Jump to content
networker

parkingprzylotnisku.pl

Recommended Posts

parkingprzylotnisku.pl

 

Kilka dni temu na aukcji domen przechwyconych wylicytowałem ( w zasadzie bez walki ) domenę

 

parkingprzylotnisku.pl

 

tak słaba, czy przegapiona ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy się jedzie Aleją Krakowską i Grójecką przy Okęciu, to się wydaje, że nie powinno być kłopotu ze sprzedażą, co drugi parking ma taką reklamę a ten adres mówi wszystko . Pytanie tylko, czy ich właściciele się zorientują o co chodzii że ten adres jest do kupienia. W takim przypadku(kilkunastu/kilkudziesięciu potencjalnych, ale za to ściśle określonychKK- [tylko w samej W-wie] ja bym sam uderzył do nich z propozycją sprzedaży.Oczywiście gdy potencjalnych klientów są setki/tysiące generalnie lepiej czekać na KK, ale w przypadku tak wąskiej grupy można spróbować. Co do ceny - ja bym sprzedał(przy niskich kosztach zakupu) za wyższe xxx/1k. Ty jesteś Mistrz, więc zapewne wyciągniesz więcej, ale myślę, że 1,5k może być granicą ciężką do przekroczenia, chociaż nie wiem jakie zyski taki parking przynosi i co ważne, jakie mógłby przynosić z takim adresem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkingi o których pisze Andrasz często mają domeny typu Szyszkowa40.pl ,Krakowska234.pl i inne okoliczne ulice i nr gdzie znajdują się te parkingi. Są to kombinacje nazw ulic albo ulic z numerami itp.

Czy to dobry interes? Tak. Jeden z pierwszych właścicieli parkingu przy lotnisku wynajmował potem każdy dostępny plac jak leci...

Trzeba trafić na takiego co nie ma domeny i może będzie zainteresowany. Ci co już mają pewnie popełnią błąd typu "mam już domenę"

Przy niskim zakupie za jakieś 2-2,5 k netto bym się pozbył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkingi o których pisze Andrasz często mają domeny typu Szyszkowa40.pl ,Krakowska234.pl i inne okoliczne ulice i nr gdzie znajdują się te parkingi. Są to kombinacje nazw ulic albo ulic z numerami itp.

Czy to dobry interes? Tak. Jeden z pierwszych właścicieli parkingu przy lotnisku wynajmował potem każdy dostępny plac jak leci...

Trzeba trafić na takiego co nie ma domeny i może będzie zainteresowany. Ci co już mają pewnie popełnią błąd typu "mam już domenę"

Przy niskim zakupie za jakieś 2-2,5 k netto bym się pozbył.

zakup był za 110, więc dość niski. 2-3k trochę mało moim zdaniem. a jest sens stawiać katalog parkingów z wpisami za $?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zakup był za 110, więc dość niski. 2-3k trochę mało moim zdaniem. a jest sens stawiać katalog parkingów z wpisami za $?

 

do katalogu raczej lepszą nazwą jest PrzyLotnisku , można dodać Parkingi, Wypożyczalnie aut, Taxi itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×