Jump to content
Sign in to follow this  
Elgrey

bilion.pl

Recommended Posts

Prosze o wycene domeny bilion.pl. Adres bilion.com.pl jest wykorzystywany przez siec kantorów w warszawie, wiec albo mozna adres im sprzedac, lub wypozycjonowac i sprzedac konkurencji. Jakie jest Wasze zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

Jeżeli nazwa nie zastrzezona...możesz zaproponowac im sprzedaż. Na konkurencje raczej bym nie liczyl, nie sądzę aby po pierwsze..konkurencja chciała promować mimo wszystko pod nazwą nie swoja ...a jezeli by miala to być konkurencja powazna to też jakaś sieć kantorów, a oni już napewno powinni promować swoją nazwe-marke. Tym bardziej że kantory-wymiana walut to nie jest jakiś mocny sektor gospodarki czy cos w tym rodzaju. wiec jak dla mnie sama goła domena max 100 zł. Aczkolwiek być moze się myle....czego Ci życze:)

pozdr

jon...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli nazwa nie zastrzezona...możesz zaproponowac im sprzedaż.

Nie można zastrzec liczebnika jako trademarku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym kantorem to masz rację apze, przeszli samych siebie. Co ciekawe kantor bilion jest wyszukiwany w internecie całkiem sporo razy, no i mają 3 kantory, więc interes się kręci widać. Może ktoś, kto zajmuje się robieniem stron internetowych zaproponuje im jakąś niedrogą alternatywę. Ja sam zastanawiam się czy próbować sprzedawać domenę. Jakoś tak wewnętrzenie do mnie przemawia, ale z drugiej strony trudno znaleźć dla niej jakąś oczywistą tematykę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×