taki urzad sie znajdzie to ok, zejdzie, ale w sumie watpie, bo raczej wszystkie urzedy maja juz swoje skroty wiec musialby najpierw powstac wiec jak narazie to 0zl

 

skuteczneleczenie.pl - moze byc - cos ulepic by sie dalo na bank

Edited by Tabasco

Share this post


Link to post
Share on other sites

najlepszasilownia.pl - moim zdaniem słaba domena, bo siłownie mają swoje nazwy, a poza tym nazwa domeny nic nie precyzuje (w czym niby by miała być lepsza taka "najlepsza siłownia" od "nie"-najlepszych) i nikomu nie będzie potrzebna,
placonline.pl (plac online? płać online?) - w pierwszym przypadku totalna ninja (nie ma czegoś takiego jak plac online), w drugim przypadku (płać online) domena ma nawet sens, ale ludzie są przyzwyczajeni do płacenia online i nie trzeba ich do tego specjalnie zachęcać. Nie widzę więc żadnego możliwego nabywcy takiej domeny, spóźniłeś się z taką domeną o jakieś 10 lat,
placonline.com - j/w
pzuz.pl - przypadkowy zlepek liter, bez sensu.

Moim zdaniem wszystkie powyższe domeny mają wartość 0 zł.

 

skuteczneleczenie.pl - ta domena mi się podoba. Wydaje mi się, że można ją sprzedać w okolicach 1000-1500 zł (ale o 30 tys. zł to można zapomnieć), potencjalny klient to np. http://skuteczne-leczenie.pl czy którakolwiek z klinik używających takiego hasła "skuteczne leczenie" do promowania swojej działalności.

A jeśli już byś celował w tę swoją sprzedaż w okolicach 30 tys. zł to musisz mieć odpowiednią domenę (tu na szczęście nie ma co liczyć, równie dobrze kupić zamiast domeny kupon Totka, taka sama szansa). Niestety w nazwie domeny będzie musiał być przeważnie krótki, jednowyrazowy rzeczownik określający popularną komercyjną branżę, usługę lub towar - kilka przykładów z działu "Sprzedane" na di.pl: blonnik.pl choinki.pl garnki.pl. Niestety żadna domena z tematu nie spełnia tych warunków i nie będzie w stanie sprzedać się za taką kwotę, takie domeny jest zresztą już obecnie w 2013 roku bardzo, bardzo trudno kupić (wolnych takich domen już nie ma, nie ma nawet co szukać, wszystko porejestrowane).

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

placonline.pl - slaba - nie wiem o co w niej chodzi, z niczym mi sie nie kojarzy, jak dla mnie 0zl

chodzi o transfery online coraz bardziej jest to popularyzowane w środowisku i spora rzesza ludzi dokonuje opłat wyłącznie przez internet temat przyszłościowy :) tak mi się przynajmniej wydaje

pzuz.pl - jako skrot jakiegos urzedu lub firmy - ok, jezeli taki urzad sie znajdzie to ok, zejdzie, ale w sumie watpie, bo raczej wszystkie urzedy maja juz swoje skroty wiec musialby najpierw powstac wiec jak narazie to 0zl

jest to skrót od molocha który funkcjonuje już na rynku od x lat czasu mowa tutaj o pzu które dzieli się na majątkowe pzusa i życiowe pzuz w dalszym ciągu jesteś przekonany że bez szansy? nie sądzisz że może im się przydać taka strona chociażby dla przekierowania bądź utworzenia strony życiowej? a jeżeli nie to dla innej firmy która mogłaby zrobić dla siebie przekierowanie ?? w keywords w google 1 pozycja

skuteczneleczenie.pl - moze byc - cos ulepic by sie dalo na bank

na ile wyceniłbyś tą domenę będąc w jej posiadaniu ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

pzuz.pl - przypadkowy zlepek liter, bez sensu.

 

jest to skrót od molocha który funkcjonuje już na rynku od x lat czasu mowa tutaj o pzu które dzieli się na majątkowe pzusa i życiowe pzuz w dalszym ciągu jesteś przekonany że bez szansy? nie sądzisz że może im się przydać taka strona chociażby dla przekierowania bądź utworzenia strony życiowej? a jeżeli nie to dla innej firmy która mogłaby zrobić dla siebie przekierowanie ?? w keywords w google 1 pozycja

 

 

skuteczneleczenie.pl - ta domena mi się podoba. Wydaje mi się, że można ją sprzedać w okolicach 1000-1500 zł (ale o 30 tys. zł to można zapomnieć), potencjalny klient to np. http://skuteczne-leczenie.pl czy którakolwiek z klinik używających takiego hasła "skuteczne leczenie" do promowania swojej działalności.

 

A jeśli już byś celował w tę swoją sprzedaż w okolicach 30 tys. zł to musisz mieć odpowiednią domenę (tu na szczęście nie ma co liczyć, równie dobrze kupić zamiast domeny kupon Totka, taka sama szansa). Niestety w nazwie domeny będzie musiał być przeważnie krótki, jednowyrazowy rzeczownik określający popularną komercyjną branżę, usługę lub towar - kilka przykładów z działu "Sprzedane" na di.pl: blonnik.pl choinki.pl garnki.pl. Niestety żadna domena z tematu nie spełnia tych warunków i nie będzie w stanie sprzedać się za taką kwotę, takie domeny jest zresztą już obecnie w 2013 roku bardzo, bardzo trudno kupić (wolnych takich domen już nie ma, nie ma nawet co szukać, wszystko porejestrowane).

dzięki thomaso za swoją opinię i wycenę

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest to skrót od molocha który funkcjonuje już na rynku od x lat czasu mowa tutaj o pzu które dzieli się na majątkowe pzusa i życiowe pzuz w dalszym ciągu jesteś przekonany że bez szansy? nie sądzisz że może im się przydać taka strona chociażby dla przekierowania bądź utworzenia strony życiowej? a jeżeli nie to dla innej firmy która mogłaby zrobić dla siebie przekierowanie ?? w keywords w google 1 pozycja

na ile wyceniłbyś tą domenę będąc w jej posiadaniu ??

 

Nie skojarzyłem w ogóle tego z PZU, ale oni mają domenę pzuzycie.pl (zarejestrowaną od 1998 roku). Poza tym jeśli chcesz handlować domenami nawiązującymi do nazw dużych firm to słaby sposób na zarobek, a dobry, aby napytać sobie kłopotów prawnych. Poczytaj sobie może wyroki dotyczące odbieranych domen zawierających chronione nazwy firm - http://www.piit.org.pl/piit2/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=68&layout=2

 

W przypadku takich domen częściej niż oferta zakupu może przyjść list z kancelarii prawnej. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie skojarzyłem w ogóle tego z PZU, ale oni mają domenę pzuzycie.pl (zarejestrowaną od 1998 roku). Poza tym jeśli chcesz handlować domenami nawiązującymi do nazw dużych firm to słaby sposób na zarobek, a dobry, aby napytać sobie kłopotów prawnych. Poczytaj sobie może wyroki dotyczące odbieranych domen zawierających chronione nazwy firm - http://www.piit.org.pl/piit2/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=68&layout=2

 

W przypadku takich domen częściej niż oferta zakupu może przyjść list z kancelarii prawnej. ;)

jest to domena która była wolna i została zarejestrowana prze zemnie z palca nie jest chroniona nazwa pzuz patentem ani znakiem towarowym więc wydaje mi się że nie ma podstaw prawnych równocześnie dobrze mogłaby oznaczać polski związek uzależnień :) albo państwowy zakład uzupełnień bądź co bądź zupełnie coś innego :)

dzięki za przestrogę thomason

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie no pzuz.pl nie przyniesie Ci klopotow prawnych to fakt

ale pzu ma juz multum stron i podstron, watpie zeby chcieli Twoja

i pzu zycie i inne opcje pzu maja swoje strony i podstrony

jakby chcieli miec pzuz.pl to juz od lat byla by zajeta

na bank nie przeoczyli tego, nie taka firma jak pzu

Share this post


Link to post
Share on other sites

skuteczneleczenie.pl

 

 

Z tej wspaniałej piątki najlepsza, choć nie liczyłbym na kokosy.

 

http://skuteczneogloszenie.pl/

http://skuteczneulotki.pl/

http://www.skuteczne-tabletki.pl/

http://skutecznereklamy.pl/

 

To "skuteczne" to taka fraza nieco na siłę z braku laku, bo nie ma nic już lepszego. Ale w przypadku domen nie można być niczego pewnym na 100%. Wiele domen "z palca" takich domenowych brzydkich kaczątek, miały swoich KK za fajne kwoty. Mimo czystki na rynku, to nadal jest to ciekawy sposób na inwestycję, także nie zniechęcaj się jeśli nie zebrałeś dobrych opinii.

 

Jeśli ktoś nowy chce się tym zająć, to powiniem bardziej zerkać na listy spadów, bo tam nadal można fajne i sensowne domeny złapać (polecam newsletter Premium.pl https://premium.pl/newsletter/ ). W ten sposób można się wiele nauczyć. Jeszcze kilka lat temu, można było liczyć na zwinne palce, ale dzisiaj trzeba sięgnąć po portfel i choć trochę przeznaczyć środków na zakup spadów.

 

A na domeny z palca przyjdzie czas, kiedy złapiesz domenowego byka za rogi ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie żadna z tych domen nie rokuje na sprzedaż powyżej 100 PLN, no może SkuteczneLeczenie.PL za okolice 300 PLN uda Ci się popchnąć przy dużej dozie szczęścia.

 

#DobraSilownia.pl

#SkuteczneKampanie.pl

#SkutecznyTelemarketing.pl

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki Edit za budujące słowa :)

A która domena według Ciebie ma największą wartość ( orientacyjna kwota ) i dlaczego ? Jeżeli zechciałbyś się podzielić tą uwagą, która w przyszłości pomoże mi przykładać większą uwagę do wyboru w celu osiągnięcia założonego celu :P

poprzednicy dobrze mówią

jedyna coś znacząca to skuteczneleczenie.pl (ale bez szału) do 1k max

przeczytaj dział sprzedane, to kopalnia wiedzy

jak chcesz to będziesz miał problemy z pzuz.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://najlepszasilownia.pl/

 

koledzy twierdzili, że najlepszasilownia.pl, jest nie warta uwagi, więc puściłem ją wolno, dodam, że rejestrowałem ją z palca, ale jak widać znalazł się prawowity właściciel, który w bardzo fajny sposób zagospodarował tą nazwę, dodatkowo powstał program partnerski :)

 

p.s.

 

Myślę, że w dobrych pieniążkach można było ją sprzedać, chociaż była to rejestracja w portalu nazwa.pl, jako jedna z moich pierwszych domen :)

 

edit:

 

mimo, że nie sprzedałem nazwy, zdobyłem doświadczenie, cieszy również sam fakt, że pod adresem, który kiedyś był w moich rękach, powstała konkretna tematyczna strona. Można również podbudować się wewnętrznie :)

Kończąc dobra rada dla wszystkich, by nie do końca sugerować się opinią innych osób, pomimo tego, że mają dobre intencje, tak naprawdę my sami musimy zdecydować, czy dana domena ma prawo bytu na rynku ( nie żywię oczywiście urazy do kolegów, którzy wypowiadali się w temacie, ponieważ była to moja świadoma decyzja i nie da się przewidzieć przyszłości, nie wiadomo również czy doszłoby do sprzedaży gdybym w dalszym ciągu był jej właścicielem i jaka byłaby to kwota, więc nie ma co teoretyzować), zdecydowanie jednak, trzeba wierzyć w wartość własnych nabytków, nie zapominając przy tym o zdrowym rozsądku :)

 

peace

 

p.s.

 

gdyby ktoś zechciał jeszcze dodać swoją opinię i wycenę na temat domeny : skuteczneleczenie.pl , ponieważ w dalszym ciągu jestem jej właścicielem, będę wdzięczny.

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×