Jump to content
Sign in to follow this  
Patrycja

Winoteka.pl

Recommended Posts

Ciekawostka

 

Nie poszła za 1000 zł. Nie przedłużona, przechwycona przez aftermarket i sprzedana za ponad 3000 zł :)

 

W kilka dni zyskała na wartości ?:P

 

 

Winoteka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawostka

 

Nie poszła za 1000 zł. Nie przedłużona, przechwycona przez aftermarket i sprzedana za ponad 3000 zł :)

 

W kilka dni zyskała na wartości ? :P

 

Pewnie by poszła za 1k ale TROCHĘ za późno Patrycja dała ogłoszenie forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie pierwszy i nie ostatni przypadek gdzie nie ma chętnych na domenę, dopóki ... nie trafi na aukcję.

-

Swoją drogą niedawno zauważyłem, że AM udostępnia dla wygasających domen licznik osób, które dodało ją do przechwycenia.

Można tam nieraz zauważyć grupkę zainteresowanych mimo, że wcześniej była wystawiona na last minute od 10 zł i nikt jej nie chciał.

-

 

Pewnie by poszła za 1k ale TROCHĘ za późno Patrycja dała ogłoszenie forum ;)

Faktycznie ogłoszenie ukazało się w niedzielę po północy i była tylko 1 godzina na decyzję. Tym razem Patrycja zaszalała :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że to powiem , ja przeznaczam bardzo mało czasu na domeny ale to co stało się z tą domeną opisze tak - Ludzie w Polsce mają za dużo pieniędzy ;-) . Poprostu opadła mi jadaczka ...

 

z drugiej strony mając tę domenę nie puściłbym jej za free, żeby spadła wiec zły ruch Patrycji wg mnie , bo domena nie jest premium ale w mojej ocenie nazwa bardzo chwytliwa i brandable moze wystarczylo zrobic mailing ...

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że to powiem , ja przeznaczam bardzo mało czasu na domeny ale to co stało się z tą domeną opisze tak - Ludzie w Polsce mają za dużo pieniędzy ;-) . Poprostu opadła mi jadaczka ...

 

z drugiej strony mając tę domenę nie puściłbym jej za free, żeby spadła wiec zły ruch Patrycji wg mnie , bo domena nie jest premium ale w mojej ocenie nazwa bardzo chwytliwa i brandable moze wystarczylo zrobic mailing ...

 

A czy to nie była aukcja user premium?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na bank była aukcja User Premium także gratulacje dla Patrycji, że tak późno dała ogłoszenie i dzięki temu zarobiła 2k więcej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na bank była aukcja User Premium także gratulacje dla Patrycji, że tak późno dała ogłoszenie i dzięki temu zarobiła 2k więcej ;)

 

Raczej "zarobiła" 2k...

Obudź się...albo nie pisz nocami...

:)

 

ps. na bank to...gołębie robią...

;)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą niedawno zauważyłem, że AM udostępnia dla wygasających domen licznik osób, które dodało ją do przechwycenia.

 

Gdzie w panelu AM taki licznik można zobaczyć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×