Jump to content
korneliusz.com

Ranking NAJLEPSZYCH rejestratorów.

Ranking NAJLEPSZYCH rejestratorów.  

225 members have voted

  1. 1. Który rejestrator jest NAJLEPSZY?

    • NetArt
      16
    • Home.pl
      38
    • Az.pl
      44
    • DomainMaker
      4
    • Consulting Service
      10
    • Active 24
      30
    • Dinfo
      4
    • Onet.pl
      4
    • Key Systems
      0
    • EuroDNS
      2
    • Interia.pl
      0
    • Domeny.pl
      4
    • Dropped.pl
      62
    • Domeny.tv (MSERWIS)
      7


Recommended Posts

Szkoda mi az.pl wciąż jakieś gromy się sypią w stronę tego rejestratora a az.pl chce być najlepsze, wciąż modyfikują i zmieniają przez to zdarza im się popełniać błędy. Teraz zrobili nową wyszukiwarkę i ceny 77 gorszy. Tylko ten nie popełnia blędów kto nic nie robi a home.pl nic nie robi - ten rejestrator po prostu jest, ma wysokie ceny i ubogi panel w ktorym cieżko mi się połapać a panel az.pl to ocean możliwości. Nie wiem czemu macie problemy z BOK ja mimo częstej korespondencji nie miałem nigdy kłopotów a nawet z czatem też nie, mimo że osoby na czacie nie mają duzej wiedzy he....Az.pl zmieniło politykę 25 domen, jawnych kodów authinfo a do tego pani dyrektor odpowiada na forum na zarzuty forumowiczów kiedy wszyscy rejestratorzy oprócz active24.pl mają w nosie co tu piszemy - łącznie z Home.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co prawda nie biorę udziału w tej zabawie ale już nie pierwszy raz dostrzegam, że amfre często i pozytywnie wypowiada się w sprawie home.pl. Osobiście do 'home' nic nie mam bo nie rejestruję tam domen a prywatne konto mailowe dawno temu opłaciłem dożywotnio i firma wywiązuje się bardzo dobrze ze swoich zobowiązań.

Ale czy amfre to jakaś komórka PR'owska tego rejestratora ? :blink:

Czy tylko ich oddana młodzieżówka ? ;)

 

Ja tez zaglosowalem na home.pl i mam takie samo zdanie jak amfre. Tez mnie nazwiesz mlodziezowka, tylko dlatego, ze jest to faktycznie dobry rejestrator? A moze to Ty jestes ukrytym pracownikiem konkurencji?

 

W home brakuje mi tylko jednego: hurtowej zmiany ustawien dla domen - trzeba np. dnsy zmieniac kazde z osobna... ale do reszty nie mam zastrzezen ;)

 

Szkoda, ze nie ma wyboru np. do trzech rejestratorow, bo zaglosowalbym jeszcze na :

-active24 za obsluge klienta i czasami dobre promocje. Mysle, ze panel juz poprawili, wiec i panel maja w miare intuicyjny i funkcjonalny

-dropped za funkcjonalny panel o ktorym np az.pl moze tylko pomarzyc. jedyne co mi w dropped nie pasuje, to faktury wystawiane przez firme amerykanska, wiec wole czasem udezyc do konkurencji, bo pozniejsze rozliczanie takich faktur to masakra, jesli ktos rozlicza sie sam i nie ma sztabu ksiegowych przy sobie ;)

 

Swego czasu rejestrowalem tez w onet.pl i klopotow nie mialem, ale ich ceny....

Share this post


Link to post
Share on other sites

od początku korzystam z Az.pl - początkowo były niesamowite kłopoty z cesją wylicytowanej przeze mnie domeny (a właściwie jej transferem wewnętrznym ponieważ nikt nie dał rady go wykonać do momentu aż domena wygasła - 60zł w plecy, nauczka na przyszłość), dodam też, że po przeszukaniu całej strony az.pl krok po kroczku nie znalazłem odnośnika do rejestracji nowego konta.. musiałem napisać do BOKu Az, którzy to odpisali mi dokładnym linkiem do rejestracji. Teraz na szczęście jest to poprawione. Ogólnie Az.pl cenię za dobre ceny rejestracji domen (chociaż i tu można mieć zastrzeżenia, ponieważ z tego co zauważyłem promocja domeny za 0,77 to tylko 5 domen miesięcznie po tej cenie - następnie już 8,99zł) oraz za BOK na którym do tej pory nigdy się nie zawiodłem. Od niedawna posiadam konto na Active24 - bardzo spodobał mi się panel, właściciel raczej przyjazny. Teraz zastanawiam się nad przeniesieniem wszystkich moich domen albo do active24.pl albo do ovh.pl (za chyba najniższą na rynku cenę przedłużenia domeny .pl oraz to, że póki co nie zawiodłem się na ich usługach hostingowych). Jeśli możecie napiszcie co byście polecali. Głosu w sondzie nie oddaję, ponieważ tak jak to ktoś wspomniał nie są to subiektywne oceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem oddać głos na active24 ale po tym jak nie mogli zrobić backupa strony mimo iż odrazu to zgłosiłem głos oddałem na Home.pl - przyjazne panele + 24h konsultanci

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem oddać głos na active24 ale po tym jak nie mogli zrobić backupa strony mimo iż odrazu to zgłosiłem głos oddałem na Home.pl - przyjazne panele + 24h konsultanci

 

Co to ma do rejestrowania domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rejestrator rownież prowadzi usługi hostingowe :)

W tej sondzie chyba o najlepszych rejestratorów domen internetowych, a nie o hostingodawców. Swoje problemy możesz opisać w oddzielnym topicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie jedna kwestia. W każdym rankingu brakuje rejestratora DomenyTanio.pl. Jak okazuje się po wątku:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=15504

 

Active24.pl i DomenyTanio.pl to inni rejestratorzy, pomimo, że prowadzi je ta sama firma. Tak swoją drogą ciekawi mnie czy rejestrujecie domeny w DomenyTanio.pl i czy również traktujecie te dwie firmy jako jedną?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam - mamy tylko 114 głosów, więc może ktoś jeszcze wypowie się w tym wątku lub zagłosuje? :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że dosyc dawno tutaj glosowałem...

 

Na dzien dzisiejszy glos poszedłby do:

 

Active24.pl - plus za b. fajna obsługę

Az.pl - plus za panel, minus za godzinne rozmowy z konsultantem typu "prosze czekac" i sie odzywa po pol godziny :rolleyes:

Onet.pl - szczescie z opcjami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam:) Chciał bym dowiedzieć się jaka jest wasza opinia o rejestratorach na dzień dzisiejszy. Które są godni polecenia. Chodzi mi o domeny z końcówką pl i com. Dziękuje za wasze wypowiedzi. Dołączyłem się do tego wątku, bo jak napisałem nowy to admin mi go zamknął.

Edited by DawPi
Nie jestem adminem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w tej chwili jeśli chodzi o rejestrację domen .pl to w kolejności Dropped.pl i Active 24 a potem długo, długo nic....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×