Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

RynekKapitalowy.pl

Recommended Posts

Co sądzicie o tej domenie?

Rynek kapitałowy to synonim giełdy :rolleyes: , dość powszechnie używany. KD ok. 5000.

Troche się te dwie litery "k" gryzą ale taka to fraza.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co sądzicie o tej domenie?

Rynek kapitałowy to synonim giełdy :rolleyes: , dość powszechnie używany. KD ok. 5000.

Troche się te dwie litery "k" gryzą ale taka to fraza.

Pozdrawiam!

Faktycznie te dwie litery "k" obok siebie sie gryzą lepiej byłoby je odzielić myslnikiem rynek-kapitalowy.pl.

Jak dla mnie max 100zł

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

Grzegorz..

 

tak jak ktoś wcześniej napisał pod innym tematem wyceny ...sama domena dla mnie jest w granicach rejestracji. ...ale jeżeli zaczniemy dyskusje jakie te slowa mają potancjal i co tam można z nimi zrobić i jakie serwisy postawic to ok...bedziemy szli w gore z cena :rolleyes:

pozdr

jon...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie te dwie litery "k" obok siebie sie gryzą lepiej byłoby je odzielić myslnikiem rynek-kapitalowy.pl.

Jak dla mnie max 100zł

Pozdro

 

Z tym myślnikiem to nie jest dobry pomysł.

Była o tym dyskusja na tym forum.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również ktoś powiedział w tej dyskusji o myślniku: " Moim zdaniem myslnik jest uzasadniony jesli ostatnia litera pierwszego wyrazu i pierwsza z drugiego sa identyczne lub podobnie brzmiace. Niektore domeny bez myslnika takze 'dziwnie' wygladaja."

Ja również tak sądze, ale to jest tylko moje skromne zdanie, a co do domeny to myśle, że większość ludzi dodaje ją do ulubionych i odpala później z zakładek, więc raczej z myślnikiem czy bez to jest bez znaczenia(może sie myle, jak co to poprawcie) przynajmniej ja tak robie aby nie szukać interesującej mnie strony ponownie

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również ktoś powiedział w tej dyskusji o myślniku: " Moim zdaniem myslnik jest uzasadniony jesli ostatnia litera pierwszego wyrazu i pierwsza z drugiego sa identyczne lub podobnie brzmiace. Niektore domeny bez myslnika takze 'dziwnie' wygladaja."

Ja również tak sądze, ale to jest tylko moje skromne zdanie, a co do domeny to myśle, że większość ludzi dodaje ją do ulubionych i odpala później z zakładek, więc raczej z myślnikiem czy bez to jest bez znaczenia(może sie myle, jak co to poprawcie) przynajmniej ja tak robie aby nie szukać interesującej mnie strony ponownie

Pozdrawiam

Myślę, że argumentem za domeną bez myślnika jest fakt iż mając serwis z domeną z myślnikiem ktoś z taką nazwą tylko bez myślnika będzie Ci zabierał ruch na stronie.(zdanie trochę skomplikowane :rolleyes: )

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max kilkaset zł.

Do kompletu można wsiąść rynekkapitałowy.pl

 

Jeżeli ktoś decyduje się na domene z myślnikiem i promowanie jej jako główną nazwę konieczna jest rejestracja tej domeny także bez myślnika aby nie ponosić strat.

 

 

#rynek.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×