Jump to content
Sign in to follow this  
Tabasco

xsports.pl

Recommended Posts

xsports.pl

 

Witam,

 

co myslicie o tej domenie?

oczywiscie chodzi tu o sporty extremalne

xsport.pl jest na AM, na KT za http://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=1546716

wiem ze przesadzona kwota

 

liczba mnoga w tym przypadku jest lepsza niz pojedyncza

odnosi sie do wielu dyscyplin

 

wlasciwie to nie szukam KK, narazie zaparkowalem (z czego nie jestem zadowolony bo ND cos tam przestawia i wyglad jest marny)

raczej celem sa programy partnerskie

 

ale chcialbym poznac Wasze opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites

liczba mnoga w tym przypadku jest lepsza niz pojedyncza

 

Dużo gorsza jest lm.

Według mnie niestety marne szanse na sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo gorsza jest lm.

Według mnie niestety marne szanse na sprzedaż.

nie zgadzam sie z Toba i to diametralnie

LM jest tu o wiele atrakcyjniejsza niz LP

nie mowie ze domena jest wiele lub cokolwiek warta ale sama fraza "sportyextremalne" jest o wiele lepsza niz "sportextremalny" jezeli chodzi o branzowa domene.

jest wiele rodzajow sportow extremalnych i do wielu sie ta domena odnosi -- a nie do jednego.

to jest jasne i oczywiste

 

forma xsports jest cool, fajna dla oka i ucha (wymawia sie tak jak sie pisze), typowa dla tej dziedziny.

jak juz pisalem nie chodzi (jak narazie) o sprzedaz tylko o programy partnerskie.

Edited by Tabasco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słowo "sport" samo w sobie jest liczbą mnogą, rzadko używa się wyrażenia "sporty", dla mnie to aż dziwnie wygląda... Jeżeli uważasz, że jest o wiele lepsza od xsport.pl to podwój cenę i wystaw za 25 000 PLN, a następnie przedłużaj do śmierci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w mojej opinii xsports jest lepsza

odnosi sie do xfighters red bulla i innych extremalnych sportow

cena za xsport.pl jest masakrycznie wygorowana, nigdy za tyle nie zejdzie

nie prawda ze slowo sport jest liczba mnoga

liczba mnoga od sport to sports

http://www.xsports.com/

http://www.eco-xsports.com/

http://www.conceptxsports.com/

http://zar-xsports.com/

http://idahoxsports.com/

http://www.videoxsports.com/

moze jeszcze Ci powklejac???????????????????

proponuje poduczyc sie ang. ;)

 

i powtarzam- nie wystawie jej nawet za 500 zl bo watpie ze jest tyle warta,

chodzi o branzowe programy partnerskie!

 

 

a to jeszcze jedna fajna dokleje :)

http://www.xsportsprotective.com/

wlasnie o cos takiego mi chodzi!

Edited by Tabasco

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nie rozumie Twojego podejścia.

Prosisz nas o opinię - każdy napisał swoją, a Ty na siłę próbujesz nas przekonać, że xsports, jest lepszy od xsport.

To po co w ogóle pytasz ?

Wolałbyś mieć domenę sport.pl czy sports.pl ? naprawdę nie widać różnicy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumie Twojego podejścia.

Prosisz nas o opinię - każdy napisał swoją, a Ty na siłę próbujesz nas przekonać, że xsports, jest lepszy od xsport.

To po co w ogóle pytasz ?

Wolałbyś mieć domenę sport.pl czy sports.pl ? naprawdę nie widać różnicy ?

zle pytanie zadales,

wolalbys miec domene "sportextremalny.pl" czy "sportyextremalne.pl" ?

 

dziekuje

 

 

"xsports" to nie jest slowo "sports" i jakis tam iks z przodu (czy np esports, czy wsports, czy bsports -czesto z braku laku doczepia sie jedna literke bezmyslnie)

fraza xsports oznacza na calym swiecie "sportyextremalne" i dlatego LM jest tu obligatoryjna

(no chyba ze chodzi o jedna z dyscyplin sportow extremalnych)

Edited by Tabasco

Share this post


Link to post
Share on other sites

zle pytanie zadales,

wolalbys miec domene "sportextremalny.pl" czy "sportyextremalne.pl" ?

 

dziekuje

 

żadnej :)

beznadziejny przykład podałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

żadnej :)

beznadziejny przykład podałeś.

chodzi o frazy

mozesz sie nie interesowac ta tematyka ale uwierz mi ze serwis pod "sportyextremalne.pl" bedzie duzo atrakcyjniejszy niz pod "sportextremalny.pl" - chodzi o wszukiwanie przez zainteresowanych tej tematyki w wyszukiwarce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alez mnie to irytuje, poraz kolejny jakis cwaniak zaklada temat z prosba o opinie i krytykuje ludzi, ktorzy te opinie dla niego wyrazaja. No kur*a ludzie, co sie z Wami dzieje? Wierzysz w swoja domene i masz zamiar negowac kazda opinie to lepiej nie wystawiaj jej do oceny, po co psuc nerwy sobie i reszcie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alez mnie to irytuje, poraz kolejny jakis cwaniak zaklada temat z prosba o opinie i krytykuje ludzi, ktorzy te opinie dla niego wyrazaja. No kur*a ludzie, co sie z Wami dzieje? Wierzysz w swoja domene i masz zamiar negowac kazda opinie to lepiej nie wystawiaj jej do oceny, po co psuc nerwy sobie i reszcie?

chill out man

nie spinaj sie

tez chyba mam prawo wypowiedziec moja opinie, nawet jezeli chodzi o moja domene, czy nie???

Share this post


Link to post
Share on other sites

chill out man

nie spinaj sie

tez chyba mam prawo wypowiedziec moja opinie, nawet jezeli chodzi o moja domene, czy nie???

 

Masz prawo, ale wypowiedziec sie w temacie domeny, a na sile probowac wpajac komus swoje zdanie to sa 2 inne rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

domena mialaby szanse, gdyby byla w .com - w .pl to zwykla :ph34r:

angielskie keywordy w liczbie mnogiej, a to nawet nie jest keyword tylko slowotwór, maja sie srednio w dotPL

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena mialaby szanse, gdyby byla w .com - w .pl to zwykla :ph34r:

angielskie keywordy w liczbie mnogiej, a to nawet nie jest keyword tylko slowotwór, maja sie srednio w dotPL

to jest keyword - oznacza sporty extremalne - dokaldnie tak to po angielsku sie pisz i mowi. oczywiscie jest to skrot ale wlasnie takiego

sie uzywa wsrod sportowcow extremalnych.

w polsce, w srodowisku tez mowi sie xsports na sporty extremalne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

to jest keyword - oznacza sporty extremalne - dokaldnie tak to po angielsku sie pisz i mowi. oczywiscie jest to skrot ale wlasnie takiego

sie uzywa wsrod sportowcow extremalnych.

w polsce, w srodowisku tez mowi sie xsports na sporty extremalne

w takim razie to srodowisko musi byc wysportowane, ale glupie, skoro nikt tej domeny wczesniej nie zarejestrowal - w takim razie watpie, aby poznali sie na twoim geniuszu i byli zainteresowani

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Widze, ze nie ufasz zawistnym zazdrosnikom z forum - tu masz namiary na rzetelna, niezalezna firme, ktora wyceni te domene:

 

http://domeny.pl/wycena-domen.html

 

Przedstaw ich opinie, jezeli sie zdecydujesz skorzystac - chetnie poczytamy.

Tak to kosztuje, ale w koncu domena to jest inwestycja, wiec chyba warto.

 

Wszyscy watpiacy poczatkujacy powinni wycenic pierwsze 5-10 domen u tego rzeczoznawcy. Wtedy bedziemy mogli rozmawiac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widze, ze nie ufasz zawistnym zazdrosnikom z forum - tu masz namiary na rzetelna, niezalezna firme, ktora wyceni te domene:

 

http://domeny.pl/wycena-domen.html

 

Przedstaw ich opinie, jezeli sie zdecydujesz skorzystac - chetnie poczytamy.

Tak to kosztuje, ale w koncu domena to jest inwestycja, wiec chyba warto.

 

Wszyscy watpiacy poczatkujacy powinni wycenic pierwsze 5-10 domen u tego rzeczoznawcy. Wtedy bedziemy mogli rozmawiac.

oo dzieki

to bardzo pomocne

 

thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Czarny: kiedyś słowo "sporty" było bardzo popularne, ale akurat nie w tym kontekście ;-)

 

Co do tytułowej domeny to jak słusznie zauważył Hans gdyby była w .com pewnie by coś z tego było. W tej sytuacji jeśli nie masz zamiaru przedłużać jej 5+ lat od razu odpuść.

 

PS. Widzę jednak, że niektórzy nigdy się pewnych rzeczy nie nauczą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest keyword - oznacza sporty extremalne - dokaldnie tak to po angielsku sie pisz i mowi. oczywiscie jest to skrot ale wlasnie takiego

sie uzywa wsrod sportowcow extremalnych.

w polsce, w srodowisku tez mowi sie xsports na sporty extremalne

O proszę, jednak można bronić własnej opinii nie obrażając innych... Tak trzymać.

 

Skoro na X-Sport.pl stoi sklep z "adrenaliną", to można jakiś czas potrzymać i zobaczyć co w trawie piszczy. Poza tym jeśli Toshiba nazwała tak jeden ze swoich produktów, to coś w tej nazwie może być.

Nie mniej Twoja domena jest tą z typu brandowych - można tak nazwać sklep, czy produkt, jednak trzeba będzie zainwestować w rozpoznawalność marki. Jak ktoś wcześniej powiedział to Forum wiele widziało i ta domena też może się kiedyś sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O proszę, jednak można bronić własnej opinii nie obrażając innych... Tak trzymać.

 

Skoro na X-Sport.pl stoi sklep z "adrenaliną", to można jakiś czas potrzymać i zobaczyć co w trawie piszczy. Poza tym jeśli Toshiba nazwała tak jeden ze swoich produktów, to coś w tej nazwie może być.

Nie mniej Twoja domena jest tą z typu brandowych - można tak nazwać sklep, czy produkt, jednak trzeba będzie zainwestować w rozpoznawalność marki. Jak ktoś wcześniej powiedział to Forum wiele widziało i ta domena też może się kiedyś sprzedać.

dzieki za opinie

 

szczerze, nawet nie wiedzialem ze Toshiba nazwala swoja wyczynowa kamere ta nazwa.

dzieki za info

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi się osobiście podoba nazwa tej domeny, szczerze myślę, że ma szanse przebicia nie tylko pod sklep firmowy , można uruchomić jakiś serwis informacyjny, relacjonujący walki MMA KSW, bądź może ktoś zechce właśni własną stronę sportów extremalnych otworzyć. Rzeczywiście z końcówką dotcom byłaby lepsza

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×