Jump to content
BartłomiejJ

Konkurs - wiosenna burza nagróg

Recommended Posts

Witam,

 

W http://2BE.PL startujemy z konkursem "Wiosenna burza nagród", w którym można wygrać gadżety marki Apple.

 

Co zrobić aby wziąść udział w konkursie? Wystarczy przez cały miesiąc rejestrować domeny w 2BE.PL - każda zarejestrowana domena to dodatkowy "los", który przybliża do zdobycia cennych nagród. Do wygrania są iPody i serwery wirtualne Premium!

 

Domeny rejestrujemy w rewelacyjnie niskich cenach, na przejrzystych i prostych zasadach. Bez żadnych kruczków, haczyków i niedomówień.

 

Konkurs trwa od 10 marca do 10 kwietnia 2008 r. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 kwietnia 2008r., a lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie 2BE.PL.

 

Szczegóły oraz Regulamin na http://2BE.PL/promocje

 

Zapraszamy ;)

 

Miłego dnia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hasła i opisy jak z kampanii wyborczej ;) A to główne hasło "Domeny za grosze nie zawsze są tanie", to do Was się odnosi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi sie podoba ta firma.

Mam u nich konto na którym stoje qlweb.

Zarznął by każdy serwer a tu nic, cisza.

I domenki ostatnio - tanio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, zarejestrowałem kilka - jedynie cena przedlużenia mnie przekonuje. @BartłomiejJ rozdając iPody pamiętaj o "kumplach" z di ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem że ipod classic to ten z możliwością odtwarzania filmów? Jeśli tak to się szarpnęli na nagrody ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko/aż konto hostingowe ;) Liczyłem na iPoda Classic. Akcja fajna, mam nadzieję, że będą następne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×