Jump to content
Sign in to follow this  
jawarti

topintellect.com

Recommended Posts

Witam. Co sądzicie o domenie topintellect.com ? Niedawno ją zarejestrowałem, wystawiłem na Sedo, a już przyszło zapytanie ze Stanów o jej cenę. Nie podałem jej i napisałem, żeby to mnie zaproponowano cenę zakupu. Nie wiem na ile to zainteresowanie było poważne, ale zdziwiła mnie tak szybka reakcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam. Co sądzicie o domenie topintellect.com ? Niedawno ją zarejestrowałem, wystawiłem na Sedo, a już przyszło zapytanie ze Stanów o jej cenę. Nie podałem jej i napisałem, żeby to mnie zaproponowano cenę zakupu. Nie wiem na ile to zainteresowanie było poważne, ale zdziwiła mnie tak szybka reakcja.

 

Zaproponowałbym 1k$, ale oddał nawet za 200$.

 

AR

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam. Co sądzicie o domenie topintellect.com ? Niedawno ją zarejestrowałem, wystawiłem na Sedo, a już przyszło zapytanie ze Stanów o jej cenę. Nie podałem jej i napisałem, żeby to mnie zaproponowano cenę zakupu. Nie wiem na ile to zainteresowanie było poważne, ale zdziwiła mnie tak szybka reakcja.

1k-2k$ dobra nazwa i com, powinna sie sprzedac

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może Jarosław K. da 1K$ aby się podbudowac zapytaj go.

a na poważnie jak masz kupca to oddaj nawet za 200$

sorry, moze sie nie znam, ucze sie, ale czy mozesz podac argumenty za tym ze (bardzo ciekawa nazwa domeny, koncowka com,zglasza sie klient) proponujesz za ta domene niecale 500zl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena jest nowa ... jakby byla warta tysiace to pewnie by juz byla dawno zajeta ..

 

oczywiscie to nei regula ;]

Każda domena kiedyś była nowa i na początku mniej warta niż po iluś tam latach. Trudno zarzucać domenie, że jest nowa. Jej czas może dopiero przyjść. Zobaczymy. Mnie się nie spieszy ze sprzedażą, mogę poczekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli to jedna z twoich pierwszych domen wystawionych na Sedo to sprawdź czy to nie jeden z tych naciągaczy, którzy dostają namiary od kogoś z Sedo by na tobie zarobić ? Zazwyczaj podpuszczają, że chcą kupić domenę (edit: zwłaszcza .com ) a później polecają jedyny akceptowalny serwis, który - dla pewności - mógłby ją wycenić ...

Gdy już wydasz np. 200 dolarów to rezygnują z niej pod jakims pretekstem ew. proponują byś dał inne domeny do wyceny bo być może je kupią ? :)

Zalecam ostrożność bo tacy doskonale wiedzą, że nowe osoby mają więcej nadzieji niż doświadczenia !

 

edit: Pamiętaj, że Sedo oficjalnie nie podaje klientowi namiarów sprzedawcy by nie ryzykować utraty prowizji od sprzedaży - tak więc niestety to może być przypadek jaki opisałem powyżej. Widać układy i układziki to nie tylko polska specjalność ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli to jedna z twoich pierwszych domen wystawionych na Sedo to sprawdź czy to nie jeden z tych naciągaczy, którzy dostają namiary od kogoś z Sedo by na tobie zarobić ? Zazwyczaj podpuszczają, że chcą kupić domenę a później polecają jedyny akceptowalny serwis, który - dla pewności - mógłby ją wycenić ...

Gdy wydasz np. 200 dolarów to zrezygnują z niej pod jakims pretekstem ew. zaproponują by dać inne domeny do wyceny bo być może je kupią ? :)

Zalecam ostrożność bo tacy doskonale wiedzą, że nowe osoby mają więcej nadzieji niż doświadczenia !

Dzięki za info. Na Sedo miałem wcześniej inne domeny, choć rzeczywiście od niedawna, ta oferta była jednak pierwsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×