Jump to content

szdarek

Użytkownik
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About szdarek

 • Rank
  Stażysta
 1. edekoracje.pl Zapraszam do aukcji. Domena z 2008 roku. https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2207653
 2. czytasz ze zrozumieniem? mam ją z opcji. domena była podpięta pod sklep maluni.pl nawet tam jest adres mailowy sklep@edekoracje.pl zanim się odezwiesz sprawdź!
 3. edekoracje.pl Cześć, jak oceniacie tę domenę? Mam ją z opcji, dostałem już nawet kilka ofert w tym jedną z tej samej branży ale nie satysfakcjonowały mnie.
 4. Zrealizowałem opcję na domenę edekoracje.pl i chciałem ją wystawić na AM ale widnieje na innym koncie. Jak zmusisz sprzedawcę do jej usunięcia skoro już do niego nie należy?
 5. wybacz ale nie będę zniżać się do Twojego poziomu bo mnie łatwo pokonasz. Już kiedyś ktoś zakwestionował moją odrzuconą ofertę i jak zobaczył maila to się zamknął. Sorry ale zrób to samo.
 6. widzę bardzo duży potencjał pod tę domenę. Sklep, usługi, magazyn etc. Nie oddam za niskie x.xxx
 7. Co się dzieje, że od wczoraj "Ta witryna jest nieosiągalna" DDOS czy może ktoś przechwycił aftermarket.pl niby google coś pamięta z dzisiaj http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:BU2OBpkly0YJ:www.aftermarket.pl/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
 8. szdarek

  edymek.pl

  edymek.pl zapraszam do udziału w aukcji https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2142718
 9. Sony, Samsung i Google z patentami. http://www.dobreprogramy.pl/Przyszlosc-to-nie-smartokulary-lecz-inteligentne-soczewki-kontaktowe,News,72241.html http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/jutro-zaczyna-sie-dzis-oto-7-rzeczy-ktore-zmienia-twoje-zycie,40,917 intelligentlens.com
×