Jump to content
tomp

JakZarejestrowacNumer.pl

Recommended Posts

JakZarejestrowacNumer.pl

 

Prośba o wycenę domeny + IDN w zestawie. Ustawodawca nakazuje rejestrację numerów pre paid. jeden z operatorów ma juz adres tego typu z innego podobnego również ma przekierowanie. Do tego wszystkiewgo mój adres zawiera pytanie, które może być coraz częściej wpisywane w przeglądarki. Obliczono, że telefony na kartę to ok 27mln kart i żeby z tym zdążyć na czas codziennie trzeba wykonac 140tys. rejestracji. Jak myślicie ma ten adres potencjał?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dobie obecnej ustawy - 10k PLN

 

Dla mnie duża przesada, cała tematykę domeny można wypełnić kilkoma akapitami, sporo alternatyw. Przy wyszukiwaniu potencjalny użytkownik będzie dopisywał słowo klucz - nazwa operatora.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To 100zł to chyba przesada w drugą stronę.

Nie wydaje mi się. Domena z takich gdzie można kilka innych podobnych zarejestrować z "palucha". Poza tym podpisuje się pod tym co napisał kolega szogun

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

P4 ma zarejestrujkarte.pl , Orange ma zarejestrujnumer.pl , alternatyw jest sporo , np. pierwsze z brzegu :rejestrujsim.pl , rejestrujkarte.pl , rejestrujnumer.pl - to tylko te krótsze , Twoja jest sporo gorsza i kokosów z niej nie będzie

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I google też zdecydowanie po stronie "jak zarejestrować kartę sim". Ja bym tej domeny nie zarejestrował...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×