Jump to content
paullive

Problem z ofertą

Recommended Posts

posiadam domene ksekspert.pl. domena ma ruch 20-25uu dziennie. pod ks-ekspert cos tam jest, stad ruch. zastanawiam sie nad wyslaniem oferty wlascicielowi ks-ekspert.pl, ale mam problem. moze lepiej najpierw napisac do konkurencji? ma ktos jakies doswiadczenie w tym temacie? wyslucham wszystkich sugestii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mialem ostatnio podobne 2 domeny, tylko ze sytuacja byla odwrotna - ja mialem z "-", strona internetowa byla bardzo waznym elementem marketingowym dla tych fim. Wyslalem oferty, zero odpowiedzi. Mysle, ze gdyby ta firma potrzebowala domeny bez "-" to by ja po prostu zarejestrowala, ale sprobowac zawsze mozesz... i chyba lepiej nie zaczynac od konkurencji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy myślicie, że wypozycjonowanie strony pomogło by? Mam golden-egg.pl i zastanawiam się, czy napisać do nich, czy wypozycjonować i dopiero napisać.

 

BTW. Przygarnąłem ks-expert.pl, we'll see.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, ale jak sobie postawie serwis, np. o kurach, które znoszą złote jajka (czyli zupełnie inna tematyka) to czemu mieliby mi ją zabierać? Tak samo jakbyś pod windows postawił sklep z oknami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×