Jump to content
Sign in to follow this  
Domain Club

gabinetpsychiatryczny.pl

Recommended Posts

Jak dla mnie rewelacja :-)

 

Średnie X.XXX jak najbrdziej możliwe do uzyskania.

 

Trochę zgoda, ale trochę nie.

 

Domena bardzo dobra ale jednak wstrzymałbym się od użycia słowa "rewelacja".

Użycie słowa "gabinet" trochę ogranicza tę domenę, bo moim zdaniem skazuje ją na pojedynczego psychiatrę. Chociaż z drugiej strony takie swoiste zastosowanie zasady "pars pro toto" też jest spotykane. Jednak jakaś większa placówka (klinika, przychodnia, itp.) raczej nie będzie chciała. Pytanie ile może dać lekarz prowadzący samodzielna praktykę.

 

Być może średnie xxxx do uzyskania ale bardziej realne chyba jest poniżej średniego, czyli 2-3k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

co w tej domenie interesującego ? Dla mnie nic...myślę, że żaden psychiatra jej nie kupi za w/w kwoty, bo gdyby kupił sam by się musiał leczyć...:) myślę, że zestaw wyrazów w domenie nie do końca jest poprawną czy też używaną nazwą owych przybytków...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie dosłownym ta domena kompletnie nie ma sensu...

 

Natomiast jest to świetna nazwa dla Knajpy albo Pub-u w stylu "Piwnica u Fritzla".

Idiotyczne kontrowersje jakie były wokół otwarcia tego miejsca i finał sprawy (zablokowanie 'z urzędu'), to wszystko pokazuje jak duże jest wzięcie na takie hak-nazwy, które "ze startu" robią dużo szumu...

Dla celów promocji w/w domeny zarejestrował bym za 0 na 3 lata w 1and1 ufritzla.pl, gdyby ktoś szukał podobnej nazwy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

W sensie dosłownym ta domena kompletnie nie ma sensu...

Natomiast jest to świetna nazwa dla Knajpy albo Pub-u w stylu "Piwnica u Fritzla".

 

Dzięki za emocjonujące komentarze ale wg Google Trends fraza "gabinet psychiatryczny" ma jakiś sens:

https://www.google.com/trends/explore#q=gabinet%20psychiatryczny&geo=PL

 

Odrzuciłem ostatnio średnią ofertę stąd moje zapytanie w tym dziale

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie dosłownym ta fraza miała sens na długo przed tym jak się "urodził internet" a więc i domeny.

 

Wtedy i teraz jest sensowna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawidłowa forma to...gabinet lekarski + specjalizacja...lub gabinet + specjalizacja czyli w tym przypadku...gabinet psychiatry...porównaj w google...podobno psychiatryczne są tylko szpitale a lekarskie są gabinety ( nie licząc innych np.luster )

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem gdyby to byl gabinet psychoterapeutyczny, tudziez psychoterapeuty bylaby moze jeszcze jakas szansa na sprzedaz, w obecnej formie natomiast przeczuwam spad za rok.

 

Edit: dodam jeszcze, ze mialem swojego czasu moim zdaniem lepsza domene i niestety zainteresowanie tej "branzy" bylo bliskie zera, a nieliczne oferty jakie sie pojawialy glownie D2D nie powalaly.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też miałem z tej branży...poradniazdrowiapsychicznego.pl dałem jej chyba spaść żebyśmy się nie męczyli swoim towarzystwem...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem gdyby to byl gabinet psychoterapeutyczny, tudziez psychoterapeuty ...

Dzięki ale wg mnie bardziej użyteczną formą jest właśnie "gabinet psychiatryczny". Poza tym taka domena jest krótsza i wygodniejsza chociażby w przypadku reklam, wizytówek itp.

 

Żeby nie być gołosłownym, popularność "gabinet psychiatryczny" vs "gabinet psychoterapeutyczny" mierzona przez Google Trends:

https://www.google.com/trends/explore#q=gabinet%20psychiatryczny%2C%20gabinet%20psychoterapeutyczny&geo=PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porównaj lepiej gabinet psychiatryczny z gabinet psychiatry...

Bardzo proszę, ale u mnie wg Google Trends "gabinet psychiatryczny" nadal lepszy niż "gabinet psychiatry":

https://www.google.com/trends/explore#q=gabinet%20psychiatryczny%2C%20gabinet%20psychiatry&geo=PL

 

Czy masz może inne wykresy?

 

A może wypowie się ktoś bliżej związany z branżą domen medycznych? Z góry dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zarejestrowałbym tej domeny i nie chciałbym "utrzymywać" swojej firmy na tej domenie. Domena niestety mało pozytywna. Ogólnie rynek domen ma się ku końcowi więc nie liczyłbym na kokosy.

 

Jak dla mnie LM - niskie xx .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem gdyby to byl gabinet psychoterapeutyczny, tudziez psychoterapeuty bylaby moze jeszcze jakas szansa na sprzedaz, w obecnej formie natomiast przeczuwam spad za rok.

 

Edit: dodam jeszcze, ze mialem swojego czasu moim zdaniem lepsza domene i niestety zainteresowanie tej "branzy" bylo bliskie zera, a nieliczne oferty jakie sie pojawialy glownie D2D nie powalaly.

 

Różnica pomiędzy psychoterapią a psychiatrią jest mniej więcej taka jak pomiędzy samochodem osobowym a ciężarowym.

Potrzebne są różne uprawnienia bo i "rzeczy" różne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×