Jump to content
Sign in to follow this  
bbkamien

qiaomi.pl

Recommended Posts

ciężko mi wycenić, mam jednak przeczucie, że to był dobry strzał, mimo iż nazwisko słyszę pierwszy raz, a wchodząc na ten post miałem zamiar napisać jak bardzo słaba jest ta nazwa i skąd niby się urwała??

Po dłuższej analizie stwierdzam, że godna uwagi, widzę, że oferty kupna były kierowane już w kierunku tej domeny możesz napisać w jakich kwotach oscylowały ??

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia przy sprzedaży.

 

Wesołych Świąt

 

Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Widzę że trochę błędów narobiłem w tytule. Domena brzmi xiaomi.pl

Domena została zarejestrowana z palca :) Xiaomi jest nazwą firmy produkując smartfony coś jak huawei. W europie jeszcze nie istnieją za bardzo ale kto wie.... Ofert cenowe nie przekraczały 900 zł.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

wszystkie końcówki zajęte, tanio skóry nie sprzedawaj !

Myślę, że kwota minimum 5k jest realna, podkreślam, że jest to minimum, sam napisałeś, że producent dopiero wchodzi na rynek PL, więc domena może rosnąć z czasem jak lokata w banku, musisz wyłapać dobry moment na sprzedaż.

To moja opinia.

 

Może koledzy z forum zechcą zabrać jeszcze swój głos.

 

Życzę powodzenia przy sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mysle, ze za jakis czas bedziesz mial szczescie, jak firma Xiaomi przyjdzie i grzecznie poprosi o domene.

Ajak nie bedziesz mial szczescia, to firma nie poprosi, tylko zażąda. I zagrozi konsekwencjami jak nie oddasz...

Edited by YatzeK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×