Skocz do zawartości

szdarek

Użytkownik
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17 Good

O szdarek

 • Tytuł
  Stażysta
 1. Zrealizowane opcje

  demolka.pl
 2. edekoracje.pl

  czytasz ze zrozumieniem? mam ją z opcji. domena była podpięta pod sklep maluni.pl nawet tam jest adres mailowy sklep@edekoracje.pl zanim się odezwiesz sprawdź!
 3. edekoracje.pl

  edekoracje.pl Cześć, jak oceniacie tę domenę? Mam ją z opcji, dostałem już nawet kilka ofert w tym jedną z tej samej branży ale nie satysfakcjonowały mnie.
 4. AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  Zrealizowałem opcję na domenę edekoracje.pl i chciałem ją wystawić na AM ale widnieje na innym koncie. Jak zmusisz sprzedawcę do jej usunięcia skoro już do niego nie należy?
 5. Zrealizowane opcje

  edekoracje.pl
 6. Odrzucone oferty

  wybacz ale nie będę zniżać się do Twojego poziomu bo mnie łatwo pokonasz. Już kiedyś ktoś zakwestionował moją odrzuconą ofertę i jak zobaczył maila to się zamknął. Sorry ale zrób to samo.
 7. Odrzucone oferty

  widzę bardzo duży potencjał pod tę domenę. Sklep, usługi, magazyn etc. Nie oddam za niskie x.xxx
 8. Odrzucone oferty

  droning*pl 2000
 9. Odrzucone oferty

  pyszneciasto*pl 600 PLN
 10. bankrachunkow.pl + IDN mrachunek.pl
 11. noszone*pl za 200 PLN
 12. AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  Co się dzieje, że od wczoraj "Ta witryna jest nieosiągalna" DDOS czy może ktoś przechwycił aftermarket.pl niby google coś pamięta z dzisiaj http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:BU2OBpkly0YJ:www.aftermarket.pl/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
 13. edymek.pl

  edymek.pl zapraszam do udziału w aukcji https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2142718
 14. Nowy trend w branży domen?

  Sony, Samsung i Google z patentami. http://www.dobreprogramy.pl/Przyszlosc-to-nie-smartokulary-lecz-inteligentne-soczewki-kontaktowe,News,72241.html http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/jutro-zaczyna-sie-dzis-oto-7-rzeczy-ktore-zmienia-twoje-zycie,40,917 intelligentlens.com
 15. przez x lat wpajali ludziom, że w internecie nie obowiązują polskie znaki. Wszystkie reklamy, recytowane adresy mailowe i domeny miały zaznaczone "ale pamiętaj, bez polskich znaków". Moim zdaniem ten trend jest nie do odwrócenia. IDN to tylko forma zabezpieczenia przed nieuczciwą konkurencją ale dla znaczenia marki, pozycji etc - temat pogrzebany.
×