Jump to content
Sign in to follow this  
Owner

Bilety.org

Recommended Posts

Bilety.org

 

Niedawno wybrałem się na polowanie i złowiłem 3 premium keywordsy w nie premium końcówkach :).

 

Pierwszą domeną o której pisałem tutaj była meble.biz (w tym wątku możecie zobaczyć wizualizacje dla potencjalnego klienta).

 

Drugą nazwą, którą dodaje do wyceny jest domena bilety.org. Co o niej myślicie i na jaki przedział cenowy szacujecie potencjalną sprzedaż? Chciałem także zapytać, która domena Wam się bardziej podoba meble.biz czy bilety.org?

 

Poniżej również wklejam wizualizacje dla potencjalnego klienta :)

 

 

bilety2.jpg

 

 

bilety1.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilety.org bardziej mi podchodzi, celowałbym w wysokie x xxx, ale niestety można długo czekać. Z pewnością warta 4-5k, mało prawdopodobne bym zszedł poniżej... gdyby była moja.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej trafia do mnie meble.biz i 100% ma lepszą wizualizację :) te wyżej nie pasują do biletów ;-) Wyceny się nie podejmę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również oddam swój głos na meble.biz, jeśli chodzi o wizualizację, a obydwie doczekają się sprzedaży moim zdaniem, prędzej czy później. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meble.biz jak dla mnie zdecydowanie lepsza wizualizacja, aczkolwiek moim zdaniem domena bilety.org posiada większa wartość rynkowa. Tak czy siak myślę, że obydwie warte po parę tysi :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie zarówno jeżeli chodzi o nazwę jak i wizualizację w rankingu wygrywa meble.biz.

 

Tutaj keyword trafny, napewno doczeka się sprzedaży, pytanie pozostaje kiedy??

Wizualizacja bardzo słabiutka, nie wyszedł bym z taką propozycją do klienta, są osoby które również bawią się PS i ta absolutnie nie powala a wręcz odrzuca.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwróciłem uwagę na ta domenę, ponieważ jak widzę alternatywne końcówki są ładnie zagospodarowane:

 

- .pl, .com.pl, przekierowanie na firmę specjalizującą się w sprzedaży biletów autokarowych

- .com - duży portal

- .net - bilety lotnicze

 

Do tego kilka portali typu kupbilet.pl.

 

Domena bilety.org wydaje się rozsądnym przy wyborze dla jakiegoś większego projektu o tej tematyce.

 

Pytanie z innej beczki, czy myślicie że bilety.org ma szansę na wyróżnienie w dziale "Domeny Premium" na giełdzie AM? Zagłosowalibyście za czy przeciw? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie z innej beczki, czy myślicie że bilety.org ma szansę na wyróżnienie w dziale "Domeny Premium" na giełdzie AM? Zagłosowalibyście za czy przeciw? ;)

 

Ja raczej zagłosowałbym na "nie", ale uważam, że są tam gorsze domeny niż Twoja...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc mam problem z oszacowaniem ceny za jaką mógłbym wystawić ją na sprzedaż? Jaką ustawilibyście cenę "kup teraz" dla domeny bilety.org?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×