Jump to content
cannot

Co się stało z moją domeną?!!!!

Recommended Posts

Domena fkv*pl

Wystawiłem ją na aukcji z ceną minimalną która nie została osiągnięta a domena mimo to została sprzedana !!!!!!!!!!! Ktoś mi to wyjaśni ????? jak ją odzyskać!?? poniżej zdjęcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja widzę, że aukcję zakończono, ale domeny nie sprzedano. Gdzie widnieje informacja, że została sprzedana?

 

Bardziej szczegółowe info otrzymałbyś ode mnie, gdybyś użył więcej znaków zapytania i jeszcze więcej wykrzykników. Im więcej znaków interpunkcyjnych tym obszerniejsze odpwowiedzi użytkowników.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam za te moje znaki. Po

 

1. Nie mam jej w panelu

2. Dostałem maila że "Aukcja domeny fkv.pl w serwisie AfterMarket.pl zakończyła się pomyślnie." tylko jak skoro cena minimalna nie została osiągnięta

3. Dostałem maila że "Nastąpiła zmiana abonenta domeny fkv.pl."

4. Moje konto zostało zasilone kwotą 70 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałeś może do supportu AM, żeby wyjaśnić tę sprawę? Myślę, że to będzie najszybsza droga do odzyskania domeny.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poniżej zamieszcze zdjęcia jak to wygląda. Myślałem że skoro cena minimalna nie została osiągnięta to domena nie może być sprzedana. Martwię się tylko o inne moje aukcje z cenami minimalnymi. Dodam że cena minimalna była na poziomie x xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znów błąd systemu AM, moim zdaniem domena w d2d nie warta nawet tych 70 zł ale mając w pamięci ostatnią rekompensatę od AM dla jednego z użytkowników masz niezłego farta i pewnie otrzymasz kwotę równą kwocie minimalnej z tej aukcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena fkv.pl miała ustawioną cenę KT na poziomie 70 PLN i za tę cenę domena została sprzedana. Błąd, który w tym przypadku się pojawił dotyczy wyłącznie komunikatu (który był błędny najprawdopodobniej od momentu zrównania oferty kupującego z ceną minimalną).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena fkv.pl miała ustawioną cenę KT na poziomie 70 PLN i za tę cenę domena została sprzedana. Błąd, który w tym przypadku się pojawił dotyczy wyłącznie komunikatu (który był błędny najprawdopodobniej od momentu zrównania oferty kupującego z ceną minimalną).

 

Nie miała ustawionej ceny kup teraz ! była to aukcja z ceną minimalną. AM twierdzi że cena minimalna wynosiła właśnie te 70 zł a komunikat o tym że cena minimalna nie została osiągnięta to BŁĄD ...

 

Cytuje odpowiedź AM : "Na Pana życzenie możemy przesłać logi aukcji omawianej domeny.

 

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy domena była przez Pana wystawiana na sprzedaż w kwotach Kup teraz od 99 PLN do 200 PLN (bez ceny minimalnej) i raz cena Kup teraz wynosiła 150 PLN, a cena minimalna 50 PLN. Rząd kwot jest więc podobny do ceny minimalnej ustawionej przez Pana podczas ostatniej aukcji.

 

Nie sugeruję, że komunikat wyświetla się wyłącznie błędnie po zakończeniu aukcji. Najprawdopodobniej komunikat wyświetla się błędnie od momentu zrównania złożonej przez kupującego oferty z ceną minimalną, zatem błędna informacja pojawiła się jeszcze w trakcie aukcji. Podkreślam jednak, iż od strony technicznej sytuacja ta nie miała wpływu na przebieg aukcji.

 

W razie pytań pozostaję do dyspozycji. " i temat został zamknięty.

 

Nie wydaje mi się że rząd kwot : 99, 200, 150 jest podobny do ceny minimalne czyli 70zł ( nawet średnia wychodzi 149zł) . Gdy domena była wcześniej wystawiona KT cena minimalna wynosiła 50 zł żeby nie dostawać ofert typu 10zł.

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, oczywiście chodziło o cenę minimalną na poziomie 70 PLN, a nie cenę KT.

 

Zgodnie z informacją podaną w tickecie, na życzenie prześlemy logi danej aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi się że rząd kwot : 99, 200, 150 jest podobny do ceny minimalne czyli 70zł ( nawet średnia wychodzi 149zł) . Gdy domena była wcześniej wystawiona KT cena minimalna wynosiła 50 zł żeby nie dostawać ofert typu 10zł.

 

Dodam że cena minimalna była na poziomie x xxx

Cenę minimalną potwierdzają logi, które możemy udostępnić na żądanie poprzez ticket.

 

Ponadto, za tym że cena minimalna wynosiła 70 PLN przemawiają wcześniejsze ceny Kup teraz domeny w wysokości 99-200 PLN, które znacząco odbiegają od sugerowanej wyżej ceny minimalnej na poziomie x xxx PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenę minimalną potwierdzają logi, które możemy udostępnić na żądanie poprzez ticket.

 

Ponadto, za tym że cena minimalna wynosiła 70 PLN przemawiają wcześniejsze ceny Kup teraz domeny w wysokości 99-200 PLN, które znacząco odbiegają od sugerowanej wyżej ceny minimalnej na poziomie x xxx PLN.

 

W tym czasie wystawiałem kilka aukcji więc mogę się mylić, poproszę o te logi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cannot żałosne zachowanie i próba wyłudzenia rekompensaty od AM.

Ja na miejscu AM grzecznie poprosiłbym takiego klienta o przeprowadzkę.

Nie trawię krętactwa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kretactwa? Am informuje mnie ze aukcja nie osiagnela ceny minimalnej, potem domena jest wytransferowana, jak ja mam to odbierac? Poprosilem o te logi i jezeli cena minimalna bedzie 70 zl przeprosze oficjalnie. Na marginesie to czy kazdy pamieta wszystkie ceny minimalne swoich aukcji?pisalem ze tego samego dnia na aukcje trafilo kilka moich domen i ufam am ze pilnuja czy ta minimalna zostala osiagnieta czy tez nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena minimalna powinna być jawna w panelu sprzedającego. Tego rodzaju kwiatki jak w tym temacie dalej będą się pojawiały, dopóki funkcjonalność ta nie zostanie wdrożona. Jeśli ktoś wystawia setki aukcji rocznie, to raz można się pomylić. Uważam, że sprzedający powinien mieć prawo do wglądu w cenę minimalną.

Błędny komunikat o nieosiągnięciu ceny minimalnej wyjątkowo niepokojący. Szczególnie, jeśli cena minimalna rzeczywiście nie została osiągnięta. Mam nadzieję, że zostanie to logicznie wyjaśnione, bo zapowiada się na drugą aferę "odnowiłem domenę, ale jej nie mam w panelu".

Edited by Warszawiak
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Cena minimalna powinna być jawna w panelu sprzedającego. Tego rodzaju kwiatki jak w tym temacie dalej będą się pojawiały, dopóki funkcjonalność ta nie zostanie wdrożona. Jeśli ktoś wystawia setki aukcji rocznie, to raz można się pomylić. Uważam, że sprzedający powinien mieć prawo do wglądu w cenę minimalną.

 

Błędny komunikat o nieosiągnięciu ceny minimalnej wyjątkowo niepokojący. Szczególnie, jeśli cena minimalna rzeczywiście nie została osiągnięta. Mam nadzieję, że zostanie to logicznie wyjaśnione, bo zapowiada się na drugą aferę "odnowiłem domenę, ale jej nie mam w panelu".

mi ostatnio domena wyparowala z panelu, a support AM bezczelnie pyta: "a jaka to domena".... tymczasem to oni powinni w zebach przyniesc informacje, ze doszlo do takiego zdarzenia, wyjasnic, naprawic blad i przeprosic - zrobili tylko jedno, i to po tym, jak dostali na tacy wszystkie informacje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi ostatnio domena wyparowala z panelu, a support AM bezczelnie pyta: "a jaka to domena".... tymczasem to oni powinni w zebach przyniesc informacje, ze doszlo do takiego zdarzenia, wyjasnic, naprawic blad i przeprosic - zrobili tylko jedno, i to po tym, jak dostali na tacy wszystkie informacje...

Wygląda na to, że trzeba zapisywać wszystkie domeny w notatniku. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi ostatnio domena wyparowala z panelu...

Pociesz się, że nie tylko Tobie ;) Po przenosinach z premium do am mi wsiąkła przynajmniej jedna. Chwilowo nie interweniowałem, aczkolwiek w przypływie weny i czasu trzeba głębiej przyjrzeć się temu zagadnieniu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×