Skocz do zawartości

.pl

Użytkownik
 • Zawartość

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O .pl

 • Tytuł
  Praktyk
 • Urodziny 1965.02.24

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Afterland
 1. Dropped.pl - uwagi i sugestie

  Już drugi dzień przy wystawianiu pojedynczej aukcji .pl (domena od innego rejestratora) wyskakuje mi błąd: Fatal error: Call to a member function getExpires() on a non-object in /home/svn/production/soap/impl/AfterMarket.class.php on line 455 Gdzie i co jest nie tak?
 2. problem - umowa sprzedaży samochodu

  Widzę, że temat ściągnął tutejszych 'prawników' po kursach wieczorowych A ja dorzucę następny link, który może być przydatny (jak był to przepraszam): http://www.motoekspert.mojeauto.pl/cms/ind...144/zwrot_auta/ I niekoniecznie bezpośrednio na temat, ale... DAS (stara niemiecka firma) ma usługę o nazwie 'ochrona prawna rodziny'. Wystepują we wszelkich sprawach ubezpieczonego i członków jego rodziny - szkód, sporów, itd. - pojawiających się w pracy, w domu, w samochodzie, na ulicy, na parkingu, itd., itp. M.in. polisa opłaca prawników występujących w imieniu ubezpieczonych. Jakiś czas temu kwota na prawników wynosiła 30 tys. zł. I w takich sytuacjach, miast miotania się po instytucjach konsumenckich i kancelariach - puszcza się sforę Wiem, że np. niektóre firmy systemowo robiące nas w balona, jak niewypłacający ubezpieczyciele, parkingi strzeżone, na których okradane były samochody, komunikacja miejska, nieuczciwi pracodawcy, itp. dość alergicznie reagowały na DAS i najczęściej wpełniały swoje zobowiązania. Podobnie w sporach prywatnych. Płaci się za to składkę coś ponad 600 zł rocznie, ale poczucie względnego komfortu w takich sprawach jest tego warte. Zaznaczam, że jestem jedynie klientem, nie zaś w jakikolwiek sposób osobą powiązaną z firmą DAS. Zresztą jeszcze nie musiałem z tej usługi aktywnie korzystać, ale znam dwóch takich, co skorzystali z sukcesem. W każdym razie życzę w tej sprawie powodzenia tej stronie, która ma 'rację' , a jak ktoś wcześniej powiedział, ma racje ten, kto ma dobrych prawników...ale niekoniecznie tylko u nas. To prawda dość powszechna w wiekszości krajów.
 3. Kącik humoru domenowego

  Narzędzie Dropped do ostrzegania przed literówkami może także dostarczyć trochę zabawy. I tak narzędzie ostrzega (oczywiście wybór tendencyjny): cipkodajka - możliwa literówka od: dupodajka ekopasaz - możliwa literówka od: ekopasz czasnaspa - możliwa literówka od: czasnase mieszkajzpomyslem - możliwa literówka od: mieszkaj pomyslem camonline - możliwa literówka od: cafonline e-inwestycja - możliwa literówka od: reinwestycja e-koparka - możliwa literówka od: ekopark tikety - możliwa literówka od: tapety siurki - możliwa literówka od: sutki playeronline - możliwa literówka od: playedonline silowo - możliwa literówka od: silnowo teleubezpieczenie - możliwa literówka od: telezabezpieczenie e-bilon - możliwa literówka od: bebilon otodeser - możliwa literówka od: fotodeser seosfera - możliwa literówka od: geosfera ggoggle - możliwa literówka od: googl cybersite - możliwa literówka od: cyberbajt oceandomen - możliwa literówka od: ocean dome e-oprawy - możliwa literówka od: enaprawy nhgnyh - możliwa literówka od: nhnh
 4. ile osób z forum używa Maców?

  Ja zaś miałem 3 letni epizod z 'jabłkiem' jakieś 15 lat temu, heh Ale znacznie wcześniej miałem okazję pobieżnego zapoznania się z panną Lisą (ktoś miał? , później Amstrad/Schneider i niezapomniany Basic, no i PC na czystym DOSie. Po drodze jeszcze nawet polski Neptun ze wszystkim na dyskietkach (niezapomniana waga sprzętu przy przenoszeniu). No a później to już poezja - pierwsze Windowsy, Chi-Writer (bomba edytor)...te rzeczy. Ogólnie mówiąc, gdy mowa o braku wygody pracy na komputerze, to obecnie nie narzekam , choć też nie uważam, że nie ma to jak tamte czasy. Wręcz przeciwnie. Jest coraz bardziej git, tylko siedze coraz to wyżej na wszystkich tych systemowych 'nakładkach' i coraz mniej mi się chce poznawać je głębiej. To deprawuje.
 5. 20 lat RMF fm.... matko, kto tego slucha?

  W radiu format mnie mniej interesuje. Bardziej chodzi o profil muzyki i audycje towarzyszące. Jak mam potrzebę i czas, biorę abonament i słucham w fiharmonii. Niestety, RMF FM czy Zet nie mogą mi już dostarczać nawet tła w samochodzie. No i, oczywiście, Jedynka czy Trójka (nie tylko muzycznie) - a jakże. Jak abonament na TV uważam za systemowe, prawnie usankcjonowane naciągactwo, tak na publiczne radio zostawiłbym abonament bez słowa sprzeciwu.
 6. 20 lat RMF fm.... matko, kto tego slucha?

  RMF Classic - mnie pasuje
 7. Brawa za troskę o poprawność polszczyzny...przyspieszona edukacja w tej sferze także wskazana Autorze - litości...
 8. Expiring Words

  Specific language versions could be the advantage of this site but, unfortunately, listings for some given languages aren't correct, at least for Polish or German or Dutch...I guess for each one. The only correct version is English, eventually.
 9. Domeniarze to cwaniacy i łachudry

  Stowarzyszenia, certyfikaty (certyfikat uczciwego abonenta hurtowego? , ceny minimalne 'na nazwy'.... Zaczyna brzmieć jak w gospodarce centralistycznej... A tak lekko poza tematem...kiedyś podczytywałem wątek o nazwie dla powstawjącej organizacji domeniarzy i lekko się zdziwiłem, że nie było wtedy powaznej propozycji czy też może poparcia dla niej (wśród dykutantów), by podtrzymać dobrą internetową tradycję, wrócić do źródeł i promować nazwę z *.org.* jako najodpowiedniejszą dla tego typu inicjatywy. Aż się prosi, by kto jak kto, ale domeniarze dawali przykład na swoim podwórku. Co oczywiście nie oznacza, że nie można mieć innych chodliwych rozszerzeń ze swoją nazwą...ale *.org.* dla m.in. dla tego typu organizacji wygląda 'z klasą' A jak się skończyło, to nie wiem, bo ostatnio watku nie odwiedzałem.
 10. Nowy, odświeżony wygląd

  Szkoda, że znikły okienka do szybkiego logowania ze strony głównej
 11. Domeniarze to cwaniacy i łachudry

  Acha, w tej? No to już wiem. (bo w tamtej mówili mi: konsumuj, konsumuj, na ocet nie musisz pożyczać, a jak potrzebujesz, to ci damy MY) , jak mówił jeden sekretarz PZPR w dużym mieście: ja tu merytorycznie jestem PANEM. ps. bez urazy
 12. Domeniarze to cwaniacy i łachudry

  Gdyby stać na gruncie dogmatycznego marksistowskiego rozumienia ekonomii (gdzieś z okolicy Przyczynku do krytyki ekonomii politycznej), to rzeczywiście. Ale i z tym można dyskutować. Niemniej, niewielu jest już obrońców takiego podejścia, bo się w ekonomii dawno temu skompromitowało dość poważnie.
 13. Domeniarze to cwaniacy i łachudry

  Z bankami i bankowcami podobnie. A ci od chwilówek - to dopiero banda A prawnicy - hoho - niektórzy na pytanie, z czym prawnikowi najbardziej do twarzy, odpowiadają: z bull terrierem u szyi. A o księżach co się mówi w pewnych 'gremiach'? Nie będę wspominał szerzej panów policjantów, maklerów, komorników, samochodziarzy, itp., itd. Każdy z nich ma w pewnym okresie coś, co chcielibyśmy tanio i od razu, a tu śpiewają nam jakieś swoje 'ceny' !
 14. Zmiany w ParkDomen.pl

  To może zasygnalizuję i zapytam. Otrzymałem informację, że domena dodana przeze mnie do przechwycenia znajduje się na aukcji prywatnej, gdyż było na nią więcej zleceń. No i rzeczywiście, jest w 'twoje licytacje', jestem na liście licytujących, ale ie mam możliwości licytowania. Nie ma okienka 'Licytuj', a w tym miejscu widnieje tylko kłódka i 'Aukcja prywatna wyłączenie dla Użytkowników, którzy dodali domenę do przechwycenia'. I co teraz? Jak mogę licytować jako ten uprawniony?
 15. First Minutowy śmietnik

  Sprawa FM sama się z czasem ureguluje. Narzucanie szczegółowych regulacji (oprócz tego, co w regulaminie) prowadzi wprost do przesterowania takich forów. Rozmowy wychodzące poza temat, nie na temat, obok tematu - no cóż, tak na forach bywa. Zawsze jest coś do przecedzenia
×