Skocz do zawartości

Xaxs

Użytkownik
 • Zawartość

  374
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Xaxs

 • Tytuł
  Dyskutant
 1. Dogacademy.pl

  Dogacademy.pl Zapraszam na aukcję domeny : Dogacademy.pl Pod domeną dog-academy.pl firma.
 2. Cześć . Hipotetyczna sytuacja : Posiadam opcję na domenę .pl ( nie moją , wystawioną na sprzedaż na giełdzie ) , firma posiada witrynę na .com.pl ( zarejestrowaną później niż .pl , oczywiście firma powstała wcześniej niż została zarejestrowana domena .pl ). Firma .com.pl dowiaduje się że .pl jest na sprzedaż , lecz nie chce jej kupić tylko występuje o arbitraż - na który nie odpowiada właściciel - sprzedający co równa się z odebraniem mu domeny . Pytania podstawowe : Czy domena zostaje natychmiast przekazana firmie przez NASK w chwili odrzucenia arbitrażu ? Czy moja opcja na tę domenę nie ma znaczenia tj. nie otrzymam żadnego zwrotu kosztów wykupienia opcji ? Proszę "doświadczonych" domainerów w tych kwestiach o opinie i rady . Pozdrawiam .
 3. renowacjemebli.pl

  Zapraszam wszystkich 6 obserwujących do składania ofert , koniec aukcji o 19:30 dziś . Pozdrawiam.
 4. renowacjemebli.pl

  renowacjemebli.pl Renowacjemebli.pl - aukcja w Aftermarket.pl . Renowacjemebli.com.pl - firma renowacje-mebli.pl - zajeta w budowie renowacjemebli.com - firma Zapraszam .
 5. AZ.pl Padł ?

  Witam . Proszę o odpowiedź osoby posiadające swoje domeny wystawione na giełdzie lub aukcji w az.pl (choć bardzo wątpię ,że takie są . Czy wyświetlają się wam strony ofertowe domen wystawionych na giełdzie ? ( wpisywane w przeglądarkę ) Czy wyświetlają się wam strony ofertowe domen na giełdzie z poziomu panelu konta ? Pytanie do wszystkich - czy macie dostęp do giełdy lub aukcji z poziomu strony głównej dawne .az.pl ? stopka strony giełda domen aukcje domen U mnie od dnia wczorajszego brak dostępu - wszystkie powyższe pytania na nie . Na szybką odpowiedź od pseudosuportu az.pl nie ma co liczyć . Dziękuję bardzo wszystkim za odpowiedzi . Pozdrawiam .
 6. Aptekanatura.eu Witam . Domena aptekanatura.eu w Aftermarket.pl cena 40 pln . Pod domeną apteka-natura.eu apteka internetowa . Zapraszam .
 7. Maszynyblacharskie.pl Witam. Domena maszynyblacharskie.pl w az.pl cena 40 pln . zapraszam .
 8. Retailing.pl

  Retailing.pl Witam . Domena retailing.pl w az.pl http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_makeOffer_domain_retailing.pl_soldPage_true.html zajeta retailing.com.pl Akceptuje kwotę od 50 pln . Zapraszam .
 9. Pszczelarz.eu

  Pszczelarz.eu Witam. Domena Pszczelarz.eu w az.pl . Ceny na stronie ofertowej nie mogę już zmienić ( regulamin ) . Jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany , proszę złożyć swoją ofertę z poziomu giełdy ( zalogowany do az.pl) . Zaakceptuję ofertę od kwoty 40 pln wzwyż . Zapraszam i pozdrawiam .
 10. Domeny E&Y

  Prośba . Jeśli posiadacie informacje o posiadanych i wykorzystywanych domenach przez firmę Ernst & Young ,proszę o przesłanie ich nazw na Priv . Dziękuję .
 11. AZ.pl Padł ?

  Dzięki za odpowiedzi . Jeśli pozwolicie jeszcze dwa pytania : -czy wczytują się ( wczytywały się 1 - 2 godziny wstecz) Wam strony ofertowe domen wystawionych na gieldzie ? -czy support odpowiada na zgłoszenia w czasie standardowych 10 godzin roboczych ? Pzdr .
 12. AZ.pl Padł ?

  Możecie się zalogować ? U mnie 404
 13. AZ.pl Padł ?

  Witam . Wczytują się Wam strony ofertowe ? U mnie od dwóch godzin żadna ze stron ofertowych domen wystawionych na giełdzie az.pl nie wczytuje się . Sprawdzane z różnych przeglądarek , czyszczone cache , próby wejścia z googla również zakończone niepowodzeniem . . Pozdrawiam .
 14. soczewkiokularowe.pl Zapraszam na aukcje domen : Ustawione są również ceny "Kup teraz" : soczewkiokularowe.pl http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_buy_domain_soczewkiokularowe.pl_soldPage_true.html meblestudyjne.pl http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_makeOffer_domain_meblestudyjne.pl_soldPage_true.html budynkiinteligentne.pl http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_buy_domain_budynkiinteligentne.pl_soldPage_true.html wkladyfiltracyjne.pl ( .com.pl zajęte przez firmę ) http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_buy_domain_wkladyfiltracyjne.pl_soldPage_true.html panele-led.pl http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_buy_domain_panele-led.pl_soldPage_true.html zielonebiura.pl http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_makeOffer_domain_zielonebiura.pl_soldPage_true.html stalejakosciowe.pl http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_buy_domain_stalejakosciowe.pl_soldPge_true.html
 15. chirurgiarekonstrukcyjna.pl Witam. Zapraszam na aukcję domeny: chirurgiarekonstrukcyjna.pl http://domeny.az.pl/gielda-domen-transakcja_cmd_buy_domain_chirurgiarekonstrukcyjna.pl_soldPage_true.html
×