Jump to content
Sign in to follow this  
Rumcajs

Zawieszone konto w ND

Recommended Posts

Dzisiaj w nocyND zablokowal moje konto i wszystkie domeny, powod - lamanie regulaminu - dokladnie - klikanie na reklamy z mojego IP, czyli dokladnie przeze mnie.

Tak jak znam siebie i wiem jak mam na imie i kim jestem tak nigdy nie kliknalem na stronie rzadnej zaparkowanej domeny, nigdy, nie wiem co o tym myslec, jestem w szoku, nigdy tak nie zrobilem, prosze o pomoc, moze ktos mial podobna sytuacje, nie rozumie tego, pomozcie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj w nocyND zablokowal moje konto i wszystkie domeny, powod - lamanie regulaminu - dokladnie - klikanie na reklamy z mojego IP, czyli dokladnie przeze mnie.

Tak jak znam siebie i wiem jak mam na imie i kim jestem tak nigdy nie kliknalem na stronie rzadnej zaparkowanej domeny, nigdy, nie wiem co o tym myslec, jestem w szoku, nigdy tak nie zrobilem, prosze o pomoc, moze ktos mial podobna sytuacje, nie rozumie tego, pomozcie :)

 

 

może ktoś z rodziny klikał ?

albo masz osiedlowy net to jedno ip możliwe, lecz chyba sprawdzają także przeglądarki także jeśli nikt z twojego kompa nie klikał znaczy ze coś kręcisz :P

 

jeśli jednak uważaż ze to pomyłka pisz na polski mail ND, na angielski sobie daruj bo i tak nie odpiszą ;)

 

staraj sie wytłumaczyć,

 

ps. ostatnio nawet z polskiego mejla nnie odpisują coś tan super support nawala ale próboj

 

jeśli jednak klikałeś to nie ma się co trudzić

Share this post


Link to post
Share on other sites
może ktoś z rodziny klikał ?

albo masz osiedlowy net to jedno ip możliwe, lecz chyba sprawdzają także przeglądarki także jeśli nikt z twojego kompa nie klikał znaczy ze coś kręcisz :)

 

jeśli jednak uważaż ze to pomyłka pisz na polski mail ND, na angielski sobie daruj bo i tak nie odpiszą ;)

 

staraj sie wytłumaczyć,

 

ps. ostatnio nawet z polskiego mejla nnie odpisują coś tan super support nawala ale próboj

 

jeśli jednak klikałeś to nie ma się co trudzić

posluchaj, ja mam tylko dostep do kompa, i Bog mi swiadkiem nie klikalem

Share this post


Link to post
Share on other sites
posluchaj, ja mam tylko dostep do kompa, i Bog mi swiadkiem nie klikalem

 

 

wiec pisz do nich i się tłumacz, proś o wyjaśnienie kiedy klikałeś, niech prześlą ci dowody a na forum sie raczej nie tłumacz bo my nic nie możemy

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiec pisz do nich i się tłumacz, proś o wyjaśnienie kiedy klikałeś, niech prześlą ci dowody a na forum sie raczej nie tłumacz bo my nic nie możemy

ok, dzieki, tak zrobilem, chce info od nich kiedy, godziny, dni, ktore domeny, itp

 

żądza pieniądza... :)

jak ma to rozumiec, ja nie klikalem, i wyjasnie ta sprawe do konca, nikt nie bedzie ze mnie robil wariata, oczywiscie poinformuje na forum o finale sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok, dzieki, tak zrobilem, chce info od nich kiedy, godziny, dni, ktore domeny, itp

jak ma to rozumiec, ja nie klikalem, i wyjasnie ta sprawe do konca, nikt nie bedzie ze mnie robil wariata, oczywiscie poinformuje na forum o finale sprawy.

Wyslalem 12 maili z prosba o wyjasnienie, i co, CISZA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyslalem 12 maili z prosba o wyjasnienie, i co, CISZA :)

 

Ja myśle że co najmniej 20 powinieneś wyslać aby ci odblokowali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyslalem 12 maili z prosba o wyjasnienie, i co, CISZA :)

 

support ND pl prawdopodobnie padł , mi też nie odpisują

 

może ND zwija interes z Polski ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
support ND pl prawdopodobnie padł , mi też nie odpisują

 

może ND zwija interes z Polski :)

Mi nie odpowiada nie tylko polski support... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
support ND pl prawdopodobnie padł , mi też nie odpisują

 

może ND zwija interes z Polski :)

dzieki za info, tak czy inaczej wszystkie domeny sa juz w SEDO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi nie odpowiada nie tylko polski support... :)

 

 

na zagraniczny mail to nawet nie marnuj palców, gdy mi blokneli konto wysłałem tam też ok 10 maili no i odpowiedź była ....tyle że z automatu ;)

 

nie wiem czasem czy nie zwolnili tego polaga co obsługiwał mejle z Polski

 

niestety na Sedo taki sam shit

 

jak masz jakiś problem, ownership rewiew to lepiej przeparkować

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj w nocyND zablokowal moje konto i wszystkie domeny, powod - lamanie regulaminu - dokladnie - klikanie na reklamy z mojego IP, czyli dokladnie przeze mnie.

Tak jak znam siebie i wiem jak mam na imie i kim jestem tak nigdy nie kliknalem na stronie rzadnej zaparkowanej domeny, nigdy, nie wiem co o tym myslec, jestem w szoku, nigdy tak nie zrobilem, prosze o pomoc, moze ktos mial podobna sytuacje, nie rozumie tego, pomozcie :)

cd

dostalem maila od polskiego supportu, ze oni nic nie wiedza dlaczego zawieszono mi konto i zebym dalsza korespondencje kierowal do miedzynarodowego - to jakas kpina chyba jest.......

Share this post


Link to post
Share on other sites
support ND pl prawdopodobnie padł , mi też nie odpisują

 

może ND zwija interes z Polski :o

 

eee support działa i ma się dobrze. Dziś otrzymałem taki email:

 

"Witam,

 

 

Bardzo prosze o wyjasnienie zrodel ruchu dla zaparkowanych domen.

Prosze podac nam, na ile sa Panu znane, informacje dotyczace przeszlosci domeny xxxxxxx.pl i ewentualnego zrodla ruchu.

 

 

Serdecznie pozdrawiam

Parkingowy"

 

Odpowiedziałem i od razu dostałem e-mail że bardzo dziękują za odpowiedz i przetłumaczą moje wyjaśnienia i przekażą kolegom z kontroli ruchu więc nie jest tak źle z supportem :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
eee support działa i ma się dobrze. Dziś otrzymałem taki email:

 

"Witam,

 

 

Bardzo prosze o wyjasnienie zrodel ruchu dla zaparkowanych domen.

Prosze podac nam, na ile sa Panu znane, informacje dotyczace przeszlosci domeny xxxxxxx.pl i ewentualnego zrodla ruchu.

 

 

Serdecznie pozdrawiam

Parkingowy"

 

Odpowiedziałem i od razu dostałem e-mail że bardzo dziękują za odpowiedz i przetłumaczą moje wyjaśnienia i przekażą kolegom z kontroli ruchu więc nie jest tak źle z supportem :o

I ja dostalem w koncu wyjasnienie swojego zawieszenia. Support poinformowal mnie ze problem dotyczy dwoch domen i ze podtrzymuja zarzut ze klikalem na reklamy na tych domenach :o .

Pomijajac to, ze nadal twierdze ze nie klikalem to chyba najbardziej istotne jest to i niezrozumiale, ze jezeli caly zysk z parkingu w ostatnim miesiacu wyniosl np 100$, to z tych dwoch domen na ktore podobno klikalem - mniej niz 1$.

I czy jest ktos madry kto mi powie czy mam jescze jakas mozliwosc odwolania sie i co z pieniedzmi :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
I ja dostalem w koncu wyjasnienie swojego zawieszenia. Support poinformowal mnie ze problem dotyczy dwoch domen i ze podtrzymuja zarzut ze klikalem na reklamy na tych domenach :o .

Pomijajac to, ze nadal twierdze ze nie klikalem to chyba najbardziej istotne jest to i niezrozumiale, ze jezeli caly zysk z parkingu w ostatnim miesiacu wyniosl np 100$, to z tych dwoch domen na ktore podobno klikalem - mniej niz 1$.

I czy jest ktos madry kto mi powie czy mam jescze jakas mozliwosc odwolania sie i co z pieniedzmi :o

 

 

poproś o dowody np jakieś logi z twoim ip , trzeba sie niestety upominać jak sie ma rację

jeśli bedzie twe ip i kliki to lipa pozostaje zalozyc nowe konto i z kasa sie pozegnać :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
poproś o dowody np jakieś logi z twoim ip , trzeba sie niestety upominać jak sie ma rację

jeśli bedzie twe ip i kliki to lipa pozostaje zalozyc nowe konto i z kasa sie pozegnać :o

ok dzieki, bede sie upominal, bo wiem ze nie klikalem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wieze w to że bez powodu zablokowali ci domeny?

nie musisz, czlowieku, przeczytaj moj dzisiejszypost o powodach jakie podali, nie mam 10 lat chlopie zeby klikac ze swojego IP na reklamy, zakladam ze sprawa sie wyjasni, i bede robil to co mi tu radza, bede sie upominal o wyjasnienie i dowody na to klikanie, obecnie traktuje to jako pomylke ze strony ND, nie ja pierwszy i nie ostatni :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
I ja dostalem w koncu wyjasnienie swojego zawieszenia. Support poinformowal mnie ze problem dotyczy dwoch domen i ze podtrzymuja zarzut ze klikalem na reklamy na tych domenach :P .

Pomijajac to, ze nadal twierdze ze nie klikalem to chyba najbardziej istotne jest to i niezrozumiale, ze jezeli caly zysk z parkingu w ostatnim miesiacu wyniosl np 100$, to z tych dwoch domen na ktore podobno klikalem - mniej niz 1$.

I czy jest ktos madry kto mi powie czy mam jescze jakas mozliwosc odwolania sie i co z pieniedzmi :)

Tak jak obiecalem informuje o finale sprawy:

1. chodzilo jednak nie o klikanie(tutaj w blad wprowadzil mnie polski support),a o nienaturalny ruch na dwoch domenach wlasnie tych, ktore mialy najnizszy udzial w zysku z parkingu..

2. Ruch pochodzil z mojej strony na ktorej te dwie domeny byly wystawione na sprzedaz, a byly w formie linkow tak wiec jak ktos kliknal to przechodzil na zaparkowana strone( moj blad, ale wazne, ze wycofano sie z usilowania mi wmowic, ze klikalem z pozycji mojego komputera na reklamy)

 

Wnioski - Polski Support wyglada w tej sprawie nieciekawie, pomijam wprowadzenie w blad odnosnie powodow bana, ale tez gdy zakladalem konto wybralem jezyk polski jako preferowany, owszem mieszkam zagranica i dobrze posluguje sie angielskim(to mnie uratowalo),w czasie gdy sie domagalem wyjasnien o powodach bana dostalem maila od polskiego supportu:

prosze pisac do supportu miedzynarodowego, tylko po angielsku bo tam nie znaja polskiego.

tak sie nie postepuje z klientem......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×