Jump to content
Sign in to follow this  
Grejzen

fv.com.pl

Recommended Posts

fv.com.pl

 

Może dobra dla firm zajmujących sie księgowością? FV kojazy mi się głównie z fakturą VAT.

 

Chciałem napisać do kilku firm zajmujących się księgowością z ofertą sprzedazy ale po przeczytaniu tego wątku stwierdzam że to nie będzie najlepszy pomysł :/

 

Grejzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

Sądzę Grejzen, ze nie potrzebnie sie martwisz. To tak jakbyś byl przykladowo wlascicielem domeny dr ( doktor ) i jakis doktor rościł pretensje do dr bo jest doktorem.

Fv spoko można skojarzyć z faktura vat..ale skrót faktury to "f-ra" - a jak faktura to napewno jest z vatem.

pozdr

 

jak dla mnie warta nie wiecej niz 100 zł - jezeli prosiłeś o wycene. Aczkolwiek statuts moj jest na poziome "nowy" i sie dopiero ucze:)

 

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Tak, myślę że spokojnie możesz uderzac do takich firm, jednak najpierw się upewnij :rolleyes: .

 

Dobrym rozwiązaniem byłoby gdybyś zrobił jakąś strone pod tym, trochę zainwestował. Wtedy możesz zrobic jakąś prezentacje i uwypuklic zalety tej strony. Rozwiązań jest sporo żeby taki adres dobrze sprzedac ( nie na Allegro). Ale.......... sam wiesz dobrze.

 

Myślę, że duże biuro rachunkowe (a są napewno takie bez stron w necie), w dużym mieście jest w stanie zapłacic od 1000zł w górę.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Teraz tak. 100 zł.

Odpowiedałem na post wyżej.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×