Jump to content

NewOrder

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About NewOrder

 • Rank
  Nowy

Kontakt

 • Strona WWW
  https://noicoz.blogspot.com/
 1. NewOrder

  Resursy.pl

  Resursy to najczęściej wojsko robi na sprzęcie tj samolotach, czołgach, helikopterach, statkach itp. Większość uzbrojenia ciężkiego naszego wojska jest po wielu resursach (niebawem wydłużą resursy czołgów t-72). Także pisz do MON, może kupią.
 2. Panie Grzegorzu, dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. Co do ilości i cięcia kosztów, to święte słowa. Ja się kiedyś przejechałem na upartym przedłużaniu dużej ilości domen w czasie posuchy na rynku. Chociaż jak sprawdziłem teraz moje dawne domeny to ze zdziwieniem spojrzałem, że nie wiele z nich jest wolnych. Cóż, spróbuje się pobawić na małą skalę, bo środków tym razem zbytnio nie mam.
 3. Jestem nowym-starym użytkownikiem forum. Wiele lat temu inwestowałem w domeny i był to łatwy pieniądz. Wycofałem się, gdy na rynek zawitał kryzys. Od kilku lat jestem zupełnie poza tematem. Wczoraj jakoś mnie naszło żeby wejść na strony AM, Premium i DI. Popatrzyłem, poczytałem Wasze wpisy i odniosłem wrażenie, że nastroje nie są dobre. Mam więc pytanie, czy w ogóle to jest jeszcze opłacalne? Czy warto próbować? PS: sama aktywność /znikoma/na tym forum - mekce domainerów - mnie odstrasza. :-) Kiedyś tu się działo. PS2: miło widzieć, że przynajmniej DD nadal na rynku
×