Jump to content
kulas

Jakie propozycje e-maila w gmailu?

Recommended Posts

Cześć,

 

jestem zadowolonym użytkownikiem maila w domenie g.pl (jest to praktycznie cała fukncjonalność gmaila, prócz zakładek i Hangouts). Hangouts nie wiem dlaczego pięknie działa na Androidzie, ale już w iOS wyskakuje komuniakat, że przesyłanie wiadomości tekstowych nie jest możliwe w domenie g.pl

 

Niestety muszę założyć w domnie gmail.com, już wcześniej się do tego przymierzałem, ale wszystkie rozsądn kombinacje adresu są pozajmowane:

 

imie

nazwisko

imienazwisko

nazwiskoimie

inazwisko

imien

nazwiskomail

imiemail

kontakt.imie

kontakt.nazwisko

 

Kropki i tak są pomijane przez Gmaila.

 

Ponadto Gmail nie ma już możliwości darmowego podłączenia swojej domeny do Google Apps, a nie chce płacić za używanie maila ;)

 

Macie jeszcze jakieś pomysły na konstrukcję maila?


EDIT: Pytałem Agory i dostałem odpowiedź, że w g.pl tylko konto pocztowe. BTW Google Czat działa normalnie.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście to rozważyłbym jednak płatnego GMaila we własnej domenie. 50 EUR rocznie to nie jest aż tak dużo za jedno z podstawowych narzędzi we współczesnym świecie :) A niestety z GMailem póki co nic nie może się równać. Dodatkowo skrzynka we własnej domenie jest pewniejsza i bardziej trwała niż skrzynka hostowana w jakiejkolwiek obecnej domenie, nawet jeśli jest to domena Google.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście to rozważyłbym jednak płatnego GMaila we własnej domenie. 50 EUR rocznie to nie jest aż tak dużo za jedno z podstawowych narzędzi we współczesnym świecie :) A niestety z GMailem póki co nic nie może się równać. Dodatkowo skrzynka we własnej domenie jest pewniejsza i bardziej trwała niż skrzynka hostowana w jakiejkolwiek obecnej domenie, nawet jeśli jest to domena Google.

 

DD

 

skoro już płacić to rozważyć można i outlook.com oraz cały pakiet dodatkowy MS.

opcja dla firm umożliwia podpięcie domeny:

https://products.office.com/en-us/business/compare-office-365-for-business-plans?legRedir=true&CorrelationId=e8b6a2a0-8c93-446d-b3bc-6a54907b82b1

Edited by limo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już miałem kupować Google Apps, ale żona zaproponowała pierwszą i ostatnią literę imienia + nazwisko. Wolne ;)

 

Całkiem dobrze to wygląda i jestem zadowolony.

 

Dzięki za Wasze propozycje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×