Jump to content
soochysfrontu@gmail.com

androidwear.pl androidwear.com.pl androidwear.fr androidwear.be

Recommended Posts

androidwear.pl

Głowna, polska domena. Domena zarejestrowana wczoraj na 365 dni w Home.pl, bezpromocyjnie.

androidwear.com.pl

Druga polska domenka dla zestawu. Domena zarejestrowana wczoraj na 365 dni w Home.pl, bezpromocyjnie.

androidwear.fr

Francuska. Domena zarejestrowana wczoraj na 365 dni w Home.pl, bezpromocyjnie.

androidwear.be

Belgijska. Domena zarejestrowana wczoraj na 365 dni w Home.pl, bezpromocyjnie.

 

Witam. Rzadko się tu pojawiam, ale od czasu do czasu zarejestruję sobie jakieś adresy, a dziś mam takie, które chciałbym oddać waszej wycenie, o co serdecznie bym prosił ;)

 

Pod podanymi adresami założyłem stronkę, dla której założyłem też Fanpage na Facebook'u i jest już 23 lajki na ten moment, z czego jakieś 18 osób z całego świata, które w jakiś sposób trafiły na tę stronę,

 

Więcej o tym czym jest Android Wear

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mają sens te domeny ? równie dobrsze mógłbym kilkanaście podobnych domen i więcej zarejestrować ze słowem "android", lepiej zrób serwis, porządny, projekt Googla, cały czas się rozwija więc domena może nic nie znaczyć, ale strona, zarabiajająca już na pewno tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym czekał na rozwój dalszych wydarzeń. Czy nazwa się przyjmie? osobiście wątpię, raczej skłaniałbym się ku nazwie SmartWatch (dla zegarków) lub SmartGlass (dla okularów).

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×