Skocz do zawartości
smogwawelski

Czy można ufać statystykom dot. ruchu na AM?

Promowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie jak w temacie. Na ile wiarygodne są statystyki dotyczące ruchu przedstawiane przez AM? Pytam bo jedna z moich domen w tym miesiącu skoczyła z 350 wejść w miesiącu na ponad 2000. Przy okazji są jeszcze jakieś miejsca gdzie można sprawdzić ruch?

Z góry dzięki za odpowiedź

Smog

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
apes91    0

Z tego co wiem to najlepiej jest sprawdzić ruch na jakimś parkingu. Też mam domenę, która w ciągu miesiąca miała ruch na AM ponad 200 aż w pewnym momencie ciach i AM pokazuje, że nie ma żadnego ruchu :/ Zastanawiające jest też to, że na początku z dnia na dzień wskaźnik pokazywał, że ruch zwiększa się o równe 10 wejść/dzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
damien    113
12 godzin temu, smogwawelski napisał:

Przy okazji są jeszcze jakieś miejsca gdzie można sprawdzić ruch?

Najlepiej podpiąć Piwik, Google Analytics albo Clicky (darmowe do 3000 PV/dziennie).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

• W obecnych czasach - gdy nie ma się dostępu do domen( bo są od lat u domainerów za miljony i miljardy). Firmy wszelakie dorobiły się swoich własnych nazw( brandowych). I tego się trzymają. Nazwy generyczne wskazujące bezpośrednio na profil działalności wcale nie muszą być łakomym kąskiem dla powyższych podmiotów.  Oczywiście są wyjątki od reguły np: gry.pl bilety.pl itp.  Jednak piligrafia.pl do nich nie należy.   Chociaż wcale nie jest powiedziane że jest "zła" domeną. Na pewno się sprzeda i nie za grosze.   Wyceniać nie potrafie i nawet nie będę sugerował ile iksów warta. ;-P  
    • Programy-Afiliacyjne.pl   Sprzedam domenę Programy-Afiliacyjne.pl

Wycena dla KK z 2011 <--

Tutaj można składać oferty na domenę
    • obcejezyki.pl virtualschool.pl e-polski.pl wirtualnydziekanat.pl   Zapraszam do zakupu domen:   obcejezyki.pl
      virtualschool.pl
      e-polski.pl
      wirtualnydziekanat.pl
    • Podbijam: cukierenki.pl kolarzowki.pl obieraczki.pl przepaski.pl
    • Wszystkim wyceniającym na 6 iksów serdecznie pozdrawiam i proponuję aby się obudzili. Kto niby ma zapłacić te pieniądze? Producent czy sprzedawca maszyn poligraficznych? A może właściciel punktu xero? Optymistów pocieszę że żaden z w/w nie wysupła takiej kwoty bo im ta domena nie jest do niczego potrzebna. Dużych producentów i sprzedawców można policzyć na palcach i im nie jest potrzebna dodatkowa reklama bo ci co już są na rynku albo zamierzają na niego wejść wiedzą gdzie szukać. Jedyna szansa dla tej domeny za bardzo dobre pieniądze to nowy, duży podmiot który zechce utopić w wejście na zajęty już rynek kilkadziesiąt milionów złociszy a wydatek na domenę będzie jakimiś drobnymi. Bo że zapłaci xxx xxx to sprawa nadal bardzo wątpliwa.  Śmiem twierdzić że parę lat wstecz też byłby problem ze sprzedażą tej domeny w cenie wyższej niż 50k. Za te pieniądze szybciej kupiłby ją domainer niż KK. W każdym bądź razie tych wszystkich którzy nie wyszli mentalnie z czasów kiedy rynek domen był na fali wznoszącej proponuje szybką pobudkę i powrót do obecnych czasów kiedy to dużo lepsze domeny ledwo się sprzedają za 10k.   Dla wyjaśnienia...jest to bardzo dobra domena ale polski kk jej w żaden sposób nie doceni. I myślę że gdybyś wystawił ją na aukcję to byłby problem z uzyskaniem za nią 15-20k zł.        
    •   Ja mam niemiecka rezydencje podatkowa. Jesli trzymam bitcoin wiecej niz rok, to nie place podatku od zysku przy sprzedazy. Nie wiem jak jest w PL.
    • Witaj. Pozdrawiam 
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 661
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    koniu91