Jump to content
pablowicz

www.antivirus.pl

Recommended Posts

Jedyne co pod tą nazwą bym widział, to rankingi i opinie o antywirusach - ale jeśli nie jesteś obeznany w tej tematyce, to łatwo nie będzie.

 

Osobiście - zarejestrowałbym, ale wyceny się nie podejmę.

Edited by LEZELL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli jesteś w posiadaniu tej domeny to myślę, że sporo osób pozazdrościłoby Ci tej nazwy. Jak dla mnie domena z górnej półki, można postawić na niej, nie tak jak pisał Lezell ranking ale przykładowo skaner online, na ogół są to darmowe skanery, ale dochodzi zarobek z reklam. 3maj tą domenkę bracie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporo osób by pozazdrościło, gdyby to była domena antywirus.pl - słowo antywirus jest dużo popularniejsze w Polsce niż antivirus.

 

Moim zdaniem domena jest niezła, ale daleko jej do topu (antywirus.pl byłaby już topową domeną). Być może domeną byłaby zainteresowana jakaś zagraniczna firma, ale brak żadnej strony ofertowej czy kontaktu ze sprzedawcą pod domeną mocno przeszkadza w nawiązaniu takiego kontaktu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie czy ww domena rzeczywiście należy do osoby, która zamieściła temat na forum, czy jest to tylko forma sprawdzenia wartości danej domeny, jakoś powątpiewam w przynależność tej domeny do autora postu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie czy ww domena rzeczywiście należy do osoby, która zamieściła temat na forum, czy jest to tylko forma sprawdzenia wartości danej domeny, jakoś powątpiewam w przynależność tej domeny do autora postu...

Otóż, rzeczywiście jestem jej właścicielem. Tak jak podejrzewałem, piszecie panowie, domena antywirus.pl byłaby lepsza, ale myślę, że ta również nie jest najgorsza.

Jestem nowicjuszem w tym temacie. Co radzicie zrobić, żeby zarobić na niej jak najwięcej? Jakie kroki podjąć?

Ile można zawołać za jej sprzedaż?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawołać za jej sprzedaż, czy za ile można ją sprzedać? To różnica.. Myślę, że niskie X XXX do wyciągnięcia.

 

 

umberto, albo i PP.

 

 

Osobiście bym zagospodarował zamiast czekać na KK - może znajdzie się w międzyczasie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra dla pokemonów, którzy tworzą komputerowe zarazki, a później na forach szeptanym marketingiem wrzucają linki do strony, na której jest "sprawdzone lekarstwo".

 

W przypadku zainteresowania można próbować wynegocjować 2-4k

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×