Skocz do zawartości

biosuplementy.plbiosuplementy.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

smogwawelski

smogwawelski

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
biosuplementy.pl

Cześć,

Wczoraj przechwycona i zarejestrowana po krótkiej aukcji. Co myślicie?

Dzięki,

Smog

BioSuplementy.pl / CentrumDermatologiczne.pl / InfoHotele.pl / DlaSportowcow.pl / wegebar.pl / fixy.pl / Domenowiec.pl /atopic.pl / SklepStomatologiczny.pl / autoprzewoz.pl / biosauny.pl / ZnaneTwarze.pl / piwojasne.pl / rezydentka.pl / IzbaKomornicza.pl / Camellia.pl / Trampkarz.pl / PoradniaZdrowotna.pl

Ekspert

Ekspert
  • Advert

saledomain

saledomain

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 354 postów

Bardzo fajna domena. Zazdroszczę. Jestem dopiero w temacie naturalnych suplementów i tym podobnym. Rynek na pewno jest, bo rodzice zmuszeni samodzielnie walczyć o zdrowie choćby dzieci kupują suplementy, najlepiej naturalne. Wiele matek wiem, że sprowadza z iherb, bo w Polsce nie ma aż tak dobrze zaopatrzonych sklepów z biosuplementami. Na szybko powiedziałbym, że dla KK średnie x xxx nie byłoby wcale złym przedziałem. 

Pozdrawiam,

saledomain

Moje skromne zasoby: portfolio.

tomon

tomon

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Przez nieuwage mi uciekła z portfolio :/ 

Jak coś to mam biosuplement   :)  

oddam bardzo tanio. 

# # #  PORTFOLIO   

jurkens

jurkens

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Fajna domena choć póki co ten rynek jeszcze chyba kuleje (w trakcie rozwoju) w Polsce.

Oczywiście kwestia czasu i znajdzie się KK. Według mnie niskie x xxx...z czasem być może więcej.

szogun

szogun

webenable.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1559 postów

Poniżej średniego xxxx raczej bym nie sprzedawał.

Powodzenia

ProjektStronyInternetowej.pl -  Unikalne strony internetowe o dowolnym stopniu entropii. Sprawdź korzyści i przykładowe prace.
webenable.pl - strony WWW / e-commerce

smogwawelski

smogwawelski

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

tomon trochę mi głupio ale chyba taki już ten sport :blush:  biosuplement przemyślę i będę dawał znaki. Dzięki ;)

Użytkownik smogwawelski edytował ten post 22 April 2017 - 14:37

BioSuplementy.pl / CentrumDermatologiczne.pl / InfoHotele.pl / DlaSportowcow.pl / wegebar.pl / fixy.pl / Domenowiec.pl /atopic.pl / SklepStomatologiczny.pl / autoprzewoz.pl / biosauny.pl / ZnaneTwarze.pl / piwojasne.pl / rezydentka.pl / IzbaKomornicza.pl / Camellia.pl / Trampkarz.pl / PoradniaZdrowotna.pl

tomon

tomon

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

tomon trochę mi głupio ale chyba taki już ten sport :blush:  biosuplement przemyślę i będę dawał znaki. Dzięki ;)

spoko :)  

ostanio mam bardzo mało czasu na domeny no i sie zdarza, że coś nawet miesiąc wygasa i ucieknie.

btw.  jaka była koncowa cena na aukcji którą wygrałeś  ? 

# # #  PORTFOLIO   

smogwawelski

smogwawelski

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Poza mna jeszcze jedna osoba licytowala i skonczylo sie na 30zł :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych