Jump to content
Sign in to follow this  
Alex5

infoss.pl

Recommended Posts

Mam nadzieję że małe niedoszacowanie wyceny domeny infoss nie zatrzyma tego działu na forum, ponieważ w większości przypadków to pomocne i merytoryczne oceny. W przypadku nic nie mówiącej nazwy domeny pozostaje subiektywna ocena i poza własnym odczuciem trudno coś mądrego napisać.

 

Np. dla mnie domena ebet.com jest ładna ale nie bardzo ładna. Ale dla kogoś była super ładna i zapłacił za nią 1,35 mln USD. Jak powiedział klasyk jedni wolą synowe a inni teściowe.

 

Sprzedający nie zdradził ceny sprzedaży wiec pewnie każdą cenę powyżej 0 zł należy uznać za przyzwoitą.

 

No i na tym polega ta cała zabawa.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że ten dział może pomóc jeśli więcej osób by się wypowiadało i oceniało szczerze,komentując sensownie a nie złośliwie czy naśmiwając się z kogoś bo nie o to chodzi.Zgadzam się z przedmówcą dla niektórych domena może nie być nic warta ale znajdzie się ktoś kto zapłaci bardzo dużo.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myśle że w przypadku takiej domeny jak infoss liczba oceniających nie ma znaczenia. Nie jest to domena generyczna wiec ocena niezależnie od liczby oceniających jest zawsze subiektywna a ostateczną wartość wyznacza klient ostateczny, bo nie przypuszczam żeby domenę kupił inwestor.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że małe niedoszacowanie wyceny domeny infoss...

 

Spoko, nie było żadnego niedoszacowania. Domena wciąż jest bezwartościowa ;)

 

@Alex5 Wytykanie komuś, że ktoś wyceniał na tyle, a poszła za tyle, to dziecinada najwyższych lotów. Z pewnością możesz liczyć na to, że teraz wszyscy chętnie będą się dzielić z Tobą doświadczeniem, po takich wycieczkach.

 

To, że domena może się sprzedać za więcej niż jej szacunkowa wycena, to oczywista oczywistość.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×