Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

pneumat.pl pneumatic.pl

Recommended Posts

pneumat.pl

pneumatic.pl

 

Witam,

 

niedawno otrzymałem ofertę zakupu od KK na jedną z powyższych domen. Oferta opiewa na średnie XXXX, które odrzuciłem. W trakcie negocjacji dokupiłem w cenie D2D drugą domenę z tej branży.

 

1. Zgadnijcie na którą z ww. domen otrzymałem ofertę na średnie XXXX.

 

2. Która domena Waszym zdaniem jest lepsza?

 

3. Jakie zastosowanie widzielibyście pod ww. domenami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krótko:

 

1. pneumat.pl

 

2. pneumat.pl (opinie opieram na ilości potencjalnych KK )

 

3. Oczywiście wszystko związane z dziedziną pneumatyki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dziw się skoro w ogóle nie pytasz o wycenę ani opinię tylko zadajesz jakieś podchwytliwe pytania. ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie pneumat.pl dużo lepsza niż pneumatic.pl choć obie dużo gorsze od pneumatyka.pl. :) Pneumatic jest przymiotnikiem w języku angielskim (pneumatyczny/e), a przymiotniki są przeważnie mniej wartościowe niż rzeczowniki, bo nie określają do końca przedmiotu działalności (czegoś im brakuje). Google to tylko potwierdza - jest dużo firm o nazwach typu pneumatic serwis, pneumatic complex, pneumatic regen. Domenę pneumatic.pl wyceniłbym wtedy na jakieś 2-3 tys. zł (dla klienta końcowego) i wydaje mi się, że trudno będzie powalczyć o wyższą kwotę.

 

Domena pneumat.pl jest dużo ciekawsza, bo nie jest to generyk, ale fajny skrótowiec na brand od nazwy "pneumatyka". Dużo firm o takiej nazwie, w tym kilka dużych spółek czy grup (np. pod com.pl), dość dużo zajętych końcówek. Ta domena wydaje mi się być możliwa do sprzedania nawet powyżej 10 tys. zł (dla dużego klienta końcowego).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×