Jump to content
Sign in to follow this  
Patrycja

Strop.pl

Recommended Posts

l.mn. poszła z tego co pamiętam za ok 5K do klienta - tutaj to 20 - 30 % może dostaniesz tej kwoty ( życzę więcej :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

l.mn. poszła z tego co pamiętam za ok 5K do klienta - tutaj to 20 - 30 % może dostaniesz tej kwoty ( życzę więcej :) )

Stropy poszła za tanio. W wspomniana cena to minimum dla strop.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

l.mn. poszła z tego co pamiętam za ok 5K do klienta - tutaj to 20 - 30 % może dostaniesz tej kwoty ( życzę więcej :) )

 

Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale "stropy#pl" chyba były kupione na wyprzedaży u DD za 100 PLN i bardzo szybko sprzedane (być może wsparte jakaś akcją marketingową) do KK, więc trudno mówić o realnej wycenie rynkowej tej domeny, a bardziej o okazji za jaką można uznać transakcję, tym bardziej, że KK reklamuje się jako "lider systemów stropowych" i taka cena to dla nich jak "za waciki".

 

Liczba pojedyncza nawet zakładając, że gorsza od l.mn. to też domena na (rację ma lufthansa) średnio/wysokie xxxx.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że obydwie wersje tj. lp i lm warte są grzechu...ze wskazaniem na lp. Dlaczego ? Poszukiwałem nie tak dawno producentów i sprzedawców...stropu. Większość klientów szuka konkretnego stropu wpisanego w projekt. W obiegu budowlanym strop jako nazwa używana jest w 100%. Reasumując, dla celów marketingowych lp wydaję się lepszą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy dobre mam wrażenie, że ta domena po kupieniu w d2d znowu została sprzedana w d2d? :) Trochę szkoda, bo całkiem fajna domena i moim zdaniem jest całkiem spora szansa na zainteresowanie konkretnego klienta końcowego.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem podobnego zdania...

:)

 

Nie wiem ile zapłaciłeś, ale to dobry zakup :)

Wydaje mi się, że Patrycja za szybo pozbywa się dobrych domen w niskich cenach (czy jak kto woli d2d).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem, zakup dobry o ile znajdzie się dobry kupiec...cena tej domeny to podręcznikowe d2d...czyli obydwie strony transakcji zadowolone a domena przeznaczona do dalszego obrotu w ten czy inny sposób...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×