Jump to content
Sign in to follow this  
oshean

Przekierowanie w Aftermarket

Recommended Posts

Proszę szanownych forumowiczów o pomoc. Mam problem z następującą rzeczą. W serwisie aftermarket mam domenę xxxxx.pl chciałbym ją przekierować na inną stronę internetową. W Home.pl wystarczyło, że dawałem przekierowanie IP wpisują URL strony docelowej. Tutaj jest taka możliwość ale ciągle wyswietla mi się stara strona serwisu aftermarket a przekierowanie nie działa. Co źle robię?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę szanownych forumowiczów o pomoc. Mam problem z następującą rzeczą. W serwisie aftermarket mam domenę xxxxx.pl chciałbym ją przekierować na inną stronę internetową. W Home.pl wystarczyło, że dawałem przekierowanie IP wpisują URL strony docelowej. Tutaj jest taka możliwość ale ciągle wyswietla mi się stara strona serwisu aftermarket a przekierowanie nie działa. Co źle robię?

 

Jeśli chciałby Pan przekierować domenę na stronę URL to proszę wybrać rodzaj przekierowania "Przekierowanie bezpośrednie" lub "Przekierowanie ukryte (ramka)" i wpisać docelowy adres w polu "URL".

Natomiast "Przekierowanie IP" jest innym rodzajem przekierowania, w polu "URL" należy wtedy wpisać sam adres IP docelowego serwera; to jest przekierowanie na poziomie DNS, dlatego stabilny efekt takiego przekierowania można zaobserwować po dłuższym okresie czasu (kilka-kilkanaście godzin).

W razie dalszych pytań proszę o kontakt poprzez system zgłoszeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może wszystko ustawiłeś ok, ale muszą się rozejść DNSY. Jeśli to przekierowanie jest oparte normalnie o DNS.

sprawdź domenę w dnssy.com która omija cache DNS i pobiera wyniki od razu. lub użyj narzędzi dig/host

Edited by adir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×