Skocz do zawartości

PSID... idzie nowe?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

mimalin

mimalin

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Witam

Pytanie odnośnie PSID - co obecnie robią w kwestii rynku/co ro bili poprzednio (nie mówię o pierdołach typu oświadczenie PSID w sprawie domeny polska.pl czy wybór logotypu) - czy działają jakoś undergroudowo? od 5 lat zero postów.
DD również wygląda na to wycofał się z promocji rynku - nawet na blogu całkowita cisza...

Może czas na nowe stowarzyszenie?

Zapraszam do dyskutu.

Ekspert

Ekspert
  • Advert

umberto

umberto

.za.je.bi.sc.ie(tm)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6946 postów

No PR już jest! Jeszcze nikt nie widział PSID w akcji, ale tylu już o tym słyszało. To chyba skutek wieloletniego marketingu szeptanego.

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2830 postów

No PR już jest! Jeszcze nikt nie widział PSID w akcji, ale tylu już o tym słyszało. To chyba skutek wieloletniego marketingu szeptanego.

Z Yeti jest podobnie...

:)

Polecam LoveStory.pl - ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT !!!  Dobre domeny w dobrych cenach !!! :
http://www.aftermark...n=0&order=offer
...I choćbym szedł ciemną doliną, to zła się nie ulęknę, bo jestem najgorszym sukinsynem w tej dolinie...

epson

epson

Porywacz - Domen

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2280 postów

Kto niby ma to prowadzić?

No chyba że będzie publiczna zbiórka na rzecz stowarzyszenia ... (taka jak w kodzie) :P 

...wszyscy jesteśmy lemingami.

mimalin

mimalin

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Oczywiście - czemu nie, myślę, że wszyscy powinni swój "grosz" dołożyć aby było na cele statutowe (np szeroka kampania w celu podniesienia wartości znaczenia końcówki PL. VS zdeprecjonowania nowych rozszerzeń).

cardinal

cardinal

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów

podniesienia wartości znaczenia końcówki PL. VS zdeprecjonowania nowych rozszerzeń).

Nowe końcówki w miarę wzrostu świadomości użytkowników (wiedzy, że w ogóle są :) będą coraz bardziej popularne. Nie piszę o .xyz  czy .online  ;)

Próbuję zrozumieć dlaczego tak kurczowo piszesz o rozszerzeniu .pl

Domenatorix

Domenatorix

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów

Nowe końcówki w miarę wzrostu świadomości użytkowników (wiedzy, że w ogóle są :) będą coraz bardziej popularne. Nie piszę o .xyz  czy .online  ;)

Próbuję zrozumieć dlaczego tak kurczowo piszesz o rozszerzeniu .pl

Przymiotnik POLSKIE w nazwie Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Domenowych mówi Ci coś?

cardinal

cardinal

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów

Przymiotnik POLSKIE w nazwie Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Domenowych mówi Ci coś?

Mówi, mniej więcej tyle, co powinno mówić. Jeśli powinno coś więcej to proszę o wskazówki.

Nie nawiązywałem do PSID w swojej wypowiedzi i nie bardzo zrozumiałem zasadność Twojej sugestii ;)

"mimalin" pisze nie po raz pierwszy i nie tylko w tym wątku o promocji i wzmocnieniu znaczenia końcówki .pl

Do tego też odniosłem swoje słowa.. Nie chodziło mi tylko o PSID

Domenatorix

Domenatorix

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów

Chodziło mi o to, że PSID powinno zajmować się promowaniem polskich domen, a nie domen nie mających nic wspólnego z Polską.

umberto

umberto

.za.je.bi.sc.ie(tm)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6946 postów

Chodziło mi o to, że PSID powinno zajmować się promowaniem polskich domen, a nie domen nie mających nic wspólnego z Polską.

To wtedy bardziej adekwatna byłaby nazwa Stowarzyszenie Inwestorów Polskich Domen. A tutaj jest Polskie Stowarzyszenie, czyli działajaące i obejmujące swoim zasięgiem Polskę i osoby związane z inwestowaniem w Polsce, co niekoniecznie musi oznaczać, że promuję WYŁĄCZNIE domeny w końcówce .pl, ale wszystko zależy, jak to będzie ujęte w statucie.

Tobi

Tobi

Domainer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1438 postów

Jak to się robi... gdzie indziej: http://www.sii.org.p...ostwa.html#ak97

Moje domeny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych