Jump to content
Sign in to follow this  
beemedio

prezes.net

Recommended Posts

Żaden z prezesów się nie pokusi o wycenę? ;)

 

Naprawdę zarejestrowałeś tę domenę z myślą, że zakupi ją jakiś prezes?

Jeśli tak [bo w innym wypadku, w jakim celu?], to jest przykład na utopię domeniarską. Potraktuj ten termin wieloznacznie ponieważ utopiłeś pieniądze.

 

Przystań przez chwilę przy Twojej domenie i przypatrz się jej. Wczuj się w rolę prezesa. Jesteś Prezesem.

Np. banku. Kupujesz tę domenę? I w jakim celu? Po to aby wrzucić w nią fotkę z facjatą prezesa? A może dla pracowników prezesa jako współczesne ... to?:

 

https://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40

 

Jedyną dla Ciebie deską ratunku byłaby firma [albo jej produkt, np. krawaty?] o takiej nazwie.

Edited by yarowa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może taka myśl jeszcze podtrzyma Cię na duchu ;), że

zwłaszcza przed i w trakcie kampanii wyborczej, mógłbyś jeszcze ew. liczyć na zainteresowanie kogoś, kto chciałby opowiedzieć Światu o gafach i lapsusach prezesa konkurencyjnej formacji politycznej albo może i samego Prezesa Rady Ministrów :)

 

Baza memów?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale nie każdy tak kiepsko :P

 

chyba nie jest aż tak bardzo kiepsko, jakby nie było domena jednowyrazowa, konkretnie opisujaca 'produkt'

problem tak jak wczesniej koledzy odnotowali - jaki klient dla tej domeny ? :)

 

Nauka kosztuje, jesli tylko cene rejestracji to tym bardziej lepiej dla kolegi beemedio .

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem tą domenę rok przed Tobą. Nie mogłem znaleźć zastosowania, nie było ofert, ruchu właściwie brak więc odpuściłem bez żalu.

Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×